Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

V jest bardzo fajne a co ma tam niby zaskoczyć przecież to remake;) a Earth Final Conflict taki super serial a tak spartolić końcówkę była do tego stopnia beznadziejna jakby w całej Kolumbii zabrakło koksu dla scenarzystów jak jestem dość pancerny na szmirę tak szczerze powiedziawszy nie wytrzymałem do końca 5 sezonu odpadłem w połowie.

 

Chciałem wspomnieć SGU serial się wyrównuje oczywiście trzeba powiedzieć, że będzie się musiał nieźle bronić pod koniec sezonu aby go nie zdjęli z ramówki bo niestety ma silną konkurencje w tym roku w postaci Flashforward i V.

Ostatni ujdzie w tłoku ogólnie dało się oglądać ale zaczyna mnie niepokoić, że napędem serialu jest głównie Young i Rush choć może to dobrze, reszta to dno a O'niel wygląda jakby przesadził z botoxem :lol2:

Ogólnie plus ostatniego odcinak to to, że był o czym innym niż o brakach na statku ale pewnie następny mrożący krew w żyłach odcinek będzie się nazywał enigmatycznie "Toilet Paper".

PS.

Patrząc na wyniki oglądalności 1 odcinek miał 2,35 miliona widzów ostatni 1,63 całkiem. Spory spadek oglądalności i jeśli czegoś nie zrobią zjedzie spokojnie do poniżej 1,5mln ale cały czas mam nadzieje, że trzymają jakąś bombę aby ją zrzucić w połowie sezonu i za to trzymam kciuki :D

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakże działy się niesamowite rzeczy

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Cała drużyna zdychała, były podróbki Xenomorphów ogólnie nawet przy tej ilości teorytocznie chwytliwego staffu jak na SF było nudno tak nie wiem jak im to się dalej udaje to już ewidentny talent :) Choć podkoniec byłem wręcz ucieszony wreszcie ta marna bladź :) Chloe zdechła ale wait pewnie ożyje :( jak ten serial przed tym odcinkiem miał prawo pretendować do czegoś poważniejszego niż SG to właśnie przestał to co wymyślili z czasem ni jak się nie ma do przednich części SG a do tego brzmi beznadziejnie ogólnie załamka.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z House-a zaczyna się robić telenowela brazylijska....A do tego Gregory znów jest sobą, co mi się ogromnie niepodoba, bo jest typowym zagraniem pod publiczkę. Cała inność nowego sezonu poszła się kochać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kilka słów na temat FlashForward : niestety ale z serialu zrobił się przeciętny melodramat. Pierwsze 2 odc świetne, a każdy kolejny to linia pochyła obecnie zbliżamy się do dna. Niemalże do 0 zredukowano wątek całej tajemnicy związanej z utratą przytomności czyli głównym tematem show. Obecnie cała konstrukcja opiera się na schemacie: "Ona kocha tego, a on kocha ją i ją szuka, żona kocha męża podobnie jak on swoją żonę choć oboje w to wątpią, inny umiera ale wie, że będzie kochany..." słowem DRAMAT. Dosłownie i w przenośni. Obecnie serial wylądował u mnie w niedzielnym popołudniowym lochu czyli oglądam tylko jak obejrzę w tygodniu/z tygodnia inne seriale/filmy i nie mam nic lepszego do roboty. Znajduje się tam w towarzystwie równie słabych Herosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba się zgodzić, nic dodać nic ująć. Chociaż wcześniej jeszcze było znośnie to ostatni odcinek był tragiczny. Nie poruszono chyba w ogóle wątku tajemnicy, a jedynie męczyli azjatycką miłość tego gościa, która drażni mnie bez wyraźnego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kilka słów na temat FlashForward : niestety ale z serialu zrobił się przeciętny melodramat. Pierwsze 2 odc świetne, a każdy kolejny to linia pochyła obecnie zbliżamy się do dna. Niemalże do 0 zredukowano wątek całej tajemnicy związanej z utratą przytomności czyli głównym tematem show. Obecnie cała konstrukcja opiera się na schemacie: "Ona kocha tego, a on kocha ją i ją szuka, żona kocha męża podobnie jak on swoją żonę choć oboje w to wątpią, inny umiera ale wie, że będzie kochany..." słowem DRAMAT. Dosłownie i w przenośni. Obecnie serial wylądował u mnie w niedzielnym popołudniowym lochu czyli oglądam tylko jak obejrzę w tygodniu/z tygodnia inne seriale/filmy i nie mam nic lepszego do roboty. Znajduje się tam w towarzystwie równie słabych Herosów.

Ja jestem na 4 odcinku jak narazie jest bdb ale jak ma tak być dalej jak mówicie no to ładne lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Californication to odcinek ostatni czyli 8 fajny, jednak nie powiedzialbym, ze zajebisty. Moze i przyciaga tym co sie dzieje, jednak mi ta trzecia seria tak srednio pasuje mowiac szczerze. Moody jest troche inny w sezonie 3. Jakby bardziej mlodziezowy. Tak jakby chcieli w tej seri zrobic z 40 latka nastolatka. Jego teksty, zachowania itp. No nie wiem. Nadal fajnie sie oglada, powiedzialbym, ze nawet super, jednak dwie poprzednie serie byl dla mnie zdecydowanie lepsze.

 

btw. O ile sie nie myle, to dzis wychodzi 09 ep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sector starzejesz się po prostu, hank jaki był, taki imo jest cały czas :)

"Copy that motherfucker" :) Moody jest kozak i tyle :) Dla mnie trzecia seria jest najlepsza. Postać Sue Collini i jej potyczki z Runkle to imho mistrzostwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Californication to odcinek ostatni czyli 8 fajny, jednak nie powiedzialbym, ze zajebisty. Moze i przyciaga tym co sie dzieje, jednak mi ta trzecia seria tak srednio pasuje mowiac szczerze. Moody jest troche inny w sezonie 3. Jakby bardziej mlodziezowy. Tak jakby chcieli w tej seri zrobic z 40 latka nastolatka. Jego teksty, zachowania itp. No nie wiem. Nadal fajnie sie oglada, powiedzialbym, ze nawet super, jednak dwie poprzednie serie byl dla mnie zdecydowanie lepsze.

 

btw. O ile sie nie myle, to dzis wychodzi 09 ep?

Dokladnie to samo moge powiedziec, dwa sezony zajebiste, dwa pierwsze odcinki z trzeciej serii tez swietne, a dalej juz sredniawka. Sue jest obrzydliwa, wiem ze taki byl zamysl rezysera ale ja z trudem patrze na ta babe. Epizod z zenujacym kumplem tez sredni. Za to Dexter trzyma caly czas ten sam wysoki poziom, niezaleznie od tego czy jest sporo akcji czy wiecej gadania. Dla mnie serial numer 1 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo moge powiedziec, dwa sezony zajebiste, dwa pierwsze odcinki z trzeciej serii tez swietne, a dalej juz sredniawka. Sue jest obrzydliwa, wiem ze taki byl zamysl rezysera ale ja z trudem patrze na ta babe. Epizod z zenujacym kumplem tez sredni. Za to Dexter trzyma caly czas ten sam wysoki poziom, niezaleznie od tego czy jest sporo akcji czy wiecej gadania. Dla mnie serial numer 1 :banana:

Nie zrozumcie mnie zle :) Mi sie nadal ten serial podoba i zostaje w moim Top caly czas. Ogolnie patrze przez pryzmat tego serialu na wszystkie inne i ciezko mi teraz cos innego obejzec, zwlaszcza po tak swietnym Californication. Chodzi o to, ze Moody sie troche zmienil w 3 serii. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze i tak jest niezly :D

 

Swoja droga odcinek 9 sredniawka.

 

Orientuje sie ktos czy beda krecic 04 serie? Podobno juz 3 byla specjalnie dla fanow zrobiona bo normalnie mialo jej nie byc. Tak mi cos mowila laska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa ma potrwać około sześciu dni i prawdopodobnie związana jest ze wciąż spadającą oglądalnością serialu. Według źródeł, z których pochodzi ta informacja, stacja ABC chce w ten sposób dać więcej czasu scenarzystom, tak by zdołali podnieść poziom serialu, co oczywiście powinno przełożyć się na późniejszy wzrost oglądalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z House-a zrobiła się opera mydlana w której przypadki medyczne są dodatkiem do wątków miłosnych. Smutne. Z seialu dla prawdziwych facetów, robi się telenowela dla 15-latek.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...