Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

@Arni

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "House"
Pojawił się i zniknął były plotki o nim wcześniej

Hause 5x21

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "House"
Co do nowego odcinka, końcówka zastanawia, Hausowi siada mózgownica że ma zwidy, czy po prostu dla urozmaicenia widzowi widowiska? Przekomarzanie z Wilsonem to nie to sam co na początku jednak.

Heroes

Na 3 sezonie ma być koniec tego serialu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1siek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - House, odpowiedź do twojego spoilera

 

@down

Ja też nie, czasem coś przez przypadek zobaczę. ;)

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

housa moze dzis obczaję (jak nie będę leżał trupem po lidze mistrzów & 2 bro & uwzględnieniem, że wstałem dziś o 6) ; heroes 3x23 imho dobry ale jeden odcinek na 10 co najwyżej przeciętnych oceny całego sezonu nie podniesie; tak będzie 4 sezon mimo, że w usa serial cały czas notuje spadek oglądalności to radzi sobie dobrze na świecie stąd kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost S05E13

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler

"

Odcinek generalnie o Miles'sie , ogolnie nudny nawet koncowka niezbyt ciekawa i przewidujaca ....( Faraday;p)

serial jak dla mnie stal sie pomieszany i chaotyczny, scenarzysci juz nie wybrna z tego;p nie dokonczonych watkow jest tyle ze glowa mala , w sumie to nie wiadomo kto jest kto ( znaczy kto dobry kto zly ;<)

 

ps. chociaz do mody na sukces bym tego nie porownyl jak ktos w tym watku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie co do ostatniego odcinka lostow - nudnawy. jak sie dowiedzialem o kim jest odcinek to myslalem ze bedzie fajny ep, a tu male rozczarowanie. co do samej serii to piaty sezon mi sie podoba, a 3 ostatnie odcinki zapowiadaja sie swietnie.

scrubs - nie byl ani zabawny, ani nic ciekawego sie nie wydarzylo. na dodatek strasznie gejowy. slaaabo.

za to south park po raz kolejny bardzo fajny odcinek.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. chociaz do mody na sukces bym tego nie porownyl jak ktos w tym watku icon_lol.gif

Modę na sukces można by opisać wzorem matematycznym (kto z kim i przez ile xD), Losta jeszcze nie...ale ogólnie mimo wszystko bidnie i na siłę to już kręcą..no ale 108 odcinków musi być..

 

South Park - odcinek z Westem imho słaby, wczorajszy już dużo lepszy, Angela Merkel&spółka odwzorowani perfekt ;p

 

Hałz 5x21 - bez zmian od pięciu lat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj Stacja Fox wyemituje 17 odcinek 4 serii, zatytułowany ''The Mother Lode'' - czyli ''Żyła matki''. Upragniony epizod u nas w Polsce będzie dostępny wczesnym rankiem . Zatem od jutra czeka nas pięć wspaniałych tygodni, w których więzienna saga dobiegnie końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dollhouse 1x9 - jak dotąd najlepszy odcinek powiedziałbym mocno wybijający się ponad poprzednie. Jeżeli ten serial miał wzbudzić zainteresowanie to właśnie takim poziomem realizacji bo pierwsze odcinki były co najwyżej przeciętne. Oby taka tendencja zachowała się do końca tego sezonu (zakładam, że będzie liczył 12/13 odc) to istnieje szansa na utrzymanie się w ramówce i oby już całkiem solidny 2 sezon, z kolei jeżeli kolejne odc będą przypominały pierwsze epizody to przynajmniej nie będzie czego żałować'

 

house 5x21 - mimo, że działo się sporo to jakoś mnie odcinek nie porwał.

 

24 7x18 - stary dobry 24 - jak zawsze końcówka mocno zaskakuje aż przypomniały mi się pierwsze sezony :)

 

heroes 3x23 - jeden z kilku fajnych odc tego sezonu, obawiam się, że następny już wróci do standardowego czyli przeciętnego poziomu.

 

Jutro harpers island 1x2 bardzo ciekawi mnie jak się to rozwinie bo pierwszy odcinek wzbudził we mnie mieszane uczucia tj. z jednej strony banał i jakoś tak tanizną zalatuje ale z drugiej strony szykuje się całkiem dobra intryga i jak zostanie właściwie poprowadzona to może dać to ciekawy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie 108? zostaly jeszcze 3 odcinki w tym sezonie, a nastepny jest 100 plus jeszcze 17 szostej serii

miało być 108 odcinków, suma cyfr przewijających się w serialu, nawet ktoś z twórców w jakimś wywiadzie mówił o tym..w sumie nie liczyłem nawet, widać zmienili zdanie ;)

 

Harper's Island, Southend - oglądał ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jack"
Ja jestem ciekawy co się z Jackiem stanie.

Czy zastosuję tą eksperymentalną metodę leczenia ?

Bo chyba przecież nie zginie ? :unsure:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Pewnie go wyratują. Bo przecież z założenia ma być chyba 9 czy 10 sezonów 24.

PB ktoś widział? ja pewnie wcześniej niż jutro wieczór nie obejrzę. .. .

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuudy maksymalne... :unsure: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB ktoś widział? ja pewnie wcześniej niż jutro wieczór nie obejrzę. .. .

Strasznie nuudne :( .

Jeżeli nadal będzie taki poziom to dobrze, że to ostatnia seria .

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "LOST"
Co leży w cieniu posągu?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dokładnie nie wiadomo"
Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB ?

no nudny..i czy będzie lepiej czy nie, dobrze, że to już koniec..

 

Trochę offtop, ale w końcu jesteśmy na forum komputerowym:

The Battlestar Galactica Case Mod

Mucha nie siada ;]

bajerka ;), to dvd mi się strasznie spodobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nudny ? A co jest ciekawszego? Heroes , którego się oglądać już nie da czy może lost gdzie już scenarzyści nie wiedzą co chcą. Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nudny ? A co jest ciekawszego? Heroes , którego się oglądać już nie da czy może lost gdzie już scenarzyści nie wiedzą co chcą. Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

Hałz man Hałs!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 3x23 - jeden z kilku fajnych odc tego sezonu, obawiam się, że następny już wróci do standardowego czyli przeciętnego poziomu.

litosci. nuda, nuda i jeszcze raz nuda. koncz sie serio, bo dluzej nie wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nudny ? A co jest ciekawszego? Heroes , którego się oglądać już nie da czy może lost gdzie już scenarzyści nie wiedzą co chcą. Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

aktualny prison break byłby dobry, gdyby zapomnieć o tym jaki był sens tego serialu na poczatku.

IMO, prison break powinien sie skonczyc na pierwszym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nudny ? A co jest ciekawszego? Heroes , którego się oglądać już nie da czy może lost gdzie już scenarzyści nie wiedzą co chcą. Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

Hałz, 24 a nawet Losty które trzymają ostatnio wysoki poziom :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x17 : całkiem dobry odcinek, tylko trochę już namieszali w tym serialu, jeszcze parę odcinków i koniec, w sumie dobrze bo 5 serii sobie nie wyobrażam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x17"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...