Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

nowi losci sa tak absurdalni, ze az fajni :]

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
tylko zastanawia mnie teraz co bedzie sie dzialo przez kolejne poltora sezonu. znowu teraz beda probowali uciec z wyspy? :D

przynajmniej sie wyjasnilo, co dan robil na wyspie w jakims flashbacku i skad charlotte wiedziala, zeby nie wracac kiedykolwiek na wyspe. choc to i tak jest dziwne, bo dan i charlotte przed ta cala wyprawa zyli w "rownoleglym" swiecie, wiec kiedy charlotte byla malym brzdacem to i dan byl malym brzdacem, ktorego wtedy nie bylo na wyspie, wiec wyspa takjakby wiedziala, co wydarzy sie 30 lat pozniej. podrozowanie w czasie jest w ch*j dziwne

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator....narazie mało tych terminatorów , co z tego że ostatni odicnek byl w miare ciekawy...narazie mogłoby tego serialu nie byc, tak spieprzyc taki serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator....narazie mało tych terminatorów , co z tego że ostatni odicnek byl w miare ciekawy...narazie mogłoby tego serialu nie byc, tak spieprzyc taki serial.

Mnie wystarczył jeden odcinek, looknięcie na obsadę i od razu zacząłem cytować Feldmarszałka Dudę, plugawie ubliżając matkom reżyserów, scenografów, aktorów i reszty ekipy. Taki pasztet nigdy nie powinien był powstać – to jest skandal. To jest skandal, hańba i ujma. Co dalej? „Młody terminator” będzie nosił afro i tańczył disco? :|

 

A od siebie także polecam drugi sezon Dextera - od 9 odcinka nie ma zmiłuj - trzeba obejrzeć do końca :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator....narazie mało tych terminatorów , co z tego że ostatni odicnek byl w miare ciekawy...narazie mogłoby tego serialu nie byc, tak spieprzyc taki serial.

Zgadzam się, ostatnie odcinki były dosyć słabe. Ten trzymał jakiś poziom, bo wcześniejsze psychodeliczne klimaty i pogoń za trzema kropkami za bardzo przypominało mi betony z bsg.

 

 

Co do Summer Glau, to zacząłem ją doceniać dopiero wczoraj, po skończeniu firefly. Ona naprawdę pasuję do roli takich freaków ;]

Sam serial natomiast genialny. Kawał dobrego westernu. Kawał dobrego s-f. Trochę przekolorowane, ale świetne postacie. Genialne poczucie humoru (scenarzyści na pewno nie pisali tego na trzeźwo). Postać Jayne'a była niesamowita. Nawet Jewel Staite która wypadła przeciętnie w sga, tutaj pasowała świetnie. Ciekawa fabuła....tylko wszystkiego za mało. Czemu to dostało cancela? :mur: Wiem, że jest film - ale zamiast niego wolałbym kilkadziesiąt odcinków więcej :P Zastanawiam się, czy będę miał jeszcze okazję zobaczyć coś lepszego, bo Firefly aktualnie wskakuję na pierwsze miejsce na mojej liście obejrzanych tasiemców.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Co do Summer Glau, to zacząłem ją doceniać dopiero wczoraj, po skończeniu firefly. Ona naprawdę pasuję do roli takich freaków ;]

Sam serial natomiast genialny. Kawał dobrego westernu. Kawał dobrego s-f. Trochę przekolorowane, ale świetne postacie. Genialne poczucie humoru (scenarzyści na pewno nie pisali tego na trzeźwo). Postać Jayne'a była niesamowita. Nawet Jewel Staite która wypadła przeciętnie w sga, tutaj pasowała świetnie. Ciekawa fabuła....tylko wszystkiego za mało. Czemu to dostało cancela? :mur: Wiem, że jest film - ale zamiast niego wolałbym kilkadziesiąt odcinków więcej :P [...]

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami :)

U mnie bylo nieco na odwrot. Summer Glau najpierw spodobala mi sie w TSCC, a potem po filmografii dotarlem do Serenity (filmu, ktorego widzialem dosyc dawno temu), a potem doczytalem o serialu Firefly, ktory naprawde przypadl mi do gustu. Wielka szkoda, ze nie bylo zadnej kontynuacji w postaci dalszych odcinkow... A opening? Rewelacja! :rolleyes:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "tekst"
Take my love, take my land

Take me where I cannot stand

I don't care, I'm still free

You can't take the sky from me

Take me out to the black

Tell them I ain't comin'back

Burn the land and boil the sea

You can't take the sky from me

There's no place I can be

Since I've found serenity

But you can't take the sky from me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ostatnie odcinki były dosyć słabe. Ten trzymał jakiś poziom, bo wcześniejsze psychodeliczne klimaty i pogoń za trzema kropkami za bardzo przypominało mi betony z bsg.

Jak juz jestesmy przy betonach BSG to pozostało juz tylko nieco ponad 2 godziny. W tym czasie albo zobaczymy cos na poziomie rozpoczecia serii i paru odcinków, albo tytułowa galactica się rozleci i bedzie koniec serialu :lol:

 

 

Wiem, że jest film - ale zamiast niego wolałbym kilkadziesiąt odcinków więcej :P

Lepszy film niz nic. Zresztą Firefly i Farscape mają chyba najlepsze kontunuacje filmowe jakie kiedykolwiek powstały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BSG 4x18

Szkoda że scenarzyści zaczeli robić dobre odcinki na koniec serialu, bo jak w końcu zaczyna się coś dziać to sie akurat saga kończy :mur: ale tak jak powiedział SGJ, albo ostatnie 4 odcinki + film wgniotą w ziemie, albo dostaniemy totalny beton nie warty nawet wspominania... (albo wrócimy do początku serialu, gdzie Galactica miała zostać muzeum i w końcu nim zostanie ;) )

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39,5 drugi sezon - to już nie to

Desperate Housewives - schodzi na psy

Nie zgadzam się :wink:

 

Big Bang Theory - a co tototo? :D bez użycia mózgu można zerknąć

Pewnie że tak :D

 

Zaczynam tzn jestem po dwóch odcinkach The cleaner i jak dla mnie serial zapowiada sie ciekawie. Oglądałem s1 i do połowy drugiego numb3rs ale to nie dla mnie serial. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam s03 BSG a Wy tutaj po nim jedziecie cały czas :P czy mam rozumieć ze to co najlepsze już widziałem a teraz to będzie tylko gorzej? :sad:

Czy tylko gorzej ,nie! W każdym serialu są lepsze i gorsze odcinki sam obecnie wyczekuję finałowego odc BSG i powiem ciekawie to jest :D . Jednak należy pamiętać ,że nie jest to typowy(czyt. bitwy w kosmosie, nieustanna akcja) serial Sci-Fi. Według mnie jeżeli wytrwałeś w serialu do 3 sezonu to nie nic stracisz jak będziesz oglądał dalej ,bo będzie jeszcze parę świetnych odcinków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem nowe bsg - kaplica. Jeżeli kogoś końcówka zaskoczyła, to mu współczuje :P Całość oklepana do bólu i w następnych dwóch odcinkach nie spodziewam się, by czymś zaskoczyli.

 

Ancient

Pewnie, że w każdym serialu trafiają się gorsze odcinki. Tylko tutaj niestety te gorsze odcinki ciągną się od dwóch sezonów -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeżeli wytrwałeś w serialu do 3 sezonu to nie nic stracisz jak będziesz oglądał dalej ,bo będzie jeszcze parę świetnych odcinków :wink:

I w trzecim sezonie byla to dokładnie para czyli dwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzecim może i tak w czwartym IMO już trochę więcej, co prawda S04E19 według wielu jest bardzo kiepski, jednak mam nadzieję że to cisza przed finałową burzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Firefly i powiem jedno... producent powinien dostać dożywotniego bana, za anulowanie tego serialu :mur:. Świetny klimat, świetni bohaterowie i ciekawa historia, to zupełnie inna liga niż obecny beton w stylu BSG. Western w kosmosie, w życiu bym o tym nie pomyślał, ale wyszło genialnie.

 

Poza tym, opening miażdży, jeden z moich dwóch ulubionych. Tym drugim jest czołówka ze Star Trek: ENT

 

Możecie polecić jakiś serial podobny do Firefly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Firefly i powiem jedno... producent powinien dostać dożywotniego bana, za anulowanie tego serialu :mur:. Świetny klimat, świetni bohaterowie i ciekawa historia, to zupełnie inna liga niż obecny beton w stylu BSG. Western w kosmosie, w życiu bym o tym nie pomyślał, ale wyszło genialnie.

 

Poza tym, opening miażdży, jeden z moich dwóch ulubionych. Tym drugim jest czołówka ze Star Trek: ENT

 

Możecie polecić jakiś serial podobny do Firefly?

Ogladales film pelnometrazowy Serenity? To kontynuacja i zakonczenie do serialu, warto ;)

 

ps. Obejrzyj Farscape, tez mi sie berdzo dobrze ogladalo i jest dluzszy (+ "Farscape: The Peacekeeper Wars" miniserial)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...