Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Skins S3 - zdecydowanie nie ma startu do sezonu 1&2. Co jest nie tak? Przerysowany i niezajmujący. W poprzednich sezonach każda postać była unikatowa, jedyna w swoim rodzaju i chciało się oglądać te epizody im poświęcony w tym - raptem 3 reszta stanowi tło. Cały wątek fabularny jest banalny, a w wielu miejscach prawie fantastyczny przez co kompletnie oderwany od rzeczywistości. Z Sidem, Tonym czy Cassie można było się identyfikować to były charaktery jakie znamy z otoczenia (oczywiście nie w 100%, wow ;) ), a w " nowej generacji " są to jakieś fikcyjne sylwetki bez większego pokrycia w rzeczywistości. Serial dał się oglądać w zasadzie dzięki tandemowi Effy-Cook i to tyle. Mam nadzieję, że 4 sezon pójdzie w innym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 też wyciekł (ogólnie to 8 i 9 wyciekł w dniu premiery 7 odcinka), ale nie polecam oglądać bo jakość marna (sam też nie oglądałem). A rozkręca się Spartacus super. Sam też czekałem na Pacific i myślę, że warto było czekać:)

 

Nie aż taka słaba :wink:

 

Human target jakoś mnie nie powala. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Pacyfik - całkiem dobry, na razie wszystko się rozkręca, dalsze odcinki pewnie będą ciekawsze.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Pacyfik po 1 odcinku nie zachwyca, ale jest dobry. IMO serial wart obejrzenia. Ciekawa (bo nie fajna) była scena z Japońskim żołnierzem pod ostrzałem... Z tego co widzę serial robiony w podobnym stylu co Kompania Braci. To samo poruszanie się kamery, które było dość specyficzne w Kompani Braci. Wszystko jest ujęte tak jakby z boku. Nie skupia się głównie na jednym bohaterze/aktorze. Ogólnie pokazali obraz wojny nad Pacyfikiem, a raczej jej początek. I to w dość dobrym stylu. Sceny batalistyczne niezłe, a będą i jeszcze lepsze. Zresztą kto oglądał Kompanie Braci ten wie czego można się spodziewać. W zasadzie Kompania rozkręciła się na dobre dopiero w 3 odcinku.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus Ep9 - dlaczego to nie Ilythia skończyła z ___________ _____? Jak ona mnie wkurza...

Pacific Ep2 - no, nareszcie kawałek wojennego serialu. Jest dużo lepiej choć ja czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific - no ep to ladna rzeź była D:

HIMYM - nie no z tymi zdjęciami dobry odcinek :wink:

TBBT - Nie no Sheldon i jego przemówienie rozwaliło mnie, dobry odcinek a i ta medytacja :D

Chuck - Coraz lepsze odcinki, dzisiejszy 7/10

Desperate Housewives - Coraz więcej intryg ale nie moge się przyzwyczaić do Rity to nie to samo co w Dexterze :blurp:

Family guy - Peter jak zawsze daje czadu :P

Skins s4 - hmm sezon ogólnie rewelacyjny nie był kilka odcinków naprawde dobry ale koncówke sp[ciach!]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 6x09

MEEEEGA SYTY ODCINEK. Najlepszy w tym roku.

Chuck jak zwykle fajny odcinek. Strasznie mi sie podoba ten sezon.

TBBT fajny, HIMYM zaskakujaco tez fajny, dwoch i pol troszeczke gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 4x08 skins to ostatni odcinek sezonu? Jeśli tak to końcówka zaskakująca ale i tak dla mnie słabiutko w porównaniu do sezonu 1 czy 2.

 

1>2>3>4

 

edit: hehe zapomnialem napisac o jaki serial chodzi :D

Edytowane przez westsajd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supernatural rozczarowal.

 

po pierwsze kompletnie zapomniano o samie. dopiero co siedzial zamkniety w panic roomie, a tutaj nagle wszystko tip top?

po drugie zadnego spotkania z jezdzcem. wpadl, powskrzeszal ludzi, ci ich pozabijali i koniec odcinka. no chyba ze to dopiero poczatek i pojedynek ze smiercia sie dopiero zacznie.

 

flashforward zjadliwy. nie tak dobry jak te 2 odcinki tydzien temu, ale calkiem ciekawy. cos sie dzieje no i ten timbaland xD

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 nie bedzie 9 sezonu. :(

 

dlaczego mój post został usunięty?

 

Skins S.4 - największy plus tego sezonu to fakt, że zrobiono tylko 8 odc. Jeden wielki mix. Żadnego składu, sensu ot to co komuś na myśl przyszło tak zrobiono. "Finał" tak głupkowaty, że aż głowa boli. Skins można podzielić na 2 bajki: sezon 1&2 powiew świeżości, bdb show, sezon 3&4 marna kontynuacja odcinająca kupony od poprzedników.

 

Przez zupełny przypadek kliknąłem czego nie powinienem. Poprawione.

R.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 nie bedzie 9 sezonu. :(

 

I dobrze. Serial jest rewelacyjny, każdy odcinek trzyma w napięciu, ale ile można. Od jakichś 3-4 sezonów fabuła ciągle ta sama, tylko zmienia się prezydent (albo i nie) i kolejni szefowie CTU (jeżeli w danym sezonie istnieje). Nie chciałbym, żeby zrobił się z tego drugi Prison Break, który powinien się skończyć sporo, sporo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pojawił sie kolejny odcinek V.

Pacific - 3 odcinek, troche nudny i pokazujący życie żołnierza w innym świetle/

 

Wczoraj dorwałem serial który łudząco przypomina stare dobre American Pie. Jak wróce do domu to napisze pełna nazwę bo wiem teraz tylko że skrót to BMS (chyba?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...