Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

z nowych...

jakis czas temu zaczalem ogladac Defying Gravity - na poczatku bylo nawet ciekawe, ale z kazdym odcinkiem checi do ogladania opadaly... w tej chwili jest 9 odcinkow, sezon ma zdaje sie liczyc 12, wiec juz dokoncze, ale najpierw niech go wznowia. Raczej nie polecam.

Mi się ten serial cholernie podobał, do pewnego momentu...kto oglądał, ten wie do jakiego momentu.

Gdyby zachowali formułę popularno-naukową, bez zbędnego s-f, mogłoby się coś z tego urodzić. J/w - obejrzę do końca, ale raczej nei polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication - dwa pierwsze odcinki z 3go sezonu sa zaje..... :) Klimat w tym serialu jest po prostu nie z tej ziemi :lol: Pisarz z klubu AA i szefowa z meskim glosem sprawili ze wylem ze smiechu :lol2: Jesli kolejne odcinki beda tak swietne jak poczatek 3ciej serii to bedzie kolejny udany sezon cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Zaczyna sie dosc efektownie, pare znanych twarzy. Potem jak dla mnie troche za bardzo przepłakane ale moze to z powodu ogolnej koncepcji odcinka. Za to podoba mi sie postac dr-a Rush'a - moze dlatego ze usposobieniem troche przypomina mnie ;) . Ogolnie myslalem ze gorzej bedzie, zobaczymy co pokaza w nastepnych odcinkach, byle nie zrobili z tego BSG.
Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Zaczyna sie dosc efektownie, pare znanych twarzy. Potem jak dla mnie troche za bardzo przepłakane ale moze to z powodu ogolnej koncepcji odcinka. Za to podoba mi sie postac dr-a Rush'a - moze dlatego ze usposobieniem troche przypomina mnie ;) . Ogolnie myslalem ze gorzej bedzie, zobaczymy co pokaza w nastepnych odcinkach, byle nie zrobili z tego BSG.

to białym to w zasadzie lekki spojler ale nic co by zmniejszało przyjemność z oglądania

 

Tez się odniosę do nowego SG sam pilot był taki sobie. Dr Rush na początku problemy z językiem pradawnych i matmą bo stary dialekt czy coś, wait coś tu nie gra przecież Pradawni nie mieli starego dialektu skoro w innych SG jakoś odczytywali to co było po Pradawnych na ziemi a skoro Statek wyruszył z ziemi = bullshit a nie czekajcie trzeba było wprowadzić do fabuły spacha z którym mógłby się utożsamić amerykański nastolatek ta postać mi się kiepsko widzi będzie z tego gościa ciężko wyhodować coś na kształt Rodneya. Dalej jest już fajnie Dr Rush to będzie spoko postać. Personel militarny jest ok i wprowadzenie stukniętego murzyna nad którym może być ciężko zapanować, mamy odpowiednik Carter w formie medyka zobaczymy co z tego wyjdzie ale pasuje, wkurza oczywiście córeczka sentora czy kogoś tam mam nadzieje, że szybko zginie jeśli czegoś nie zrobią z jej rolą. To tyle sama końcówka pozostawia jak najbardziej apetyt na więcej i pokazuje potencjał nowego SGU choć pewnie przez pierwsze kilka odcinkow będziemy oglądać naprawę i zwiedzanie statku aha dodam jeszcze, że CGI jak zwykle na wysokim poziomie :). Ostatecznie spodziewałem się shitu a tu upichcili coś co można rozwinąć na dużżżo sezonów pozostając przy tym ciekawym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe - myślałem że będzie bum a potem tylko gorzej. A tu zaskoczenie. Nie było bum, ale gorzej pewnie będzie. Dr Rush faktycznie może być niezłą postacią, dość tajemniczy koleś. Córeczka senatora widać nie tylko mnie wkurzała. Eli to jakaś gruba pomyłka chyba jest, nagle z nastolatka stał sie specjalistą od sprzętu Prawadnych... Zobaczymy co pokażą dalej, ale troche za bardzo mi zalatywał swądem po BSG. Za dużo gadania, płaczu i rozczulania sie, za mało akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spojler"
Aby nie było dłużyzn i zbednego bullshitu to pewnie po to dali timer 12 godzinny między skokami statku.
Ogólnie dostrzegam potencjał produkcji ale z trefnymi postaciami scenarzyści będą się musieli nieźle postarać aby je rozwinąć w coś "jadalnego"

Zastanawia mnie jak rozegrają sprawę z taką ilością potencjalnych postaci na statku czy co jakiś czas będą rotacje bohaterów czy odcinki z jakimiś teamami offworldowymi i teamami na statku odkrywającymi jego tajemnice itd. ogólnie jak się postarają to z tego gó*na mogą ładny bat ukręcić czekam z niecierpliwością na następny odcinek :) Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SGU"
Generalnie z takimi przystankami statku mają cholernie dużo mozliwosci na rozwinięcie fabuły, niemniej to raczej kiepski pomysł szczególnie że na tych planetach podobno nie ma ludzi, bo jak mają być skoro nawet Pradawnych tam nie było. Inną sprawą jest dla mnie totalna porażka z tym że były tylko jedne wrotra zdolne wybrać adres statku i to nie były te Ziemskie. To z jednej strony dobre posunięcie strategiczne Pradawnych w celach bezpieczeństwa, z drugiej totalnie poroniony pomysł skoro statek i tak leciał z Ziemi. Ale wracając do samego odcinka, córka senatora mam nadzieje szybko zginie jeśli nic nie wykrzesają z jej roli. Podział na teamy przeszukujące statek i planety to IMO dobry pomysł by był, bo statek wydaje się być większy niż Atlantis. Ale wydaje mi sie, że brak tu takich naprawde charakterystycznych postaci głownych jakimi byli O'Neill czy McKay chociażby

Pozostaje nam czekać na następne odcinki. Albo wyjdzie z tego dobry serial (na który jest potencjał, mały bo mały ale jest), albo będzie kiszka. Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SGU"
Generalnie z takimi przystankami statku mają cholernie dużo mozliwosci na rozwinięcie fabuły, niemniej to raczej kiepski pomysł szczególnie że na tych planetach podobno nie ma ludzi, bo jak mają być skoro nawet Pradawnych tam nie było. Inną sprawą jest dla mnie totalna porażka z tym że były tylko jedne wrotra zdolne wybrać adres statku i to nie były te Ziemskie. To z jednej strony dobre posunięcie strategiczne Pradawnych w celach bezpieczeństwa, z drugiej totalnie poroniony pomysł skoro statek i tak leciał z Ziemi. Ale wracając do samego odcinka, córka senatora mam nadzieje szybko zginie jeśli nic nie wykrzesają z jej roli. Podział na teamy przeszukujące statek i planety to IMO dobry pomysł by był, bo statek wydaje się być większy niż Atlantis. Ale wydaje mi sie, że brak tu takich naprawde charakterystycznych postaci głownych jakimi byli O'Neill czy McKay chociażby

Pozostaje nam czekać na następne odcinki. Albo wyjdzie z tego dobry serial (na który jest potencjał, mały bo mały ale jest), albo będzie kiszka.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spojler"
Oglądałem wczoraj bez napisów i nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale tu nie chodziło, że wrota na ziemi nie mogły wybrać adresu tylko na ziemi nie było źródła energii wystarczającego do nawiązania połączenia z wrotami na statku. BTW design statku wymiata :D a kiszka raczej nie wyjdzie bo w razie co będzie można podmienić postacie bo tak naprawdę nikt z nas nie bardzo widział kto wpadł przez wrota ale było ich sporo :) ale obawiam się że Eli zostanie na stałe.

Brachol jak nie oglądałeś jeszcze SG-1 i SGA to najpierw je obejrzyj bo wymiatają a na SGU przyjdzie czas :)

 

BTW promo następnych odcinkow jak ktoś nie widział

http://hatak.pl/news/6890/Niezla_ogladalno...niverse_Promo_/

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogląda ktoś z Was nową produkcję tvn'u czyli Naznaczony? Trailery wydawały mi się ciekawe, ale opuściłem 1szy odcinek, potem jakoś nie mogłem się zabrać za obejrzenie go, i teraz waham się czy w ogóle opłaca się zaczynać :D Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym odcinku SG:U i mam dość mieszane uczucia. Szczerze mówiąc konwencja SG jako bardo lekkiego serialu przygodowego pełnego absurdu już dość mocno mnie znudziła. Tutaj jakiś potencjał nowa produkcja ma i wreszcie mogliby scenarzyści nieco zmienić SGU w coś rozsądniejszego. Jak na razie widać, iż już odrobinkę wyobraźnia scenarzystów przekroczyła rozsadek co znajduje swoje odbicie w postaci genialnego gracza komputerowego. A że w sumie ludzie robią to ci sami co wcześniej to raczej na super produkcję nie liczę.

 

Dla odmiany zdecydowanie mocniej zaciekawił mnie Defying Gravity. Co prawda ostatnio historia rozwija się w dość dziwnym kierunku i nie wiadomo co właściwie z tego wyjdzie ale generalnie przynajmniej "świat" serialu w miarę kupy się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogląda ktoś z Was nową produkcję tvn'u czyli Naznaczony? Trailery wydawały mi się ciekawe, ale opuściłem 1szy odcinek, potem jakoś nie mogłem się zabrać za obejrzenie go, i teraz waham się czy w ogóle opłaca się zaczynać :D Jakieś opinie?

widziałem 1 odc i równiez zgubiłem wątek, moi rodzice to oglądają i ponoć przynudza więc odpuściłem sobie. ;]

 

heroes 4x4 - stało się - powrót do nudnych, nieciekawych bez poysłu herosów.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House s06e04 - Świetny myślałem, że po I odcinku wszystko powróci na stare śmieci jednak tak nie jest i super!

Californication s03e02 - Genialny, ubaw niesamowity

The Big Bang Theory s03e01-02 - Polecam ten serial, miejscami płacze ze śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Heroes 4x04"
Jak dla mnie serial powinien się skończyć na drugim sezonie. Znowu powrót Saylera, wieje okropną nudą...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "House 4x03"
Myślę że serial wróci do starej ekipy Housa, a to co zrobił Chase, szok ;), mimo 6stego sezonu serial trzyma formę.
Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter S04E02 trzyma poziom :) I dalej zapowiada sie coraz ciekawiej

Jestem tego samego zdania. Sporo osób narzekało że 2 odcinek nudny, że mało akcji itp... A przecież to nie serial sensacyjny tylko bardziej psychologiczny kryminał.

 

Nie śledzę wątku, ale mogę polecić nowy serial, FlashForward, wyjadacze pewnie już widzieli, a kto nie to warto :) Aktualnie są 3 odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mentalista 2x3

kopie 4litery. bezsprzecznie. super odcinek. zreszta jak caly serial

south park byl wczoraj. pierwszy odcinek po przerwie. calkiem calkiem. ale stone i parker musze przyznac, ze nie boja sie nikogo :D

wspomne jeszcze o flashforward. 3 odcinki wyszly i zapowiada sie naprawde ciekawie. szkoda, ze zaczalem to ogladac juz teraz, bo gdybym zaczal w czerwcu to lyknalbym caly sezon w 3 dni ;]

 

oglada tu ktos mad men? zloty glob 07 i 08 oraz emmy 08 i 09 za najlepszy drama. trzeba przyznac, ze to niezla rekomendacja ;]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House 6e4 kozak i jakoś nie ma powrotu do starej formy a jest ciekawie :o

 

btw od kilku tyg męczę South Parka od początku - jestem na 9 sezonie i powiem szczerze że miażdży szczególnie Cartman z odzywkami do Kyla xD

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House 6x04- niby to samo co w poprzednich sezonach, a jednak inaczej, dobry odcinek

 

Supernatural 5x05- Nareszcie "Stand alone" i odcinek świetny, gość specjalny nie przeszkadzał, a sceny z nim niezłe. Oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny SGu za mną i moge tylko napisać WTF? co oni zrobili z tego serialu, brak akcji, nudne dialogi, żal. Do tego wszystkiego motywem przewodnim jest hasło wrong place, wrong people ołkej fajnie ale nie fajnie co to u licha za pomyje są. Pilot SG-1 Killer, Pilot SGA Killer, Pilot SGU uuuu pomyje. Ja rozumiem, że fan na głodzie zeżre wszystko ale bez przesady tak miernego odcinka dawno nie widziałem akcji w nim było uwaga 2 minuty pod sam koniec ! reszta to mocno dyskusyjny bullshit.

Panowie scenarzyści mam nadzieje, że w dalszych odcinkach będzie lepiej bo plakietka SG może nie wystarczyć aby utrzymać fanów a co dopiero zjednać sobie nowych.

 

PS.

6 sezone House'a mimo zmiany konwencji trzyma poziom choć po 3 odcinku byłem lekko podłamany to czwarty wprowadził ciekawy wątek :) myślę, że mamy przed sobą naprawdę ciekawy sezon :)

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe 1x03 - Co to do cholery jest! z tego co się działo w tym odcinku nawet na jego zapowiedź by nie wystarczyło. Odcinek tylko mnie uświadczył, że producenci idą w kierunku BSG co mi się bardzo nie podoba, seria BSG jest ok, ale Stargate jest klasą w samą sobie, która nie powinna się wzorować na niczym! Jeżeli w kolejnym odcinku nic się nie zmieni to chyba poczekam aż sezon się zakończy i obejrzę 3 ostatnie odcinki może w nich coś będzie się działo, bo to zagłębianie się w bohaterów mi tu nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...