Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem oglądać Mentalistę, z racji przerwy House'a. Obejrzałem pierwszy odcinek i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony.

Lekki, przyjemny klimacik i bardzo fajna gra głównego aktora. Plusem jest też to, że aktualnie leci 2 sezon więc jest do oberzenia z trzydzieścikilka odcinków. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty (o serialu można poczytać w wielu źródłach) to się nie zawiedzie, ja jestem na tak.

 

/edit

Jestem po trzech epizodach. Widzę, że dojdzie mi kolejny serial do oglądania "z tygodnia na tydzień".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Mentalistę, z racji przerwy House'a. Obejrzałem pierwszy odcinek i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony.

Lekki, przyjemny klimacik i bardzo fajna gra głównego aktora. Plusem jest też to, że aktualnie leci 2 sezon więc jest do oberzenia z trzydzieścikilka odcinków. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty (o serialu można poczytać w wielu źródłach) to się nie zawiedzie, ja jestem na tak.

Od drugiego sezonu serial wkracza na jeszcze wyższy poziom :)

Edytowane przez 4in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jakoś do Mentalisty nie mogłem przekonać, może dlatego, że oglądałem tylko w wersji z lektorem (canal+) czego nie lubię, w każdym razie po kilku odcinkach odpuściłem.

Dexter - żałuję, że trailer 4x11 obejrzałem wcześniej, pewnie bym szczękę z podłogi zbierał..

 

btw muszę się wziąć za dokończenie Lie to Me..

Dołączona grafika

xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam trzy grosze od siebie:)

 

Najlepiej obecnie mi się ogląda Dextera. Ten serial rządzi pod każdym względem. Jeśli ktoś nie oglądał jeszcze to polecam zacząć od początku i stopniowo zagłębiać się w fabułę. Uwaga bo wciąga;)

 

Californication jakieś takie mdłe jak dla mnie (pierwsza seria była ok). Serial dla nastolatek.

 

Desperatki trochę zaniedbałem ale z tego co słyszałem to ok.

 

V nic ciekawego, ale można rzucić okiem.

 

Polecam od siebie coś na rozluźnienie:

"The Big Bang Theory", "How I Met Your Mother" i "It's Always Sunny in Philadelphia"

Bywają odcinki dobre i słabe ale zdecydowana większość jest tych dobrych:) I koniecznie oglądajcie w oryginale bo tłumaczenie często psuje odbiór całkowicie:))))

 

ps.: zapomniałem o Nip Tuck, oglądam trochę z przyzwyczajenia ale momentami naprawdę ciekawie:)

Do tego czekam na powrót True Blood.

Edytowane przez sosen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dollhouse 2x5/6/7 - mam tylko jedno pytanie: jak można było spierd**** dobry pomysł. Oto w chwili gdy serial dostał czerwone światło i nie wiem z jakiego powodu postanowiono dokręcić pół sezonu, które ma widowisko zakończyć nagle wzięto się do roboty i zrobiono coś na prawdę dobrego. Trzy odcinki pod rząd, które sprawiły, że chciałem obejrzeć kolejny, a nie obejrzałem go bo nie było już absolutnie nic innego do oglądania. Jak kolejne odc będą na tak wyśrubowanym poziomie to będzie to świetne zakończenie zmarnowanego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem oglądać Dextera i powiem wam, ze takiej koncowki nigdy bym sie nie spodziewal. 10/10 Teraz nie zostaje nic innego jak czekac na nowy sezon :(

Edytowane przez OL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem oglądać Dextera i powiem wam, ze takiej koncowki nigdy bym sie nie spodziewal. 10/10 Teraz nie zostaje nic innego jak czekac na nowy sezon :(

+1

 

Kurde, i weź czekaj tu do jesieni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem już na bierząco z The Mentalist. Po tych wszystkich odcinkach mogę powiedzieć tyle: staje się to dla mnie serialem numer jeden w sezonie 2009/2010. Numb3rs od 4 sezonu kiepściutko więc bez zaskoczeń, House trzyma poziom ale już bez rewelacji, CSI Miami/NY nadal porządnymi serialami ale niczego porywającego tam nie znajdę, The Vampire Diaries troszeczkę słabiej niż na początku, spada na #2 miejsce po odkryciu Mentalisty (choć przebija wcześniej wymienione).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem oglądać Dextera i powiem wam, ze takiej koncowki nigdy bym sie nie spodziewal. 10/10 Teraz nie zostaje nic innego jak czekac na nowy sezon :(

O kurde końcówka Dextera miażdży, masakra. o.0

Jak dla mnie najlepszy serial wszech czasów od pierwszego odcinka ...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "DEXTER"
szkoda mi Rity,dobra kobiecina była [; jak myślicie samobójstwo czy Trójkowy zdążył ją dopaść ?
dopiero na jesień nowy sezon ? miałem nadzieje że na wiosnę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy serial wszech czasów od pierwszego odcinka ...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "DEXTER"
szkoda mi Rity,dobra kobiecina była [; jak myślicie samobójstwo czy Trójkowy zdążył ją dopaść ?
dopiero na jesień nowy sezon ? miałem nadzieje że na wiosnę ;/

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "d"
Trójgłowy of course. http://hatak.pl/news/7468/Czy_to_byl_sen_E...xtera_o_finale/ Zakończenie sezonu poczesało mi włosy konkretnie, ale też postawiło wiele pytań.
Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek Cali: o fuck! Ale widzę, że specjalnie tak zrobili ten odcinek, wprowadzając nowy wątek, żeby mieć z czego nakręcić 4 sezon

Ostatni Dexter: OOOO FUUUUUUUUUUUUUUUCK!!! Mało kiedy serial odbiera mi dech, ale to jeden z tych odcinków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Cali jest o tyle dobrze, że kolejny sezon już na wiosne ;] (możecie obejrzeć sobie wywiad z duchovnym na showtime). A Dextera pozostawię bez słów bo nawet nie wiem jak to "dzieło sztuki" skomentować ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek Dexter'a to istny majstersztyk. Niestety zla wiadomosc jest taka ze glowny producent serialu, Clyde Phillips postanowil odejsc. Mam nadzieje ze nie odbije sie to negatywnie na nastepnym sezonie. Jeszcze mam jedno ale odnosnie osatniego odcinka: dlaczego Dexter zlekcewazyl mozliwosc przypadkowego dopadniecia Debry przez Trojkowego? Przeciez dobrze wiedzial, ze jego "oficjalnym" mieszkaniem jest to ktore zamieszkuje obecnie Debra. Powinien wziac pod uwage taka mozliwosc, ze trojkowy bedzie chcial go dorwac po tym jak zalatwil go w garazu, tymczasem nie zwracajac na to uwagi wrocil do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony Dexter się skończył i chętnie zacząłbym oglądać jakiś inny serial. Może coś polecicie? ;)

Tematyka w sumie obojętna, byle wciągał :)

Napiszę, co już oglądałem i przypadło mi do gustu:

Prison Break,

Lost,

Flashpoint (pierwsze dwa sezony były ok, ale trzeci to już kiszka).

 

Z komediowych:

The IT Crowd,

The Big Bang Theory.

 

Natomiast te próbowałem oglądać (po kilka odcinków) i mnie nie wciągnęły:

House,

Desperate Housewives,

Lie to Me,

Heroes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony Dexter się skończył i chętnie zacząłbym oglądać jakiś inny serial. Może coś polecicie? ;)

Tematyka w sumie obojętna, byle wciągał :)

Napiszę, co już oglądałem i przypadło mi do gustu:

Prison Break,

Lost,

Flashpoint (pierwsze dwa sezony były ok, ale trzeci to już kiszka).

 

Z komediowych:

The IT Crowd,

The Big Bang Theory.

 

Natomiast te próbowałem oglądać (po kilka odcinków) i mnie nie wciągnęły:

House,

Desperate Housewives,

Lie to Me,

Heroes.

 

No to zacznij ogladac

Supernaturals

;]

Zajebiaszczy serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dobrze, że Cali jest kręcone w LA, bo gdyby to było w Polsce, to zanim policja by dojechała Kią CRDi to szarpanina na ulicy by się skończyła tragedią rodzinną... :lol:

Eee oni dojechali pewnie tak szybko, bo facet Mii po nich zadzwonił wcześniej...

 

No to zacznij ogladac

Supernaturals

;]

Zajebiaszczy serial

Bez "s" na koncu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dobrze, że Cali jest kręcone w LA, bo gdyby to było w Polsce, to zanim policja by dojechała Kią CRDi to szarpanina na ulicy by się skończyła tragedią rodzinną... :lol:

Dojechali szybko bo to serial, zobacz sobie chociaż jeden odcinek W-11 tu policja w 3 sekundy przyjeżdża :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony Dexter się skończył i chętnie zacząłbym oglądać jakiś inny serial. Może coś polecicie? ;)

Tematyka w sumie obojętna, byle wciągał :)

Napiszę, co już oglądałem i przypadło mi do gustu:

Prison Break,

Lost,

Flashpoint (pierwsze dwa sezony były ok, ale trzeci to już kiszka).

 

Z komediowych:

The IT Crowd,

The Big Bang Theory.

 

Natomiast te próbowałem oglądać (po kilka odcinków) i mnie nie wciągnęły:

House,

Desperate Housewives,

Lie to Me,

Heroes.

Jericho - nie za długi ale obejrzeć warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony Dexter się skończył i chętnie zacząłbym oglądać jakiś inny serial. Może coś polecicie? ;)

Tematyka w sumie obojętna, byle wciągał :)

Napiszę, co już oglądałem i przypadło mi do gustu:

Prison Break,

Lost,

Flashpoint (pierwsze dwa sezony były ok, ale trzeci to już kiszka).

 

Z komediowych:

The IT Crowd,

The Big Bang Theory.

 

Natomiast te próbowałem oglądać (po kilka odcinków) i mnie nie wciągnęły:

House,

Desperate Housewives,

Lie to Me,

Heroes.

Polceam The Sopranos, imo najlepszy serial ever.

Tylko pierwsze 2,3 odc. są nieco nudnawe, ogólnie serial się rozkręca pod koniec 1 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechali szybko bo to serial, zobacz sobie chociaż jeden odcinek W-11 tu policja w 3 sekundy przyjeżdża :wink:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Cali 3x12"
A mnie się zdawało że dojechali z powodu Miy (Mia) - nie wiem jak odmienić

Co do Dextera

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dex 4x12"
Nie zastanawia was jedno, a mianowicie Rita dzwoniła do Dextera jak widziała księżyc, więc był wieczór. Trójkowy z warsztatu wyjechał w dzień (Dexter go śledził - bo go dopadł poza miastem), więc raczej nie Trójkowy ją zabił... czyste moje spekulacje

Dexter - wiedza z pierwszego sezonu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Czy detektyw Morgan złapał morderce matki Dextera?
Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter - wiedza z pierwszego sezonu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Czy detektyw Morgan złapał morderce matki Dextera?

 

Nie pamiętam dokładnie ale to Dexter go znalazł i dopadł w jakimś przydrożnym barze, tylko nie wiem czy go zabił czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...