Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Heroes...odmieniony Sylar mi wcale nie przeszkadza ale niech zacznie sie akcja! Oczekuje walki, walki na moce! Peter mógłby odzyskać dawne zdolności tylko teraz będzie brakowało potężnego wroga ale może pojawi się jeszcze ktoś nowy i Peter z Sylarem razem będą przeciwko niemu walczyć.

Cokolwiek wymyślą niech zacznie się w końcu coś dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja How I Met Your Mother w obecnym sezonie jest dosyc nudne, gdyby nie Barney to bylaby kolejny bezjajeczny serial.

 

Z drugiej strony The Big Bang Theory pnie sie na szczyt jak dla mnie. Postac Sheldona jest poprostu niesamowita, nie wiem czy to zasluga aktora czy tez scenarzysty, ktory w taki sposob kreuje te postac, ale wszystko co go dotyczy jest na swoj sposob zajebiste.

 

Chuck i House jako tako trzymaja swoj poziom, chociaz szesc sezonow tego drugiego i prawie wszystkie odcinki robione wedlug jednego arkusza moze sie konkretnie przejesc.

 

A no i cos malo tutaj widze ludzi, ktorzy ogladaja Skinsow? Czyzby zbyt mlodziezowy, inne - brytyjskie realia? Mnie jakos wciagnal, bywaly lepsze i gorsze sezony, ale idzie sobie poogladac, w szczegolnosci Effy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supernatural 5x14

super odcinek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
zreszta tak jak wszystkie, w ktorych sam uzywa swoich zdolnosci
oby tak dalej.

@dzej

Oglądałeś The Wire, The Sopranos? Jak nie to Mad Men może poczekać icon_wink2.gif

rodzinke ogladnalem 3 sezony. na razie robie sobie przerwe.

the wire ogladnalem kiedys pierwszy odcinek i nie podjaralo mnie tak, zeby lyknac od razu

ale niech zacznie sie akcja! Oczekuje walki, walki na moce!

nie tylko ty ;] sredni final kiepskiego sezonu. poczatek kolejnego sezonu takze mnie nie zachwycil. raczej skoncze juz ogladac herosow, no ale znajac zycie pod koniec wrzesnia nie bede mial co robic, z nudow ogladne 1 odcinek i jakos to sie potoczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Wire to specyficzny serial, początek jest nudny i wydaje się, że serial ma niewiele do zaoferowania, ale im dalej tym lepiej.

Na prawdę warto się pomęczyć na początku, ja pierwsze 6 odc. oglądałem przez ponad miesiąc, a później dziennie po 4-5 odc. aż do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Chucka, po pierwszym odcinku wydaje mi się że to nie będzie strata czasu ;)

@EDIT: 1 sezon wciągnąłem już wczoraj, dzisiaj zacząłem 2 :)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes - zastanawiam się dlaczego ten serial nie dostaje "cancel'a" ? Najnowszy sezon jest porażką na całej linii, zero akcji, nudne dialogi, w skrócie szkoda czasu...

 

Supernatural - nie mam pytań do tego serialu, nie wiem dlaczego wcześniej go nie oglądałem bo on jest awesome :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REAPER

 

Dowiedziałem się niedawno o tym serialu a jak zobaczyłem, że gra w nim Missy Peregrym to musiałem obejrzeć. Wciągnąlem dwa sezony w niecały tydzień. Na początku trochę był monotonny, ale od połowy pierwszego sezonu, jak łapanie dusz nie zajmowało całego odcinka było już całkiem nieźle. No i Missy jako Andi. Nie mogłem się napatrzeć. Ma ktoś może całość w 720p i dopasowane napisy?

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler ostatniego odcinka"
Pod koniec drugiego sezonu akcja zaczęła się nieźle rozkręcać. Szukanie sposobu na zerwanie umowy z diabłem zaczęło nabierać obrotów. Na końcu już myślałem, że będzie po wszystkim i Sam się uwolni i uratuje duszę Andi. Jakież wielkie było jej poświęcenie - zastawić swoją duszę, żeby Sam mógł jeszcze raz spróbować. Jakby Sam wygrał a na to się zapowiadało, to byłby spoko happy end. Może wolałbym żeby tak się zakończył ten serial. Ale niestety musiał pojawić się Steve z rozkazem z Góry, i złamać Samowi rękę, żeby jednak nie wygrał. A i tłumaczenie też pewnie specjalnie sknocił bo jakby dobrze przetłumaczył, tak jak Gladys to Sam by pokonał diabła za pierwszym razem. Być może plan był taki, że Góra chciała w jakiś sposób wykorzystać Sama do walki z Diabłem. Kto wie. Ale tego niestety się nie dowiemy.Jednak widocznie scenarzyści woleli sobie zostawić furtkę na kolejny sezon, ale niestety serial zamiast kolejnego sezonu dostał cancela.

Wielka szkoda, że serial dostał cancela. - Czy ktoś ma jakieś informację czy jest szansa na wznowienie czy to już kompletnie definitywnie koniec?

 

 

 

A tak poza tematem reapera.

 

Missy kompletnie mnie zauroczyła. Jest niesamowita. Ciekawe jaka jest w prawdziwym życiu.

 

Wie ktoś może kiedy wychodzi nowy serial z Missy pt. Copper? Ma być w 2010 ale nie moge znaleźć kiedy.

I druga sprawa - poszukuje serialu Black Sash z 2003 roku w którym grała Missy oraz napisów do Life as we know it w którym też gra :P

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerwa do 2 tygodnia marca. jak wiekszosc seriali.

 

ogladnalem ostatnio 9 sezon scrubsow. mam 2 spostrzezenia.

1. wkurzaja mnie te oszczednosci, typu: w tym odcinku bedziemi mieli turka i j.d ale nie bedzie juz elliot bo nie ma na to pieniedzy.

2. nie oczekiwalem zbyt duzo od tego serialu i wcale nie jestem pozytywnie zaskoczony.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo przegapię jak obejrzę two and half a man od jakiegoś aktualniejszego sezonu? bo po obejrzeniu kilku odcinków pierwszego średnio mi się podoba?

PS. zabieram się w końcu za chucka i mad men i jeszcze skins. ;)

btw drugi sezon mentalisty nawet nawet. chyba to ciekawszy serial od lie to me, gdzie nie ma prawie w ogóle elementów fabuły które łączą odcinki w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo przegapię jak obejrzę two and half a man od jakiegoś aktualniejszego sezonu? bo po obejrzeniu kilku odcinków pierwszego średnio mi się podoba?

 

btw drugi sezon mentalisty nawet nawet. chyba to ciekawszy serial od lie to me, gdzie nie ma prawie w ogóle elementów fabuły które łączą odcinki w całość.

dwoch i pol to tak odcinek po odcinku to ogladalem dopiero od 5 sezonu. poprzednie sezony to ogladalem na tvn7, ale jako ze odcinki lecialy codziennie to troche odcinkow mnie ominelo. i ostatnio tak mnie naszlo i ogladam od 1 sezonu wszystkie odcinki. i musze ci przyznac racje. pierwsze odcinki sa naprawde srednie. jednak pozniej sie rozkreca. jednak pamietaj, ze to tylko sitcom i nic tam szczegolnego sie nie dzieje.

 

w sumie to mozesz zaczac od 5 lub nawet 6. wkrecisz sie to bedziesz lecial od 1.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, rozkręcił się ten Spartacus ;) Jeszcze ta Ilithyia - ma specyficzną urodę, nie jest jakaś ekstra piękna, na dodatek taka głupia ****, ale ma coś w sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wciagnalem pierwszy odcinek Sparatacus i gdybym nie przeczytal, ze sie rozkreca, odpuscilbym

za duzo: slow motion, krwi i flakow, cyckow

 

zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

 

ps. co do heroes... ja odpuscilem po drugim sezonie, pozniej zrobila sie szmira.

uwielbialem ten serial, szkoda szkoda...

 

 

jutro LOST :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 3 dni wsysnąłem 2 sezony skinsów. Pierwszy miazgun, pierwsza połowa drugiego też a druga połowa drugiego to już trochę taka sraczka. :/ Jak z 3 i 4 sezonem? Są inni bohaterowie, więc nie wiem czy się za to brać w ogóle.

 

Nie wiem kto wpuścił na antenę serial o 17-latkach, którzy dzień zaczynają od fajki, chlają, jarają trawę, jedzą piguły, ruchają się z kim popadnie i cisną swoim staruszkom, ale miał rację. Ogląda się super a przy tym są jaja jak berety.

 

BTW jak ktoś się chce nauczyć klnąć po angielsku to ten film jest obowiązkowy ;-) "I'll kill you, you fucking flat-chested, cock sucking, spastic horse fucker!!!!!" z ust słodkiej blondzi która wpadła w furię i spadłem na glebe. :lol:

 

Jeszcze oglądam Mad men. Kończę pierwszy sezon i bardzo mi się podoba. Trochę głębszy serial pokazujący świat bogatych pracowników korporacji marketingowej z wielu perspektyw. Perfekcyjnie oddany klimat lat 60 wylewa się z ekranu. Polecam, szczególnie, że ponoć z sezonu na sezon jest lepszy.

 

BTW.

http://www.youtube.com/watch?v=WcRr-Fb5xQo]mad men opening credits://http://www.youtube.com/watch?v=WcRr...opening credits

the simpsons :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z 3 i 4 sezonem? Są inni bohaterowie, więc nie wiem czy się za to brać w ogóle.

Tez z poczatku nie bylem pewny jak wyjdzie z nowymi aktorami (z poprzednich zostala tylko Effy - wkoncu ja poznajemy).

Nowi aktorzy daja rade, szczegolnie Cook.

Zdecydowanie powinienes dac im szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lyknalem ostatnio true blood. calkiem fajny serial. ma swoj fajny specyficzny klimat. wszyscy mowia, ze I sezon lepszy od drugiego, ale mi osobiscie bardziej podobal sie drugi. no ale ja jestem spaczony supernaturalem ;p ogolnie polecam.

 

dzis wracaja seriale: chuck, csi, tbbt, himym i two and a half men

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto powiedział, że Mad Men staje się ciekawsze z sezonu na sezon, ale ja się z tym nie zgadzam. Ten serial jest jak genialnie zrealizowana od strony technicznej... telenowela. Oglądam tylko wieczorem, bo dobrze się przy tym zasypia, kiedy powiedzmy dexter daje Ci tyle adrenaliny, że siedzisz do 4 rano wlepiony w ekran, nie masz ochoty iść spać i masz szczerze gdzieś czy musisz wstać o 8 czy nie. ;-) Jestem zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 - jestem po 9 odc 8 sezonu i odnoszę wrażenie, że jest to taka zapchaj dziura. Czy tego już nie było? Zamach? ładunek nuklearny? atak na usa? islamscy terroryści? Zdecydowanie wyczerpaną formułę show i pozostaje tylko liczyć na dobre zakończenie całej wieloletniej historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto powiedział, że Mad Men staje się ciekawsze z sezonu na sezon, ale ja się z tym nie zgadzam. Ten serial jest jak genialnie zrealizowana od strony technicznej... telenowela. Oglądam tylko wieczorem, bo dobrze się przy tym zasypia, kiedy powiedzmy dexter daje Ci tyle adrenaliny, że siedzisz do 4 rano wlepiony w ekran, nie masz ochoty iść spać i masz szczerze gdzieś czy musisz wstać o 8 czy nie. ;-) Jestem zawiedziony.

 

No to widać, że nie dorosłeś do tego serialu, skoro widzisz tam telenowelę. A początki reklamy od kuchni? Tego już nie zauważyłeś?

Dla mnie Mad Men stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno nie jest to serial "do obiadu". Tego typu godny uwagi "easy watching", w mojej opinii, to Breaking Bad, Party Down, United States of Tara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...