Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

polecam Sons of Anarchy, jak dla mnie super serial ale niestety tylko jeden sezon narazie( jakos niedlugo zaczyna sie drugi). Serial pokazuje zycie gangu motocyklowego z malego miasteczka w Kalifroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB the final break - Tak na sam koniec się w końcu postarali, odcinek lepszy niż cały 4ty sezon i nawet 3ci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również obejrzałem te '2 dodatkowe odcinki' i jestem pozytywnie zaskoczony. Jak już napisałeś są one zdecydowanie ponad poziomem jaki prezentował 4 sezon. Co więcej całkiem zgrabnie zakończyły całą sagę, a co więcej można chcieć w ostatnim odcinku jak to za co pokochaliśmy ten serial czyli pomysł-wykonanie-nieprzewidywalność-postaci.

 

Obejrzałem również ostatni odcinek Reaper'a - odcinek odbiegający schematem od pozostałych, b.fajny i zostawiający furtkę dla następnego sezonu, który OBY powstał bo szkoda by było zmarnowania takiego serialu.

 

Harper's island 1x6/7- akcja, akcja i jeszcze raz akcja biorąc pod uwagę, że to mini-serial na 13 odcinków to ogląda się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB The Final Break , bardzo milo mnie zakoczyl ten odcinek , chociaz duzo rzeczy przewidywalnych ( no w sumie wiedzielismy juz co bedzie po tych 3 latach :wink: ) , zgadzam sie ze odcinek stoi na wyzszym poziomie niz caly 4 sezon , zdecydowanie. Jesli ktos byl/jest fanem PB musi obejrzec;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB The Final Break , bardzo milo mnie zakoczyl ten odcinek , chociaz duzo rzeczy przewidywalnych ( no w sumie wiedzielismy juz co bedzie po tych 3 latach :wink: ) , zgadzam sie ze odcinek stoi na wyzszym poziomie niz caly 4 sezon , zdecydowanie. Jesli ktos byl/jest fanem PB musi obejrzec;)

Oglądałem i muszę się zgodzić. Final mi się bardzo podobał i zdecydowanie lepszy byl od całego sezony no.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperate Housewives - final piatego sezonu - jak najbardziej satysfakcjonujacy. Caly sezon IMHO tak samo dobry jak poprzednie. Na kolejny oczywiscie juz nie moge sie doczekac :]

 

Grey's Anatomy - final piatego sezonu - kolejny mocny final...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Zmasakrowany George, ktorego najprawdopodobniej juz nie zobaczymy w kolejnych odcinkach. To bylo to przewidzenia, bo kilka miesiecy temu bylo jakies info na necie o tym, ze aktor chce odejsc z serialu bo ograniczyli tam wystep jego postaci. Generalnie szkoda, ze George miazdzyl (szczegolnie w pierwszych sezonach)... Izzy - szkoda by bylo, jezeli zniknela by kolejna osoba z glownych postaci. Ciekaw jestem jak to scenarzysci rozegraja.
Prison Break - The Final Break - zgadzam sie z poprzenikami. Taki final usatysfakcjonowal mnie znacznie bardziej, niz ostatnie dwa odcinki sezonu 4-go. W pewien sposob powrot do sezonu pierwszego i drugiego. Ale...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
[ ;) ] w PB jezeli jakas osoba ginela to bylo to pokazane. Ja wam mowie, Michas jeszcze "zmartwychwstanie" :lol: Przypadki z Kellermanem i Sara juz mielismy, teraz kolej na Scofielda :lol: [/ ;) ]
The Mentalist - final pierwszego sezonu - raczej normalny odcinek (nie odbiegajacy poziomem od reszty) z Red Johnem w tle. Ogolnie calkiem przyjemnie ogladalo sie ten serial, czekam na drugi sezon.

 

Na dniach startuje Weeds oraz Burn Notice (musze nadrobic zaleglosci z drugiego sezonu).

Z ostatnich zainteresowalem sie:

Mental - pierwszy odcinek moze byc, nawet niezle wprowadzenie. Zobaczymy jak rozwinie sie to potem.

Castle - 10-cio odcinkowy serial kryminalny z Nathanem Fillionem (Malcolm Reynolds z Firefly), jako pisarz powiesci kryminalnych.

Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion), nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw (Stana Katic) w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu...

Jestem po trzech odcinkach i serial mi sie spodobal. Potraktowalem go jako taki zamiennik dla Life ;) Uswiadczymy tam takze nieco umiarkowanego humoru (glownie od Castle'a). Polecam sie zainteresowac :) Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break - The Final Break - zgadzam sie z poprzenikami. Taki final usatysfakcjonowal mnie znacznie bardziej, niz dwa odcinki sezonu 4-go. W pewien sposob powrot do sezonu pierwszego i drugiego. Ale...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
[;)] w PB jezeli jakas osoba ginela to bylo to pokazane. Ja wam mowie, Michas jeszcze "zmartwychwstanie" :lol: Przypadki z Kellermanem i Sara juz mielismy, teraz kolej na Scofielda :lol: [/z [/;)]

Zgadzam sie w zupelnosci...jesli by mial byc kiedokolwiek kolejny sezon jestem calkowicie pewny ze TO by sie stalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Robert Knepper, któremu popularność przyniosła rola wrednego T-Baga w "Skazanym na śmierć", dołączył do obsady kolejnego sezonu "Herosów".

 

Knepper wcieli się w postać Samuela - charyzmatycznego złoczyńcy o przewrotnym poczuciu humoru. Postać ma się pojawić w co najmniej sześciu odcinkach czwartego sezonu."

 

Boję się pytać o jego moce :lol2: :lol2: :lol2:

 

Imho w PB była to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci więc jego udział w herosach może tylko cieszyć.

 

edit: z tego co widzę to kumpelą w nastepnym sezonie Claire będzie Madeline Zima postać znana z californication - sezon zapowiada się ... multiserialowo

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ncis będzie pewnie to samo co z Jag. seriale związane z wojskiem sie tak prędko nie kończą.

Jak to powiedział Jay Leno czy któryś z jemu podobnych: kumpel z pracy nigdy nie zapyta się czy oglądałeś wczorajszy odcinek jaga.

A 10 sezonów jakoś nakręcili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ncis będzie pewnie to samo co z Jag. seriale związane z wojskiem sie tak prędko nie kończą.

To tak jakby The Unit było o lepieniu bałwanów w lecie :wink: Też serial o armii, ale najwyraźniej ludziska w USA nie interesowały się tym na tyle by stacja chciała dalej finansować to przedsięwzięcie. Co do NCIS to oglądam uważam, że jest dużo lepszy od JAG, którego kiedyś widziałem kilkanaście odcinków w TV i dałem sobie spokój. Szkoda The Unit bo oglądałem choć najlepszego według mnie drugiego sezonu już później nie udało się powtórzyć forma spadła to i serial spadł cóż pozostaje mieć nadzieje na nowy serial w podobnym tonie. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life - no szkoda, że się skończył, gdzie ja teraz będą oglądał Sarah Shahi w różowej bieliźnie ? Dobry serial, może nie ze względu na fabułę, bo ona była średnia, ale za kreację głównego bohatera. No i oczywiście Ted, równy gość. Szczególnie akcja z traktorkiem w sadzie. :)

 

Breaking Bad - koniec drugiego sezonu, czas na refleksje... czekam z niecierpliwością na trzeci sezon.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " BB "
I wanna cook :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na nowego House'a zacząłem oglądać Mental. Jak na razie serial zapowiada się ciekawie ;).

No nie wiem, jak dla mnie to marna kalka na którą szkoda tracić czasu..;/

 

Nurse Jackie ktoś sprawdzał ?

Wczoraj kumpel, a dzisiaj kumpela mi to opisali - gniot ;] Nie mam odwagi ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu przysiadlem do Dextera i....

Wessalo mnie na kilka dni, 3 sezony polecialem odcinek po odcinku

 

Dajcie mi nowy sezon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trójeczka też Ci spasowała ;)? Bo jak dla mnie to na drugim mogli skończyć serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeds s05e01 Wieeelki powrót :D Świetny odcinek wysoko ponad poziomem 4 sezonu :D Żeby się tylko nie popsuło później bo to praktycznie jedyny taki luźny serial na wakacje prawda?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Okup za Celie rządzi! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu przysiadlem do Dextera i....

Wessalo mnie na kilka dni, 3 sezony polecialem odcinek po odcinku

 

Dajcie mi nowy sezon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

świetny serial :D rowniez czekam na nastepne odcinki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeds s05e01 Wieeelki powrót :D Świetny odcinek wysoko ponad poziomem 4 sezonu :D Żeby się tylko nie popsuło później bo to praktycznie jedyny taki luźny serial na wakacje prawda?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Okup za Celie rządzi! :lol2:
A TG 13s przypadkim nie wychodzi?

 

Na wakacje przygotowuje sobie chucka, 90210 , lie to me, breaking bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...