Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

hałz...

a mnie Chase:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
ona się nawet zaczyna ubierać jak Cuddy :lol:

Fringe

może być, choć nadal aktorka grająca główną rolę mnie nie przekonuje..mimo wszystko oglądam dalej..

 

btw jak tam Knight się prezentuje ? dałem sobie spokój już chwilę temu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku pierwszego sezonu serial był typowo nastawiony na przypadki, dopiero w drugiej połówce zaczyna się coś dziać z bohaterami.

Jednak jeżeli sam pomysł na serial Cię nie zaciekawił, to chyba możesz sobie odpuścić House'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 robi sie z kazdym sezonem niestety coraz glupsze, ale:

-Are you from the FBI?

-No, i'm a stay-at-home mom

zmiazdzylo mnie :D

Nie tyle głupsze, co przewidywalne... czasem do bólu.

Scenarzyści niestety nie bardzo wiedzą, jak wyjść poza utarte schematy. Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zacząłem ogladać House'a no i po 3 odcinku, 1 sezonu zaczynam stwierdzać, że nuda. Przez wielu polecany, dalej się rozkreci? Jak tak to kiedy? :P

Tez zacząłem oglądać ostatnio, faktycznie na początku może nie jest bardzo ciekawy przez to, że nie ma połączen pomiedzy kolejnymi odcinkami, ale od połowy się to zmienia i robi się fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 4x13

noo...konkretny odcinek :), po chwilowym zwolnieniu znowu wróciły ładne dziewczyny i głupowate momenty (spodenki Deana rlz xD) :)

 

Lost 5x03

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 4 8 15 16 23 42
Matko jak oni mieszają, po tej bombie to już niczym się nie zdziwię, następny chyba będzie Elvis spotkany na plaży..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zacząłem ogladać House'a no i po 3 odcinku, 1 sezonu zaczynam stwierdzać, że nuda. Przez wielu polecany, dalej się rozkreci? Jak tak to kiedy? :P

moj znajomy po pierwszych kilku odcinkach tez byl srednio nastawiony na housa, a aktualnie konczy ogladac 5 sezon ;]

kilka odcinkow w przód i zacznie sie rozkrecac akcja :)

a 3 i (zwlaszcza!) 4 sezon housa to dla mnie majstersztyki sa, ogladalem po kilkanascie odcinkow dziennie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś może Hells Kitchen? Zna ktoś źródło polskich/angielskich napisów do tegoż programu?

 

/Ok. Jak się okazało, napisy w przypadku reality show nie są mi porzebne. Jednakże dzięki za odp. kamilo23.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Being Human - brytyjski serial niskobudżetowy, ale nie razi za bardzo - w miarę dobrze zrealizowane. Wampir, wilkołak i duch dziewczyny w jednym domu. Pod dwóch odcinkach nawet nawet, chociaż akcji niezbyt wiele. Na razie będzie ich w sumie 6.

 

Demons - też brytyjski (i też niskobudżetowy, i tu już to bardziej widać ;) ). Potomek Van Hellsinga, a prywatnie zwykły student, będzie walczył z wszelakimi potworami. Pod dwóch odcinkach - słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos seriali brytyjskich... po obejrzeniu paru odcinków pierwszego sezonu Cold Feet stwierdzam, ze jest całkiem, całkiem.

Obraz życia partnerskiego oraz rodzinnego: trochę na wesoło, a trochę na poważnie :)

 

http://www.imdb.com/media/rm2673777920/tt0168596

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 5x3 - b.dobry w ogóle ten sezon zapowiada się bardzo obiecująco

 

Lie to me 1x1&2 - oglądało się z przyjemnością ale tak jak ktoś napisał pytanie na ile ten patent wystarczy

 

fringe - łatwy, prosty i przyjemny :)

 

24 - Jack to Jack i nie ma ch*** we wsi ;p Dobry jak zawsze CHOĆ już teraz mogę powiedzieć, że nie przebije 2 sezonu, a szkoda bo przez rok pauzowania mogli trochę bardziej podrasować serial, zobaczymy może się jeszcze rozkręci.

 

aha robinson crusoe - nie zmusiłem się i nie obejrzałem do końca 1 odcinka, zalatywało na kilometr tanią i z tego co jeszcze pamietam (;p) bardzo luźno powiązaną historią z książki. A szkoda bo oczekiwałem po tym tytule czegoś więcej.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House - nic nowego nie powiem, w dalszym ciagu swietny

 

Fringe - jak juz kiedys tam pisalem, skonczylem ogladac na ostatnim odcinku przed przerwa... moze wroce do niego jak skoncza sezon i nie bedzie nic lepszego pod reka

 

Knight Rider - w ostatnich odcinkach wprowadzono troche zmian (dosyc znacznych), a ostatni odcinek byl imho najlepszy jak do tej pory - w dalszym ciagu mozna sie czepiac glupic tekstow, niemozliwych/idiotycznych sytuacji/motywow, itp, itd, ale jako tako da sie ogladac.

 

HIMYM - odcinki po przerwie mnie zmiazdzyly :lol:

 

Lie to Me - wczoraj zaliczylem dwa odcinki - calkiem przyjemne, choc kojarzy mi sie z Mentalista (co nie jest w cale wada). Poki co drazni mnie troche gra aktorska. Bedziemy sledzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo losta, to ciagle nowe watki sa poruszane, ciekawy jestem kiedy scenarzysci sami sie pogubia

powoli nudzi, to co kiedys zaskakiwalo zostalo zapomniane i z tym bedzie tak samo :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 5x04

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Czyli Jin'a też wcięło w tą pułapkę czasową, tylko osobno ?..zabawy z czasem nigdy na dobre nie wychodziły scenarzystom, w tym przypadku jeszcze gorzej może być, bo autorzy Losta się dużo wcześniej zaczęli gmatwać..Ale w sumie te 40 min/tydzień można poświęcić, zresztą teraz to już wypada oglądać do końća.. ;)

Fringe 1x13

Lubię ten serial mimo braku fajerwerków i innych takich, i nawet chupacabra na pokładzie samolotu tego nie zmieni :]..Liv zaczyna się imho lepiej prezentować niż na początku.

 

Hałz 5x14

Trochę mnie ten wątek Foremana denerwuje, ogólnie mimo wszystko lekki przestój jak dla mnie..

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Czekam na dalszy ciąg wojny z Cuddy..a i ciekawe co w tej szafce zostawił.. ;)

w kolejce do nadrobienia Lie to Me, Supernatural i ten nieszczęsny Hirołz (oglądał ktoś ostatnie odcinki ?)..

a i jeszcze jedno..ktoś coś na temat Life on Mars może powiedzieć ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Hę?
Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 3-4

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asd"
coraz ciekawiej się zapowiada :D czyżby zgon połowy bohaterów w połowie sezonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rikki - zakład, że w następnym odcinku to House coś uknuje ? ;)

 

Supernatural 4x14

Dean: "Middle of Basic Instinct and you bang Sharon Stone?" xD

Winchesterowie w świetnej formie..a ja chyba przejdę się przebadać krew :D

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House 05x14

Kolejny dobry odcinek, do trafnych opinii j.w. dopiszę imo ciekawy motyw z szukaniem szczęścia w codziennym życiu - daje do myślenia.

 

Lost

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Nie do końca pasuje mi to całe podróżowanie w czasie... trochę poniosło twórców. O ile początkowe sezony opowiadały całkiem prawdopodobną historię (pomijając kilka rzeczy typu morderczy czarny dym ;) ) to zabawa czasem jest przesadą

Supernatural 04x14

Nic nowego... jak zwykle świetny odcinek :D było śmiesznie i było na poważnie. Oby tak dalej.

 

Finge 01x13

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Generalnie sympatyczny serial ale motyw z wirusem transformującym człowieka w bestie w kilka minut? co to ma być? tak samo jeśli dobrze pamiętam jednokomórkowy robal dorastający w kilka chwil do rozmiarów świnki morskiej. Identyczna sytuacja jak w Lost.
Heroes

Pomimo spadku formy w "Volume Three" dalej ciekawa pozycja.

Zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego odstąpiono od dotychczasowej numeracji/rozdzielenia sezonów?

Każdy Volume = jeden sezon a teraz mamy już Volume Four który opisywany jest jako kontynuacja trzeciego sezonu po przerwie (przynajmniej wg tv.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...