Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu ogląda DollHouse ? Ja się wkręciłem i polecam.

 

Jestem juz po S01E06, i jadę dalej, niestety jest On-Air i trzeba będzie oglądać co tydzień.

Ogólnie - całkiem wciągający, dobrze zrobiony i całkiem możliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South park trzyma wysoką formę - dzisiaj prawie się popłakałem ze śmiechu, chociaż temat poważny - piraci w Somalii. Polecam! :)

w pelni sie zgadzam. jezeli druga polowka sezonu bedzie rownie dobra co pierwsza, to bedziemy mieli najlepszy sezon sp od dobrych kilku lat.

 

nie wiedzialem co ogladac i dorwalem chucka. na tvn7 widzialem jakies urywki 2 odcinkow i mnie jakos nie zaciekawilo, lecz przeczytalem kilka opini kilka dni temu i postanowilem sie za niego wziac. i coz moge powiedziec. podgonienie do ostatniego odcinka nie zajelo mi duzo czasu ;] swietny serial i cholernie szkoda by bylo, jesli nie mialo by byc 3 sezonu. ALE ...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
po 1:

koncowka drugiej serii niezbyt sprzyja kontynuacji, no bo co sie wydarzy? teraz bedzie to wesele, gdzie roark bedzie probowal je zniszczyc i zemscic sie na chucku, ojcu, sarze i casey'u.. ellie sie wkurzy, bo chucka, ojca i sary nie bedzie przez 3/4 imprezy. oni oczywiscie zlapia/zabija roarka i koniec, no bo co wtedy? pani general zacznie przegrywac walki bez intersektu w terenie i bedzie chciala reaktywowac team chuck, sara i casey? strasznie oklepane. smierc np elliot i chuck wkurzony, chce wrocic do pracy jako "agent"? serial stracilby na humorze, czyli swoim najwiekszym atucie. tak naprawde wyeliminowanie intersektu z glowy chucka zabija ten serial, bo ponowne wgranie intersektu byloby zbyt niebezpieczne dla cia, bo intersekt znow jest narazony 24h na niebezpieczenstwo, czyli wszystko to, czego starali sie do tej pory uniknac. teraz skoro chuck jest juz normalny to sypie sie takze glowny watek komediowy, czyli buy more, bo bedac wolnym czlowiekiem, majac dyplom ze stanford i elliot bedaca mezatka, chuck znajduje lepsza prace i wyprowadza sie.

po 2:

serial nie ma potencjalu na duzo odcinkow. z mila checia ogladnalbym jeszcze z 15 odcinkow , ale to by bylo na tyle. bo o czym mialy byc kolejne? fulcrum reaktywacja? dajcie spokoj. jeszcze jeden sezon glownie typu 1odcinek=1misja i koniec serialu. zreszta na wiecej sie nie zgodzi telewizja, bo chuck ma kiepska ogladalnosc w stanach. fajna opcja natomiast po zakonczeniu chucka bylby spin-off skoncentrowany na buy-more.

jeszcze wspomne ze zawiodlem sie na loscie. takie zapowiedzi, ze cala historia z innej perspektywy itp itd. myslalem ze bedzie cos nowego, a okazala sie totalna kaszana. zwykly odcinek przypominajacy, co wydarzylo sie do tej pory. stracone 42 minuty.

ostatni scrubs wg mnie lepszy niz dwa poprzednie odcinki, choc i tak srednio. pozostaje czekac na final serialu.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzić NBC to dziadowska stacja :/ Co do SP to trzyma poziom. american Dad i Family Guy było kilka fajnych odcinków :lol: zobaczymy co dzisiejsze pokażą. Desperatki oł je lubie takie odcinki :P no i The unit jak zawsze jedyny dobry serial a ostatnie odcinki powalają. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP daje radę, odcinek o kryzysie póki co najlepszy ;)

Harper's Island - obejrzałem dwa odcinki póki co, zaraz się za trzeci biorę - krótko mówiąc - podoba mi się, zobaczymy co będzie dalej, choć w tym tempie 'kasowania' ;p postaci to tak czy siak zakończy się na jednym sezonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harper's Island - obejrzałem dwa odcinki póki co, zaraz się za trzeci biorę - krótko mówiąc - podoba mi się....

wybitne to to nie jest ale nawet sie wkrecilem zreszta producentem jest gosc od Jericho-Jon Turteltaub.

 

dzisiaj HIMYM, House i Herosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TSCC - szkoda, ze caly drugi sezon nie byl utrzymany w stylu ostatnich dwoch odcinkow, przynajmniej sie cos dzialo. Ogolnie nad cala seria TSCC nie ma zadnego zachwytu, ot tak sobie mozna obejrzec i nawet calkiem przyjemnie spedzic czas. Z drugiej strony to chyba dobrze, ze nie bedzie jednak trzeciego sezonu.

 

Life - dobry drugi sezon i w ogole dobry serial. Szkoda, ze dostal cancela...

 

Desperate Housewives 05x18-19

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
naprawde szkoda Edie, swietna postac w serialu - jak one wszystkie z reszta. Chcociaz jej "smierc" w trzecim sezonie jakos bardziej mna ruszyla - pewnie dlatego, ze teraz zupelnie przez przypadek przeczytalem o odejsciu aktorki z serialu i nie bylo elementu zaskoczenia...

19 odcinek ku pamieci Edie tez bardzo dobry

Flashpoint - od poczatku do konca trzyma dobry poziom, oby tak dalej.

 

House - jak to juz raven powiedzial, bez zmian od 5 lat ;)

 

Lie to Me - obawialismy sie tym, na jak dlugo moze wystarczyc taka formula, tymczasem IMHO serial jak najbardziej daje rade. Z przyjemnoscia siegam po kolejne odcinki :)

 

Dollhouse - jak dla mnie w dalszym ciagu zalatuje troche tandeta, jednak ostatnie odcinki nieco sie poprawily wzgledem tych pierwszych. Ogolnie takie sobie.

 

Prison Break - "daleko jeszcze?" - jak spora czesc osob tutaj, wyczekuje juz tego konca...

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x18: dość nudny, oglądałem trochę na siłę go już, wszystko się tak pomieszało że nie wiadomo o co komu chodzi, wszyscy biegają tylko jak głupi z telefonami w rękach. Jeszcze parę odcinków (chyba 4) i koniec :rolleyes:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harper's Island - obejrzałem dwa odcinki póki co, zaraz się za trzeci biorę - krótko mówiąc - podoba mi się, zobaczymy co będzie dalej, choć w tym tempie 'kasowania' ;p postaci to tak czy siak zakończy się na jednym sezonie :D

Bo bedzie tylko jeden sezon który ma 13 odcinków. Każdy odcinek ginie /ma zginąc przynajmniej jeden bohater. ;] A serial jest spoko. :razz:

 

 

 

@Yearman

 

Pewnie że tak. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck 2x22

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Nowy intersekt jest genialny :D Takie nawiązanie do matrixa, z wgrywaniem sobie nowych umiejętności itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chuck 2x22

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
hahaha. obawialem sie zakonczenia tej serii, ale fajnie im to wyszlo. superchuck :D twarz casey'a na widok chucka bezbledna :D mam nadzieje, ze napis "to be continued" do czegos zobowiazuje, bo nie ma bata. 3 seria musi byc!
house 5x22

hahahaha. swietny odcinek :D

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."

house z radiem na ramieniu, public enemy w glosnikach i okularami a'la kanye west zwalil mnie z krzeszla :D naciach!y wilson zreszta niegorszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś z racji braku czasu tylko Lie to me 1x10 - sehr gut

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "takie tam"
sprawa ze strzelaniną z ziomkami powiedziałbym przekomiczna pierwszy raz widzę by przedstawiano ich od strony całkowitego zakłamania i hipokryzji ale jak pisałem cały odcinek dał radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widze, ze Chuck i Chuck oraz The Big Bang Theory i The Big Bang Theory i chyba trza bedzie w ogole zaczac to ogladac ;)

 

House - naprawde duzo swietnych motywow :D

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - asd
- z radiem i glasami jak juz powiedzieli

- "buergh... and then I have a clever response" :lol:

- proba alkoholu przy nieboszczyku ;)

- pijany Wilson - elegancko to zrobil :D

- stwierdzenie Chasea o jeszcze jednym kieliszku - skad ja to znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 3x25 - wreszcie fajny odcinek.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."

skad sie wzielo cialo sylara na tym stosie, skoro on byl nathanem? i czego nie przywrocili do zycia zwyklego nathana wstrzykujac mu krew claire?

no i wreszcie poznalismy trzecia siostrzyczke :] piekna syrenke ;]

how i met your mother fajny odcinek a two and a half men baardzo fajny :D big bang theory sobie zostawie na pozniej, poczekam jednak na napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."

skad sie wzielo cialo sylara na tym stosie, skoro on byl nathanem? i czego nie przywrocili do zycia zwyklego nathana wstrzykujac mu krew claire?

no i wreszcie poznalismy trzecia siostrzyczke :] piekna syrenke ;]

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

To było ciało tego shapeshiftera, którego wcześniej zabił Sylar.

Krew Claire potrafi leczyć ale nie wskrzeszać (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

To było ciało tego shapeshiftera, którego wcześniej zabił Sylar.

Krew Claire potrafi leczyć ale nie wskrzeszać (chyba).

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Bennet dostał w drugim sezonie headshota i krew Claire go ożywiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 3x25 - Final - jeżeli ktoś myślał, że ostatni odcinek będzie wreszcie na wysokim poziomie i ułoży wszystko tak by dać sensowny i ciekawy początek kolejnemu sezonowi ... cóż był w błędzie. Odcinek tak samo zagmatwany jak pozostałe w tym sezonie, "wątek z Sylarem" dla mnie rozwiązany (?) absurdalnie poza tym papka jaką karmiono nas przez wiele odcinków tego sezonu.

 

Prawdziwy, błyskotliwy Heroes skończył się gdzieś w połowie drugiego sezonu jak dla mnie, wtedy czekałem na każdy odcinek, a teraz oglądam go nie rzadko kilka dni po emisji gdzieś jak znajdę chwilę czasu. Podejrzewam, że kolejny sezon będzie równie przeciętny i jego oglądanie też będzie się opierało na zasadzie "jak znajdę kiedyś czas".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 3x25 - wreszcie fajny odcinek.

Z tą krwią Claire nie do końca by wypaliło. Przynajmniej ja sobie tak tłumaczę, bo jak wstrzyknąć krew człowiekowi który się wykrwawił ? Trochę to takie nie jasne ale mam wrażenie, że scenarzyści za wszelką chcieli tak usunąć Sylara/Nathana.

 

 

Heroes 3x25 - Final - jeżeli ktoś myślał, że ostatni odcinek będzie wreszcie na wysokim poziomie i ułoży wszystko tak by dać sensowny i ciekawy początek kolejnemu sezonowi ... cóż był w błędzie. Odcinek tak samo zagmatwany jak pozostałe w tym sezonie, "wątek z Sylarem" dla mnie rozwiązany (?) absurdalnie poza tym papka jaką karmiono nas przez wiele odcinków tego sezonu.

 

Prawdziwy, błyskotliwy Heroes skończył się gdzieś w połowie drugiego sezonu jak dla mnie, wtedy czekałem na każdy odcinek, a teraz oglądam go nie rzadko kilka dni po emisji gdzieś jak znajdę chwilę czasu. Podejrzewam, że kolejny sezon będzie równie przeciętny i jego oglądanie też będzie się opierało na zasadzie "jak znajdę kiedyś czas".

I tak i nie... Serial zszedł na psy... pod koniec trzeciego sezonu byłem pełen optymizmu co do końcówki oraz czwartego sezonu. Teraz nie mam złudzeń, dla mnie serial Heroes już jest zakończony. Zraziłem się... a szkoda.

 

 

Lie to me - podoba mi się ten serial. Może dlatego, że swego czasu interesowałem się mową ciała ? :) Można mieć zastrzeżenia co do schematu serialu ale daje rady i fajnie się to ogląda.

 

Breaking Bad - czarna komedia, dramat, sensacja ogółem pro serial który warto znać, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszacie..przestałem oglądać Heroes'ów gdzieś w okolicach 8 odcinka, 17 do nadrobienia a komentarze głównie negatywne..a nie lubię przerywać oglądania, jak coś zacząłem muszę skończyć :|

 

Hałz 5x22..no co tu wiele gadać - boombox rlz, wieczór kawalerski jeszcze bardziej :D

 

Męczymy losta i (mniej) fringe'a..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost 5x14

kolejny fajny odcinek. nie moge sie doczekac nastepnego odcinka, jak i finalu. wogole cala ten sezon jest bardzo ciekawy, bo wreszcie znajdujemy odpowiedzi. oczywiscie wszystko sie kreci, wokol ich mega-baniującej "podróży", ktorej to chyba nikt nie rozumie, ale dzieki temu dowiadujemy sie duzo o wyspie, ludziach na niej przebywajacych, ze wszyscy sa jakos polaczeni, itp itd.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
mam nadzieje, ze w nastepnym odcinku dowiemy sie co z danem. moze go wezma do swiatyni i sie uratuje, bo szkoda chlopa. fajna postac w serialu. chociaz znajac zycie, teraz wrocimy do 2007 roku i przygod Johna Locke'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zabralem sie za Weeds, (sa 4 sezony, po ~10 epizodow 30min). Serial zmiata, postawilbym go gdzies na rowni z nip tuck czy californication. Oczywiscie nie porownujac bezposrednio, ale pod wzgledem gatunek-jakosc. Polecam jezeli jeszcze ktos tego nie ogladal, warto tez przebrnac przez cos wiecej niz pilot, bo potem staje sie lepszy.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the unit 4x20 - kolejny dobry odcinek, nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny :)

 

House 5x22 - b.dobry odcinek, p.w.

 

...

 

Prison Break 4x18 - wciąż jak to się mówi 'sranie w banie' jednakże na + powiem, że odcinek miał szybkie tempo, działo się sporo i jest to z pewnością lekkie wybicie ponad stan większość odc tego sezonu. Pozostaje mieć nadzieję, że tendencję tą utrzymają do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost 5x14

kolejny fajny odcinek. nie moge sie doczekac nastepnego odcinka, jak i finalu. wogole cala ten sezon jest bardzo ciekawy, bo wreszcie znajdujemy odpowiedzi. oczywiscie wszystko sie kreci, wokol ich mega-baniującej "podróży", ktorej to chyba nikt nie rozumie, ale dzieki temu dowiadujemy sie duzo o wyspie, ludziach na niej przebywajacych, ze wszyscy sa jakos polaczeni, itp itd.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
mam nadzieje, ze w nastepnym odcinku dowiemy sie co z danem. moze go wezma do swiatyni i sie uratuje, bo szkoda chlopa. fajna postac w serialu. chociaz znajac zycie, teraz wrocimy do 2007 roku i przygod Johna Locke'a ;]

A mnie zaczyna delikatnie mówiąc drażnić.

Szczególnie 12 i 13 odcinek.

Robią z nas debili bo wprowadzać tak mogą postaci przez kolejne 10 sezonów i łączyć je jak im się żywnie podoba.

A po cholerę mi wiedzieć skąd jest Miles skoro i tak jest jałowy jak dieta w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...