Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

24, 30 Rock, Band of Brothers, Breaking Bad, Californication, Chuck, Damages, Desperate Housewives, Dexter, FlashForward, Friends, Fringe, Heroes, House M.D, How I Met Your Mother, It's Always Sunny in Philadelphia, Lost, Monk, Oz, Prison Break, Six Feet Under, South Park, Supernatural, That 70s Show, The Big Bang Theory, The IT Crowd, The Lost Room, The Mentalist, The Office, The Shield, The Simpsons, The Sopranos, The Unit, The Wire, The X-Files, Two and a Half Men, V, Weeds.

 

To obejrzałem, jestem w trakcie lub nie podobało mi się. Zaznaczone podobały mi się wyjątkowo i coś na podobnym poziomie chciałbym obejrzeć :)

Edytowane przez 4in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24, 30 Rock, Band of Brothers, Breaking Bad, Californication, Chuck, Damages, Desperate Housewives, Dexter, FlashForward, Friends, Fringe, Heroes, House M.D, How I Met Your Mother, It's Always Sunny in Philadelphia, Lost, Monk, Oz, Prison Break, Six Feet Under, South Park, Supernatural, That 70s Show, The Big Bang Theory, The IT Crowd, The Lost Room, The Mentalist, The Office, The Shield, The Simpsons, The Sopranos, The Unit, The Wire, The X-Files, Two and a Half Men, V, Weeds.

 

To obejrzałem, jestem w trakcie lub nie podobało mi się. Zaznaczone podobały mi się wyjątkowo i coś na podobnym poziomie chciałbym obejrzeć :)

Zobacz:

Lie to me (w miare nowy, powiedzmy, ze cos w stylu mentalisty), Life, 4400 (ala xmeni, herosi), jericho (niestety anulowany, mimo prostestow publiki), moonlight (o wampirach), new amsterdam, reaper, skins, rome (czasy starozytne), nip/tuck, greek, scrubs (hoży doktorzy), sons of anarchy, entourage [ekipa](serial genialny, Johny Drama i Ari Gold miazda), my name is earl, damages, the vampire diaries, spartacus (nowosc), desperate housewifes (nie tylko dla Pan ;)

 

Kolejnosc przypadkowa, tematyka rozna, kilka napewno Cie zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość anita17

Ja uwielbiam Dr House (czasem paskudny, ale ma dużo uroku), CSI NY i Miami, poza tym nie muszą istnieć dla mnie inne seriale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caprica ruszyła, a w temacie cisza. Oglądał ktoś? Trzyma poziom pilota?

imo trzyma i warto przeznaczyć na niego te ~40min tygodniowo ;) zwłaszcza jeśli ma się za sobą BSG bo całkiem ciekawie pokazują jak Cyloni powstają i np wątek małego admirała Adamy i jego ojca nieźle im wyszedł.

Jeśli ktoś oczekuje non stop akcji to niech się za to nie zabiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z kolei "jaki serial polecacie?" ;p

 

Chodzi mi tu o jakieś pure-sadistic sci-fi. No może nie aż tak, ale akcja-akcja-akcja. Po betonie typu 3 sezon BSG czy SGU to mam dosyć seriali obyczajowych ;p

 

Z tego co już obejrzałem:

 

SG-1, SGA, BSG, wszelkie możliwe Star Treki, Firefly, Farscape, Babylon 5, Earth 2, Space: Above and Beyond i pewnie jeszcze jeden czy dwa o których zapomniałem. Aha, Hałsa też oglądam ;p

 

Chodzi mi tu o normalne s-f w przestrzeni, nie żadne biadolenie o przyszłości ziemi etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 4x19 - to był chyba odcinek finałowy tego sezonu choć pewien nie jestem bo 19 odc to o 6 mniej niż standardowy sezon serialu. Festiwal trwa. Marzenie o świetnym zakończeniu serialu, który od bohatera stoczył się do zera prysnęło. Oto rozpoczęto kolejny wolumen, który zapowiada się na sezon finałowy, na sezon dobry ale czy tak będzie szczerzę wątpię po tym co pokazano sezonem 4, który był najzwyczajniej słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was miał problem w znalezieniu odpowiedniego serialu, to polecam zapoznać się z tą listą:

 

http://www.filmweb.pl/Najlepsze+seriale+20...u,News,id=57142

 

Zapoznałem się z kilkoma nieznanymi mi dotąd i oto, co mogę napisać:

Glee - raczej dla młodzieży, i to tej damskiej części

Cougar Town - lekki, luzacki, raczej dla kobiet

Bored to death - do californication mu daleko, ale ma przebłyski

Breaking Bad - to szczerze polecam, mnie wciągnął - ciekawy pomysł i realizacja

Party Down - i na koniec perełka - serial o firmie cateringowej i pojechanych pracownikach, każdy odcinek inna impreza w odmiennych klimatach, oryginalny humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troche pomarudze

lost - mimo ze banan na gebie to jednak troche rozczarowywuje. WIECEJ AKCJI! graty za pomysl z alternatywna(?) historia.

himym - oprocz paru swietnych motywow z barneyem to ten sezon slabizna!

house - nic nadzwyczajnego ten ostatni odcinek. chyba na sile staraja sie urozmaicic ten serial, kiedy przepis na fajny odcinek/caly sezon jest prosty - ciekawy przypadek, porzadny dlugoterminowy watek w tle i do tego ogolne zachowanie housa(zarty, riposty, metafory, zachowania) na dobrym poziomie. btw - ktory odcinek ma byc rezyserowany przez hugh lauriego?

supernatural - skonczcie z tym przekonywaniem sie nawzajem. niech sie wreszcie konkretna akcja zacznie!

mentalista - przyjemnie sie oglada, ale przydal by sie jakis ogolny watek.

pochwale za to:

big bang theory - raz bylo lepiej, raz gorzej ale ogolnie bylo ok. natomiast teraz jest miazga. shelly mistrz!

chuck - jak kazdy mialem obawy co do 3 sezonu, ale serial dalej trzyma dobry poziom. oby tak dalej

two and a half men - ten serial jest niesamowity. zdarzaly sie lipne wtorki - big bang i himym zawodzilo, ale dwoch i pol? nigdy!

 

sesja powoli zbliza sie do konca, czas ogarnac jakis nowy serial.

mysle nad obczajeniem mad men. w ameryce maja fiola na punkcie tego serialu. nagrod to mu nie zaluja.

nie jestem przekonany co do wampirow, ale podobno true blood daje rade. na pewno rzuce na to okiem.

coraz wiecej osob zachwala ekipe - pasuje kiedys obczaic. party down tez bym chetnie obczail, bo widzialem kawalek jakiegos odcinka i bylo spoko. 24 bedzie musialo poczekac. do wakacji. o ile wogole sie doczeka. narazie jestem na etapie, gdzie mega akcja, ale tylko akcja mnie nie zachwyca.

 

a tak wogole to ktos wie moze kiedy californication 4 sezon ma byc? ktos cos mowil, ze na wiosne mial byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...