Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter Season4

Podchodziłem z mieszanymi uczuciami. Sezony 1 i 2 bardzo mi się podobały, trzeci był słaby. Cały ten pomysł 'Dexter, family guy' nie podobał mi się na tyle, że nie chciało mi się oglądać Dexa na bieżąco. Wasze pozytywne recenzje skłoniły mnie jednak do obejrzenia. Wątek rodziny nie był AŻ taki zły jak się obwaiałem. Nadal bardzo mi nie odpowiadał, ale nie był przytłaczający. Historia Trinity dość ciekawa, tym razem nie było tropienia tajemniczego seryjnego mordercy tylko jego poznawanie. Sezon ocenialiście na maxa, 10/10. Ja się nie zgodzę. Względem trójki jest zdecydowana poprawa, ale sezony pierwszy i drugi są moim zdaniem lepsze. Jakbym miał stopniować to:

S.I 8.75/10

S.II 9.25/10

S.III 5.50/10

S.IV 7.75/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradox - bardzo dobry mini serial. Non stop trzyma w napięciu. Zakończenie trochę dziwne. Ciekawe czy będą kiedyś dalsze odcinki.

Czy aż tak bardzo dobry? Przez większość czasu odcinka się ziewa, jest trochę emocji w ostatnich 10 minutach ;) Mimo wszystko miły serialik.

Zakończenie dziwne, jakby przygotowane pod następny sezon (choć miniseriale nie mają kontynuacji, nic też o tym nie było słychać).

Jak dla mnie postacią serialu jest Christian, przyjemnie się go oglądało. Najbardziej wkurzająca persona? MOD Supervisor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Kompania Braci

Widziałem to kiedyś chyba na HBO jeden z lepszych jak dla mnie seriali wojennych.

Ogladałem polecam.

 

 

Na HBO widziałem też jakiś nowy serial o tematyce II WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Kompanię Braci. Najlepszy serial wojenny jaki kiedykolwiek powstał. Wspaniały ukłon w stronę Weteranów IIWŚ. Gdyby tylko wersja na bluray'u miała polskie napisy brałbym bez zastanowienia. Mam taka cichą nadzieję, ze wkrótce ktoś się weźmie za to i będę mógł to "dzieło" nabyć.

 

Teraz takie pytanko do Was w związku z innym serialem - Flashpoint. Oglądaliście go może? Po zajawkach na YT wygląda zachęcająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 1.5 sezonu. Serial jest bardzo schematyczny i każdy odcinek jest podobny do poprzedniego. Główny wątek prawie nie istnieje.

Ale oglądam jak nie mam co innego. Można oglądać ale nie ma się nad czym zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

in treatment. - calkim fajny serial. taki na rozluznienie po wszelkich dexterach czy 24 ;] jesli sie juz skusicie na to (bo to na pewno nie serial dla wszystkich) polecam dotrwanie do drugiego tygodnia. jak wam sie spodoba to reszta bedzie rownie ciekawa. a rezygnujemy albo po pierwszym odcinku, albo po drugim tygodniu.

 

a ostatnie dwa odcinki herosow to dalsza zenada scenarzystow. zamiast mega sytej walki mamy jakies 10 sekundowa zenade i jeszcze mega oklepane rozwiiazanie. no i jeszcze jakies wyciskacze lez...

 

mam pytanie co do family guy'a. uwielbiam south park. czy family guy jest rownie syty?

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy House pokazuje że to najlepszy serial ever i wszystkie Chucki i inne Dextery mogą mu co najwyżej skoczyć.

Przeciez w tym serialu kazdy odcinek jest takim sam jak poprzedni i wczesniejszy i jeszcze wczesniejszy :lol: Trzepia wszsytkie odcinki wg jednego szablonu i zmieniaja tylko chorych, choroby i diagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House S06E10 - fajny choć mam wrażenie, że przypadek medyczny był tylko dodatkiem na siłę do gry house vs wilson

 

heroes 4x15 - coś się ruszyło; nie jest już żałośnie tylko lekko ponad przeciętność

 

dollhouse 2x11 - kolejny świetny odcinek nie mogę się doczekać kolejnych finałowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fringe 2x11

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "a"
Mógłby mi ktoś powiedzieć co w tym odcinku robi agent Francis aka Charli ? Jaki błąd w kolejności wyświetlania odcinków czy zabieg celowy ? (majaki dunham?)

@up

Chuck dostał więcej odcinków, bo domówili w czasie kręcenia. Będzie chyba 17, albo 19 ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten fringe to jakis zalegly odcinek z pierwszego sezonu. byl calkiem ciekawy i nie mam pojecia czego nie byl wyemitowany w trakcie trwania pierwszego sezonu, ani tym bardziej czego zostal wyemitowany w polowie drugiego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...