Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ale stracilem

Dopiero dorwalem w swoje lapy Supernatural stracilem przez niego juz dwa wieczory, a raczej noce. Dzieki temu przebrnalem prawie przez pierszy sezon... mam nadzieje ze im dalej tym fajniej :]

No tak. Supernatural to przygoda na kilka nieprzespanych nocy :). Ogladalem na poczatku wakacji i bardzo mi sie podobalo. Troche bylem po czesci znuzony, ale pozniej doszly nowe watki i bylo bardzo ciekawie. Ogolnie serial godny polecenia :). Za kilka dni nowy sezon :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale stracilem

Dopiero dorwalem w swoje lapy Supernatural stracilem przez niego juz dwa wieczory, a raczej noce. Dzieki temu przebrnalem prawie przez pierszy sezon... mam nadzieje ze im dalej tym fajniej :]

Tak. Szczególnie ostatni sezon był wypasiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktos jeszcze Weeds? Bo jakos sie nie moge zabrac za obejrzenie kilku ostatnich odcinków po obejrzeniu poprzednich z tego najnowszego najgorszego sezonu.

 

 

 

 

 

Taki mały OT, bo się będzie wiązał z serialami a własciwie napisami do nich. Kto korzysta ten pewnie wie ze ostatnio wyciągneli sporo kasy od uzytkowników.

http://napisy24.pl/artykul/55/

Jeszcze kilka minut temu była aukcja dostepna. Teraz jest " Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro."

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi sezon równie dobry jak pierwszy, trzeci słabszy, w czwartym początek dobry, im dalej tym gorzej.

Jak dla mnie trzeci był lepszy od 1 i 2, a 4ty to troche inne podejście do tematu, chociaż nadal jest genialny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się zachwycają jakimś polskim serialem? Dziwne...

Jedyny jaki był dobry to Pitbull. I któraś z Ekstradycji dawno temu dawała się oglądać, ta z Liroyem na końcu.

 

"THE ROAD SO FAR", oh yeah. :) Odcinek dobry chociaż mógłby być lepszy, liczyłem na coś z większym... "przytupem" na rozpoczęcie tego sezonu.

 

The Vampire Diaries - coś jak Twilight tylko wampiry są "normalniejsze". ;)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

[...]Ludzie się zachwycają jakimś polskim serialem? Dziwne...

Jedyny jaki był dobry to Pitbull. I któraś z Ekstradycji dawno temu dawała się oglądać, ta z Liroyem na końcu.[...]

Nieskromnie pozwolę sobie zauważyć, iż do tej ligi można zaliczyć jeszcze serial Glina [serię I - II była już deko gorsza].

Ehhh... Radziwiłowicz, to był gość [callahany i inne dirty się chowają ...].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Nalezy nadmienić że ma być 3 sezon Gliny :P

No to mnie zaskoczyłeś :rolleyes:

Ale bez "jurka" (jak wiemy w końcówce II serii zastrzelili go na ulicy) - chyba że przeżył albo co ;]

Bez Radziwiłowicza to już chyba nie będzie to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Blood

 

 

Odcinek finałowy drugiego sezonu True Blood zepsuty przez scenarzystów. Akcja chaotyczna, przewidywalna do szpiki kości.

Za to ostatnia scena pobudziła moją wyobraźnie co do następnego sezonu. Szkoda, że to koniec tego sezonu bo co tydzień czekałem na kolejny odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 5x01 i 02

Dwa całkiem dobre odcinki. Sezon zapowiada się równie ciekawie :)

 

Fringe 2x01

Bardzo mi się podobało! Oby tak dalej! Oby tylko nie zaplątali się jak w Lostach, czekam na odpowiedzi a nie kolejne zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glosno bedzie jak juz ogladniemy ;]

 

a co do piatkowych odcinkow to fringe mnie troche rozczarowal. gdyby nie sama koncowka to sam odcinek niezly.

californication takze przyzwoite odcinki, jednak bez szalenstw. niepotrzebnie ogladalem, bo 3 odcinek dopiero bodajze 11 pazdziernika

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

californication - niezle odcinki, trzyma poziom

supernatural - srednio, osobiscie nie lubie tych odcinkow "ciagnacych glowny watek", jest za powaznie i przez to niezbyt smiesznie, a to wg mnie najmocniejsza strona tego serialu, humor

house - mieszane odczucia, calosc przydlugawa i nudnawa, mimo paru lepszych momentow, ogolnie srednio mi sie podobal pierwszy dwuodcinek 6 sezonu. Sporo tez bylo zachowan glownego bohatera mocno niepasujacych do tego do czego nas przyzwyczail. Nie znaczy ze zmiany sa zle, zmiany moga byc dobre, powinno robic sie ciekawiej, ale mimo wszystko mnie nie przekonali w tym odcinku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...