Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Fringe S02E11 - wow teraz załapałem, że Francis przecież ... dziiiiiwna sprawa z tym odc :D Był b.dobry nie mniej w 100% bezczelnie zerżnięty z X-Files od początku do samego końca.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
jak widziałem na liczniku, że został z 40 sek, a odc teoretycznie się zakończył pomyślałem "lol teraz niech tylko przeniosą się gdzie indziej, rusk wejdzie w inne ciało. Koniec odcinka" ... wykrakałem. Brakowało tylko 'The truth is out there' na początku odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://film.interia.pl/telewizja/seriale/n...-rakiem,1424497 ehhh... nic tylko zyczyc mu szybkiego powrotu do zdrowia

 

lubię pl portale [podana interia]:

 

nagłówek: ....że walczy z chorobą nowotworową.

 

Dlatego jest szansa na zatrzymanie choroby

 

Michael C. Hall ma jak najszybciej poddać się leczeniu.

 

czy tylko ja widzę rozbieżność w 1 i 3 linijce?

 

...

 

http://www.huffingtonpost.com/2010/01/13/m..._n_422247.html:

 

Craig Bankey, a spokesman for the actor, said the cancer is in complete remission and Hall's treatment will continue as planned.

 

to tyle na temat doinformowania interii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post Jona zachęcił mnie do sięgnięcia po serial. Pierwsze wrażenie: co to za realizacja, skoro zdecydowana większość scen jest kręcona na niebieskich i zielonych ekranach? Co się stało z filmami i serialami, gdzie efekty specjalne to tylko niewielki dodatek do umiejętności ekipy i geniuszu aktorów? Drugie zaś wrażenie... niech się stanie jako zabijacz czasu.

 

Do Gladiatora bym tego nie porównywał, po prostu nie wypada. Z pewnością był inspiracją ale na tym trzeba skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 od strony technicznej - mimo ze duzoooooo slabiej wykonane

W tym serialu rozbryzgi krwi są dobijające (scena uderzenia toporem w tył głowy podczas walki na arenie to już szczyt tandetności). Niebieski ekran powinien zostać zakazany.

 

Oglądam trochę filmów, seriali i niestety dochodzę do wniosku, że prócz kilku sprawdzonych tytułów serialowych to ogólnie rzecz biorąc żeby obejrzeć dobre kino trzeba się cofnąć do czasów sprzed 2007 roku. Oczywiście są wyjątki, ale taka jest moja ogólna opinia. To już nie to co kiedyś, gdy oglądając film podziwiało się zbudowany klimat, umiejętności aktora, rewelacyjnie nakreślony scenariusz czy doświadczenie specjalistów od oświetlenia.

Dziś widza zadowalają wygenerowane komputerowo efekty i cyfrowy rozmach, którego aktorzy są dopełnieniem. Może nie idę z duchem czasu ale moim zdaniem wcześniej wspomniane trendy wyrządziły krzywdę kinematografii.

 

EOT na temat filmów, jesteśmy przecież w temacie serialowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie po spartacusie ze bedzie to co ala rome, no ale władowac tyle kasy w ten serial bo jak narazie po tych dwóch odcinak to mam mieszane uczucie co z tego ze jest duzo przemocy, krwi i seksu ale jakieś to sztuczne. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę... jestem po dwóch pierwszych sezonach 24 (2 nieco lepszy od 1) i muszę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat a ja w swej niewiedzy bronilem się przed nim rękami i nogami przez lata. Nie wiem jak jego forma obecnie ale poczatkowe sezony naprawde daja rade a był to rok chyba 2003.

 

Zaczynam 3 sezon...choć zapowiada się nieco słabiej niż poprzednie.

 

w sobotę wciągnąłem nosem ostatni sezon californication i jestem nieco zawiedziony. Scenarzysci popuścili wodze fantazji nieco za bardzo i niektóre sytuację są wręcz niestworzone. Mimo wszystko serialu nie da się nie lubić łącznie z jego bohaterami i dramatycznym smaczkiem.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supernatural. baaardzo syty serial. narazie bronie sie rekami i nogami, zeby nie byc juz na biezaco. ale po sesji to juz chyba nie dam rady ;]

 

kurcze nie rozumiem tego. ogladam jakis herosow, supernatural, fringe i sie tym dosyc jaram, ale filmu o takiej tematyce to nawet dwumetrowym kijem bym nie tknal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mam podobnie.

Może to przez to, że odcinek serialu ma 40 minut i w zasadzie historia jest zamknięta w tym odcinku. A pełnometrażowy film to jakieś 1,5-2h oglądania, na co mi osobiście szkoda czasu w ciągu dnia, a na 40 minut serialu czas znajdę. Wiem, że film sobie można pauzować i oglądać od tego momentu kiedy indziej, ale to IMO jest bezsensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszedłem do bieżących odcinków Chucka. Ja chce dalej ;)

 

Co byście polecili, oto lista co mam za sobą / oglądam

Prison Break

Lost

24

Jericho

Dexter

Supernatural

Chuck

Fringe

Flashpoint

Breaking Bad

House MD

The Unit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie rozumiem tego. ogladam jakis herosow, supernatural, fringe i sie tym dosyc jaram, ale filmu o takiej tematyce to nawet dwumetrowym kijem bym nie tknal

Mnie filmy najczęściej nudzą, nawet jak są niezłe to i tak mi się nie chce do końca obejrzeć. A seriali wciągam masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszedłem do bieżących odcinków Chucka. Ja chce dalej ;)

 

Co byście polecili, oto lista co mam za sobą / oglądam

Prison Break

Lost

24

Jericho

Dexter

Supernatural

Chuck

Fringe

Flashpoint

Breaking Bad

House MD

The Unit

The Big Bang Theory - mega humor i epicka postać Sheldona xD

 

Mnie filmy najczęściej nudzą, nawet jak są niezłe to i tak mi się nie chce do końca obejrzeć. A seriali wciągam masę.

W tym też coś jest. W ciągu tych 20 czy 40 minut jest mała szansa na znudzenie się odcinkiem, przez co seriale się lepiej ogląda ;)

 

michu98 The Unit - obejrzyj koniecznie!

Oglądał już :) Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, gdzie TBBT slaby :) Wiadomo ma lepsze i gorsze odcinki, ale ogolnie wymiata.

 

Ja ostatnio z komedii ogladam Married with Children czyli nasze polskie Swiat wg. Bundych i musze powiedziec, ze jest swietne :D Nie ma to jak sobie przypomniec stare odcinki z dziecinstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 - akcja rozkręca się tyle można powiedzieć ;p

 

damages 3x1 - zapowiada się najlepszy sezon, jestem pod wrażeniem pierwszego odc bo zazwyczaj pierwsze epizody nowych sezonów to takie mizianie czyli chyba będzie coś więcej ale pewności nie ma. Tymczasem 3x1 z kopyta pokazuje co i jak i trzeba czekać kolejny tydzień :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...