Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Dextera

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dex 4x12"
Nie zastanawia was jedno, a mianowicie Rita dzwoniła do Dextera jak widziała księżyc, więc był wieczór. Trójkowy z warsztatu wyjechał w dzień (Dexter go śledził - bo go dopadł poza miastem), więc raczej nie Trójkowy ją zabił... czyste moje spekulacje
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Rita raczej mówiła, że księżyc dopiero będzie, więc był to raczej dzień, trójkowy musiał ją zabić, po tym jak wróciła po papiery, które zapomniała, a Dexter pewnie w tym czasie grzebał w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL. Wystarczy poczytać wywiady na oficjalnych stronach a nie wymyślać bajki ;)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Interview"
http://www.tvguide.com/News/Dexters-Season-Jump-1013111.aspx

Jest jasno napisane, że Trinity zabił Ritę. Dlaczego zdecydowali się na taki scenariusz ? Po to aby otworzyć sobie milion różnych możliwości (tak twierdzą i rzeczywiście tak jest), a jaki scenariusz napiszą do 5 sezonu to sie dopiero okaże i jak w wywiadzie jest powiedziane, że jeszcze nic nie ustalili, dopiero się zbiorą i będę rozmawiać o scenariuszu na sezon 5. Można się zastanawiać czy Dexter tak naprawdę złamał cykl Trinity-iego? Niektórzy myślą, że zabicie Rity to tylko sen Dextera, co jest brednią, bo chociażby w powyższym wywiadzie, czy też w wywiadzie z samym odtwórcą roli Trinity-iego można się dowiedzieć, że to on właśnie ją zabił. Ponadto analizując dokładnie jego słowa na łożu śmierci (trafniej mówiąc egzekucji dokonanej przez Dextera) można się tylko utwierdzić w tym przekonaniu, że on zabił Ritę (D: "Ja też mam rodzinę Arturze, jestem dla nich dobry...", T: "Jesteś jak dziecko" - co dodatkowo może znaczyć, że znał przeszłość Dextera, D: "Nic nie jest nieuniknione.. ", T:"Już jest po wszystkim" - i tutaj dokładnie potwierdza, że ją zabił).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter - prochu nie wymyślę, wszystko zostało powiedziane - rok należał do Morganów ;)

 

Californication - jakoś nie bardzo mi się to zakończenie spodobało, ale czekam na kolejny sezon, nie tylko na rozwój wydarzeń u Hanka, ale i Runkle'a :D

 

Jak tam Fringe ? Pierwszy sezon mi się ogólnie podobał, drugiego nawet nie zacząłem z braku czasu, myślę gdzieś w międzyczasie teraz nadrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszym finałowym odcinku Dextera do dziś nie mogę się pozbierać. Finał mocny - nawet bardzo.

Co do drugiego sezonu Fringa to jak ktoś lubi klimaty s-f to da się spokojnie strawić - gorsze rzeczy się oglądało ;).

Gorsza sprawa, iż zima przyszła a tu połowa seriali z oglądanych pauzuje między sezonami, a druga połowa pauzuje wewnątrz sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obadać mini serial Paradox jestem po drugim odcinku i właśnie zabieram się za 3. W skrócie 8 zdjęć przyszłości, grupa dochodzeniowa, kilka godzin na rozwiązanie sprawy. Naprawdę trzyma w napięciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter - prochu nie wymyślę, wszystko zostało powiedziane - rok należał do Morganów ;)

 

Californication - jakoś nie bardzo mi się to zakończenie spodobało, ale czekam na kolejny sezon, nie tylko na rozwój wydarzeń u Hanka, ale i Runkle'a :D

 

Jak tam Fringe ? Pierwszy sezon mi się ogólnie podobał, drugiego nawet nie zacząłem z braku czasu, myślę gdzieś w międzyczasie teraz nadrobić..

Trzyma się, ale trochę jak dla mnie zaczynają przekombinowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po dwóch jestem, można obejrzeć nie jest zły. Przynajmniej odmiana od amerykańskiego stylu tworzenia seriali.

Dokładnie tak + nie przeciągają bo ma być krótkie do tego 4 odcinek zapowiada się nieźle. Jak na serial o którym dowiedziałem się przypadkiem z hataka to jest naprawdę nieźle i mogę polecić bardzo fajny serial wieczorkiem do browarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fringe jak najbardziej pozytywnie ;

 

wybiegając w przyszłość z dexterem:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
jak dex wywinie się z tej sytuacji? Rita zamordowana w wannie gliny od razu uznają ją za ofiarę trójkowego pojawi się pytanie dlaczego ona? Quinn cały czas podejrzewał o coś dextera jak urywał się z pracy... bardzo ciekawi mnie jak rozgryzą fabularnie ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
jak dex wywinie się z tej sytuacji? Rita zamordowana w wannie gliny od razu uznają ją za ofiarę trójkowego pojawi się pytanie dlaczego ona? Quinn cały czas podejrzewał o coś dextera jak urywał się z pracy... bardzo ciekawi mnie jak rozgryzą fabularnie ten wątek.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tutaj mozna sie takze pokusic o najprostsze rozwiazanie, corka trinity -> debb morgan -> dexter morgan -> rita morgan

 

PS. Juz prawie tydzien nie moge sie otrzasnac po tym odcinku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogladal animowane Dexter Early Cuts ? :) Moze to nie to samo co serial ale dla fanow must see ;) krotkie epizody ukazujace Dextera przed tym jakiego go poznalismy w pierwszym sezonie. http://hatak.pl/news/7103/Obejrzyj_Dexter_Early_Cuts/

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dość długiej przerwie zabrałem się wczoraj za 9 odcinek 4. serii,

skończyło się oglądaniem do 4 rano, żeby skończyć sezon. Można

powiedzieć tylko to co przedmówcy - GENIALNE! Nie można wyjść

z podziwu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj skończyłem nadganiać(czyli do odc. e02e6) z nudów Legend Of The Seeker(Miecz Prawdy) Całkiem znośny serialik w swojej tematyce nie ma chyba konkurencji świat i fabuła bardzo fajny, klimat czasami trochę za baśniowy choć może przesadzam 1 co mnie trochę zraziło to to że odcinki są zawsze z Happy Endem co prawda trochę osób czasem zginie, ale patrząc na minuty do końca wiem, że zaraz się wszystko "cudownie" rozwiąże co może trochę nudzić. Po za tym serial jak na razie bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, niech ktos oceni kazdy sezon dextera w skali 0-10 bo obejrzalem 2 sezony i nie wiem czy warto ogladac dalej.

Czy warto ogladac dalej? :D Sam sobie odpowiedziales na to pytanie skoro po dwoch sezonach nie wiesz czy ogladac dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeds, Dexter, House. Każde ma swoje wady ale też zalety i to jest mniej więcej mój gust. Proszę uprzejmie polecić mi coś w ten deseń :)

Tak tak, family guy :D

Ok lets give it a try [; Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...