Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Hałz 5x17 (bo dopiero nadrobiłem ;)) - na poziomie, i jak już ktoś wcześniej wspomniał, uśmiech Cuddy bezcenny :D

Hałz 5x18 - imho jeden z najlepszych odcinków 5 sezonu, dawno nie było epizodów z taką ilością mocnych tekstów i gagów ;] (końcówka z Kuttner'em, House'm i miną XIII miażdży xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałs 05x18 - chyba wszystko zostało powiedziane - najlepszy odcinek 5 sezonu :lol2:

 

Nawiązując trochę do motywu z poprzedniego odcinka i kilku poprzednich to czy słyszeliscie o http://orlenmonsterjam.pl/ ? wybiera się ktoś? :D

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zaczelem ogladac Breaking Bad :) 1 sezon wciagnelem na jeden raz (ma 7 odc) i aktualnie leci 2 sezon (3 odc) - serial dla mnie miazga :P

 

po crapowatym PB i nudnych Herosach niezla odskocznia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie odnosnie House'a :]

 

Jezeli chodzi o TSCC, to tez podzielam zdanie poprzednikow. Dopiero dwa ostatnie odcinki byly dosyc niezle - kilka wczesniejszych... lepiej przemilczec ;)

 

Flashpoint bardzo dobrze sie rozkrecil...

 

...podobnie tez i Lie to Me - naprawde ciekawy serial.

 

Dollhouse - zainteresowala mnie tematyka - ludzie lalki, ktore staja sie takimi, jakimi chca ich wlasciciele/klienci - wykorzystywane do roznych celow. Po kilku odcinkach nic nadzwyczajnego, mozna zapodac jak nuda dopadnie albo nie ma nic innego pod reka. W tej chwili jest 5 odcinkow.

 

Ogladal/oglada ktos Burn Notice? Ostatnio dossalem sie i stiwerdzam, ze bardzo dobre :)

Serial jest o szpiegu, ktory trafia na czarna liste. Postanawia dowiedziec sie, kto za tym stoi - pomaga mu w tym dwojka przyjaciol. W miedzy czasie trudni sie w pomocy innym ludziom.

Lekkie, smiechowe, troche akcji - polecam :) No i wszystko dzieje sie w slonecznym Miami ;)

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wreszcie obejrzałem losta ostatniego - całkiem dobry zdecydowanie bardziej poukładany od poprzednich 2 odcinków; the unit 4x16 z kolei chyba najlepszy odcinek w tym sezonie.

Wieczorem maraton z damages bo dopiero jestem na 2x8 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki tytuł nosił serial,którego akcja działa się w Las Vegas w latach 50-60.

Serial był emitowany z 15 lat temu a moze i więcej.

Byli tam gangsterzy i grupa policjantów.Gangster miał na imię chyba Ray w międzyczasie zahaczył też temat bomby atomowej.

Policjant w kapeluszu i wąsem ala Putra no może mniejszym.

Na początku serialu zawsze leciała taka znana piosenka.

Za holere nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po BSG. Zakończenie serialu jest fenomenalne. Najlepsze zakończenie jakie widziałem. :blink: Zamiata wszystko razem wzięte ;] i daje do myślenia. Gratuluję i dziękuję twórcom za piękny serial.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the unit 4x16 z kolei chyba najlepszy odcinek w tym sezonie.

Potwierdzam bo ostatnio to brakowało tego czegoś a nie lubie odcinków gdzie żony są na pierwszym planie :P

 

Chuck 1 sezon miód i orzeszki teraz jestem przy 8 odcinku 2 sezonu B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po BSG. Zakończenie serialu jest fenomenalne. Najlepsze zakończenie jakie widziałem. :blink: Zamiata wszystko razem wzięte ;] i daje do myślenia. Gratuluję i dziękuję twórcom za piękny serial.

+1

Fakt faktem że w tym sezonie dobre odcinki można policzyć na palcach jednej ręki, ale z zakończeniem pojechali :)

 

so say we all B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life on Mars ktoś ogląda ? Wersję amerykańską, bo brytyjskiego oryginału nie zmogłem. Cóż - u amerykanów gra Harvey Keitel i to samo wystarczy za rekomendację. Kolejną zaletą jest, że tylko 15 odcinków do tej pory wyszło. Klimat (dominujący, bo to nie do końca takie proste jest) - policyjny, Stany lata hmm 70te. Dobrze się ogląda (a przynajmniej odcinki 1-7. 8-15 czekają na swoją kolej :) )

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po BSG. Zakończenie serialu jest fenomenalne. Najlepsze zakończenie jakie widziałem. :blink: Zamiata wszystko razem wzięte ;] i daje do myślenia. Gratuluję i dziękuję twórcom za piękny serial.

 

+1

Fakt faktem że w tym sezonie dobre odcinki można policzyć na palcach jednej ręki, ale z zakończeniem pojechali :)

 

so say we all B-)

Kę? :blink:

Fenomenalne? Najlepsze? Te zakończenie jest po prostu betonem godnym ostatniego sezonu, a nie całej serii.

Odcinek był ok, do momentu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "gdy"
galaga wylądowała w "objęciach" cylońskiej kolonii.

Mieliśmy bitwe viperów, ale bez viperów (liczyłem na ostatnią walkę rodem z pierwszej serii, ale oczywiście się przeliczyłem).

Kupa zamieszania, ale nie pokazano niczego istotnego.

Ogólnie całość jednak na plus. Fajnie wyglądały sceny walk starych i nowych tosterków.

 

Potem Starbuck wybiera współrzędne i skaczą na ziemię. I tutaj zaczyna się już megabeton godny czwartego sezonu.

Na ziemi wszyscy radośnie stwierdzają, że trzeba porzucić cywilizację i zamieszkać w dziuplach- że kę co?!

Wysłanie floty w słońce? Że kę co?!

Zniknięcie Starbuck - że kę co?

Następnie żałośnie oklepana i przewidywalna końcówka "150 000 lat później"...Złośliwi naśmiewali się w czasie pierwszego/drugiego sezonu, że właśnie tak zakończy się seria. Nie wierzyłem w to - byłem przekonany, że scenarzystów stać na coś NAPRAWDĘ dobrego. Przeliczyłem się.

Pokazania robotów na końcu potwierdziło tylko moje przekonanie, że scenarzyści przed finałem mieli zafundowane lewatywy z betonu. Nic tylko się bać, bo niedługo powtórzymy cykl!111 Mam nadzieję, że będę miał zapewnione jakieś wysokie stanowisko na battlestar ojciec rydzyk, bo 2012 już blisko.

 

Na plus flashbacki i kilka scenek. Na minus cała reszta.

Jestem zniesmaczony takim "zakończeniem".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural -> hmm jak zwykle niz złego nie mozna powiedziec :)

 

 

BSG

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wyżej zapomniałem wspomnieć. Przypuszczam, że po prostu zmodyfikowali deflektor :lol:

Ogólnie po przeczytaniu opinii na hataku (czyli jak zwykle, odcinek 10/10!1111111 i wylewanie ohów i ahów) obejrzałem finał jeszcze raz.

Chciałbym brać to co scenarzyści. Tyle na temat, bo na szczęście serial umarł, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że caprica będzie jeszcze gorszym betonem od 4 sezonu bsg - więc kijem nie tknę.

 

Czekam na nowego stargate'a ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję ci oglądanie mody na sukces i losta (tam scenarzyści też klepią odcinki "bes sęsu").

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BSG finał mi się podobał fajnie wszystko zakończyli ,pomijając parę wpadek uważam że zakończenie jak i cały serial był udany.

 

Na Supernatural chyba się nie mam szansy zawieść, 4 sezon wymiata fabuła z odcinka na odcinek się rozkręca ,ten serial rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life on Mars ktoś ogląda ? Wersję amerykańską, bo brytyjskiego oryginału nie zmogłem. Cóż - u amerykanów gra Harvey Keitel i to samo wystarczy za rekomendację. Kolejną zaletą jest, że tylko 15 odcinków do tej pory wyszło. Klimat (dominujący, bo to nie do końca takie proste jest) - policyjny, Stany lata hmm 70te. Dobrze się ogląda (a przynajmniej odcinki 1-7. 8-15 czekają na swoją kolej :) )

 

Pozdrawiam

no to musze cie zasmucic bo 1 kwietnia wychodzi ostatni odcinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, miałem nadzieję że zrobią mniej więcej tyle odcinków co w wersji brytyjskiej... Ale nic to - lepiej żeby skończyli historię porządnie niż mieliby dobijać serial przez x odcinków lub, co gorsze, sezonów. Zresztą ja lubię krótkie seriale - Thief, Daybreak, Band of Brothers, Rzym - inne podejście niż wielosezonowce (które też zresztą lubię :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale to wcale nie bylo planowane :] Po prostu serial ma mizerne notowania i abc nie zamowilo drugiego sezonu. Ciekawe czy skoncza to jakos z glowa... Dowiemy sie w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...