Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem swiezo po pierwszym sezonie Chucka - zarabisty serial :D Bardzo dobrze, ze pojawi sie trzeci sezon. Ale jeszcze drugi przede mna ;)

 

Jakis czas temu skonczylem ogladac Castle - IMHO ciekawe podejscie do rozwiazywania spraw kryminalnych. Wiadomo juz, ze bedzie drugi sezon, wiec trza teraz cierpliwie poczekac ;)

 

Mental - jestem na biezaco (3 odcinki) i stwierdzam, ze ten serial jest jakis nijaki... Zainteresowal mnie tylko motyw z Becky. Pozytywnie zdziwilem sie, gdy zobaczylem w trzecim odcinku Davida Carradine'a (ktory niestety zmarl na poczatku tego miesiaca...). Ogolnie rzecz biorac troche slabo.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeds s05e01 Wieeelki powrót :D Świetny odcinek wysoko ponad poziomem 4 sezonu :D Żeby się tylko nie popsuło później bo to praktycznie jedyny taki luźny serial na wakacje prawda?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Okup za Celie rządzi! :lol2:
Na wakacje jeszcze Burn Notice s03 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi serialami , zupełnie nie ma co oglądać od chyba 4 lat nie było takiej sytuacji , wszystkie fajne seriale się skończyły lub jest przerwa ,wszystkie nowości to lipa i do [gluteus maximus] i nie ma co oglądać , czekam na dextera- jedyna nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje jeszcze Burn Notice s03 ;)

Tego to jeszcze nie oglądałem, przed chwilą łyknąłem pierwsze 5 odcinków i powiem że fajnie się ogląda :D Dzięki za podsunięcie tytułu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to jeszcze nie oglądałem, przed chwilą łyknąłem pierwsze 5 odcinków i powiem że fajnie się ogląda :D Dzięki za podsunięcie tytułu :)

Mnie z poczatku tak srednio podchodzil jednak wciagnalem sie pod koniec s01 i uwazam ze niezly lekki serial w sam raz na chwile relaxu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaper dostal cancela od CW. abc jednak chce odkupic go, tak wiec moze nie wszystko stracone i bedzie trzeci sezon "gwalciciela"

Ciekawe skojarzenie nazwy ;p odnosnie samego zniwiarza to przydaloby sie coby ktos dalej to zrobil i jakos zakonczyl bo koncowka s02 byla na miernym poziomie ;) widac chyba dostal cancela i nawet dokonczyc nie mogli ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh serial niesamowicie mi sie podobał a tutaj bach cancel. Szkoda.

 

Jeśli ktoś nie obejrzał wszystkich odcinków Różowych Lat 70 to raz dwa oglądać :) ja własnie sie zabrałem za 6 sezon :]

 

Kurrr sesja...a ja siedze i oglądam co popadnie ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze mamy sezon ogorkowy trzeba bylo poszukac czegos do ogladniecia.

Padlo na Entourage (Ekipa) - Swietny serial! Lyknalem wszystkie 5 sezonow w 2 tygodnie.

Kto nie widzial niech sie zabiera za nadrabianie.

 

Ari Gold jest kapitalny, ale nie ma to jak Johnny Drama ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos ogladal Harpers Islands ?:)

 

Ja moge szczerze polecic bo od rana ogladam i jestem juz na 7 odcinku i prawdopodobnie do wieczora obejrze kolejne 3. Wiecej jak naraznie nie wyemitowano.

 

Kurde jutro kolos zaliczeniowy z fizyki.. sesja pelna para a ja ogadladam seriale... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi ostatnia scena finału 2 sezonu w Chucku nie podeszła... obawiam sie że zniszczą takim pomysłem ten 3 sezon :|

no ale dla Sary (Iwonki z polskimi korzeniami) napewno 3 sezon zalicze ;)

apropo samej Iwonki - wyczytałem na wiki że zagrała obok Courteney Cox 2 sezony w serialu "Dirt" - ktoś może cos o tym serialu powiedzieć ?

 

Reaper mi nie spasował

Weeds se01 w sumie ok ale tak na siłe bez emocji - Californication w podobny stylu ale imo dużo lepsze

 

biore sie za Harpers Islands skoro tak polecacie :)

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem skonczylem drugi sezon Chucka.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asd"
Chuck dostal powera :twisted:

A tak powaznie to z jednej strony fajnie, ze bedzie trzeci sezon, z drugiej faktycznie mogli juz zakonczyc ten serial w dobrym stylu... Choc nie powiem, bo mam ochote na wiecej. A jaki bedzie trzeci sezon to sie okaze... Mozliwe, ze charakter serialu (glownie postaci Chucka) ulegnie wiekszej zmianie, co pokazuje nam finalowa scena, a to zas moze ne wplynac pozytywnie na kolejny sezon. Dodatkowo moze zabraknac Morgana... Ale odstawmy gdybanie. Pojawi sie, zobaczymy, ocenimy ;) Tak czy inaczej, serial uwazam za swietny i bardzo chetnie bede sledzic trzeci sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore sie za Harpers Islands skoro tak polecacie icon_smile3.gif

I ta sliczniutka Katie Cassidy

xD

btw w wersji z HI wygląda lepiej niż jako Ruby z Supernaturala :)

 

z innej beczki..

myślałem, że zarzucono ten projekt (o którym była mowa od ładnych paru lat), tymczasem..

 

The Pacific

 

:rolleyes:

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio łyknąłem wszystkie 7 odcinków Generation Kill i muszę przyznać ze mini-serial genialny. Może trochę gorzej wypada na tle Kompani Braci ale i tak dla mnie 10-/10 i must see ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...