Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego sądzisz ze miało być tak jak piszesz? Juz poprzedni sezon byłby podzielony, tyle ze został skrócony i częsc trzecia zamiast w drugim sezonie pojawiła się w trzecim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kiedyś odpuściłem sobie serial Chuck po dwóch odcinkach, wydawał się słaby. Ale widząc, że drugi sezon w toku i że oceny są dość pozytywne, postanowiłem dać mu szansę, i faktycznie jest lepiej (aktualnie na s01e10). Nawet mnie wciągnął.

 

Poza tym, Sanctuary - coś trochę jakby połączenie Fringe i Torchwood. Serial brytyjski zdaje się, ale wygląda nieźle, nawet niezbyt tandetnie. Warto obadać.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ

Numeracja serialu miała swój wzór - jeden Volume = jeden sezon i takie rozwiązanie wydawało mi się po prostu logiczne, teraz to zmienili i dlatego mnie to zastanawia - czy od początku pierwszego sezonu zakładali możliwość wystąpienia kilku części w jednym sezonie czy może w trakcie produkcji postanowili z jakiegoś tam powodu odstąpić od dotychczasowej koncepcji.

Zauważ że każda część miała swój tytuł/wątek wokół którego w większym lub mniejszym stopniu obracał się dany sezon.

Całe szczęście to tylko numeracja, mam nadzieje że żadnych drastycznych zmian nie wprowadzą do samej fabuły bo z miłą chęcią obejrzał bym jeszcze 1-2 sezony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, Sanctuary - coś trochę jakby połączenie Fringe i Torchwood. Serial brytyjski zdaje się, ale wygląda nieźle, nawet niezbyt tandetnie. Warto obadać.

Kojarzysz taki serial SG1 i SGA? Bo to ta sama ekipa kręcoca i zdaje mi sie ze SG to brytyjskie nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Co sądzicie o serialu DAMAGES (z Glenn Close i Rose Byrne) ?

 

Przyznam się szczerze że mi się spodobał (jestem na odcinku nr. 6).

Ciekawa fabuła, w miarę dobra gra aktorów, a najważniejsze jeszcze nie "rozkminiłem" kto za czym stoi do końca ;)

Edytowane przez Darth Sidious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie? Jak dla mnie to straszna porazka. Pomysl dobry, ale realizacja totalne dno.

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy, to smiesznie umiejscowione kly wampirow. Obejrzalem 1 odcinek, probowalem sie zmusic do kolejnych, ale nie moglem. Popieram zdanie agr.

 

Jesli chodzi o HBO, to polece serial "In Treatment":

Nowatorski i emocjonalny serial, In Treatment, przenosi nas w świat który, jest jedną z podstaw nowoczesnego społeczeństwa – sesji psychoterapeutycznych. Paul Weston jest terapeutą z którym podążamy przez jego tydzień, każdej nocy odbywając sesję z jego pacjentami – Laurą, Alex, Sophie i małżeństwem, Jakem i Amy – by wreszcie zakończyć tydzień wraz z Paulem w biurze jego własnego terapeuty, Gina. Wciąż stąpamy wewnątrz zaplątanego umysłu człowieka, który żyje z doradzania innym, In Treatment ukazuje nam zawiły portret ekspertów na których polegamy, czasem bardziej zgadzając się, z ich punktem widzenia niż własnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOST 5 x3 i 4, w dalszym ciągu zawiłe ale jednak te dwa odcinki a szczególnie 4ty są znacznie lepsze od 1 i 2, całe szczęście bo już traciłem ochotę na oglądanie dalej tego serialu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt zapomniałem nadmienić, jednakze nie cierpie czekac tydzien na kolejne odcinki :P

Ja na szczęście zawisnąłem na 3 sezonie i muszę teraz nadrabiać cały 4 i 5.

Prześwietny serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOST 5x5 - w końcu coś konkretnego, wg mnie najlepszy odcinek serii 5, myślę że klimat tego serialu powraca a twórcy tylko na początku się pogubili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House S05E15 "Unfaithful"

Znakomity epizod a ze spoilerów można przewidzieć, że następny będzie jeszcze lepszy. Woo!

To teraz bardziej szczegółowo: zagrywka Fourteen bardzo przewidywalna, wątek House-Cuddy-Wilson znakomicie, spojrzenie Cuddy na Wilsona w przedostatniej scenie niezwykle wymowne.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

house 5x15

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
mam rozumiec, ze i 13 i foreman zostaja?

co do ogolnie tej serii to szkoda, ze cuddy wreszcie adoptowala tego dzieciaka, bo gdyby nie to pewnie house-cuddy by wypalilo, a tak to jest to niemozliwe.

heroes 3x16

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
glupie to wszystko. po co scigaja tego typa co oddycha pod woda? w sumie volume 3 tez nie bylo najlepsze, ale tam przynajmniej byla walka tymi wszystkimi mocami i wogole. w volume 4 mi tego brakuje. w sumie to moce mnie trzymaly przy serialu. jak sie to nie poprawi to pewnie skoncze z serialem.
lie to me 1x4

juz mialem sobie odpuscic ten serial, bo 2 i 3 odcinek byly nudne, ale 4 byl dosyc ciekawy, wiec temu serialowi jeszcze dam szanse

knight rider 1x16

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
ogolnie to wolalem te odcinki z torresem, carrie i grainmanem. po prostu te sprawy ktore rozwiazywali byly ciekawsze. obecne zagadki sa wg mnie nudniejsze. co do stricte ostatniego odcinka to musze przyznac ze laseczka jest naprawde fajna, co naturalnie wzbudza zazdrosc sary ;] nastepny odcinek to koniec serii, wiec mam nadzieje na jakis bardzo konkretny odcinek
lost 5x6

ostatnie dwa odcinki byly fajne i konkretne. mam nadzieje ze juz tak zostanie, bo inaczej zagubieni beda u mnie na wylocie

big bang theory 2x15

swietny odcinek. co tu duzo gadac.

how i met your mother 4x15

calkiem fajny odcinek, ale jak na final sezonu to nic specjalnego.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
nie wydarzylo sie nic, co by kazalo czekac na 5 sezon.

jeszcze wspomne o kilku innych serialach.

californication to bardzo fajny serial. dwa sezony lyknalem szybciorem. szkoda ze trzeci bedzie dopiero pod koniec roku.

weeds ogladnalem 1 serie i pierwszy odcinek drugiej i mnie nie wzielo. ani to smieszne, ani wciagajace ani nic. nie przekonalo mnie kompletnie.

breaking bad ogladalem 1 odcinek i calkiem fajne. ale raczej na tym sie skonczy. kumple ogladali 2 odcinek i stwierdzili ze nudne/dziwne, wiec raczej nie bede tego ogladal, choc 2 odcinek ogladne, bo jakas w ch*j dziwna akcja tam byla i musze ja zobaczyc ;]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze tylko slowa kaeresa i kamilo, takze uwazam Despereta Housewives za serial rewelacyjny - jestem caly czas na bierzaco.

 

@dzej:

Knight Rider

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - .
U mnie wrecz przeciwnie. O wiele lepiej oglada mi sie te nowe odcinki (po usunieciu graimana, torresa i carrie) - bardziej przyziemne.

W 15 odcinku rozwalila mnie reklama winzgrozy (namonitorach) :) Jezeli bylo juz wczesniej gdzies to widac, to nie zwrocilem na to uwagi.

Weeds - polowa pierwszego sezonu byla taka sobie. Jednak z kazdym odcinkiem serial robil sie lepszy. Drugi sezon tez lepiej sie ogladalo od pierwszego, trzeci trzymal caly czas poziom. Na 4 niektorzy juz psioczyli, ale imho dawal rade jak najbardziej. Jezeli jednak Cie nie wzielo, to mysle, ze spokojnie mozesz sobie dac spokoj.

 

Ja w koncu zaczalem nadrabiac That '70s Show - niedawno skonczylem drugi sezon, teraz lece z trzecim. Dobry sitcom :)

 

Czy w tym sezonie kazdy serial bedzie mial mniej odcinkow (ponizej 20) niz normalnie?

Nigdzie nie natrafilem na taka informacje, ale wyglada na to, ze tak (przynajmniej wg tv.com, gdzie lista epizodow kilku seriali, ktore ogladam, konczy sie przy ok 17 odcinku).

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...