Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy Chuck pozamiatał :) już nie pamiętam kiedy ostatni raz tak przeżywałem! ;o

 

 

Końcówka odcinka wręcz ideał - trochę naciągane z tym Morganem ;P nagle w ekipie Chucka, aczkolwiek wiadomo, że to żadna ważna funkcja tylko bardziej po to, żeby się ucieszył :) No a sam motyw Sary i Chucka - to chyba to, na co każdy czekał. Aż nie chcę myśleć, że coś się może w tym popsuć... :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, teraz tylko czekać aż to się posypie :/ za pięknie to wygląda

 

Jak dla mnie to mógłby być ostatni sezon Chucka. Wszystko się ułożyło i tak powinno zostać do końca sezonu. Nie mniej było by to ładne zakończenie serii no chyba że scenarzyści mają jakiś kozacki pomysł na dalszy cią akcji.

 

Ile można ciągnąc wątek miłosny Chucka i Sary, zaczyna się robić z tego telenowela o rozstaniach i powrotach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale w jakimś wywiadzie czytałem że szefostwo stacji jest bardzo zadowolone wynikami oglądalności i Chuck ma ogromne szanse na kolejny sezon :D

 

No właśnie wikipedia mówi dokładnie odwrotnie. Już w ogóle 3ciego sezonu miało nie być, ale dali się przekonać po jakiś petycjach itp, a teraz oglądalność jest jeszcze niższa niż w drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się pod tym podpisać każdą częścią ciała

 

...

 

24 8x15&16 - no to się wyjaśniło. Zamknięto dwa główne wątki i tak na 8 odc przed końcem finalnego sezonu zastanawiam się co owe 8 epizodów będzie robić? Zanudzać? Udawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spartacus rzadzi.

w koncu ta blondyna dostala po mordzie. chcialbym zeby dlugo cierpiala i bysmy mieli przyjemnosc to ogladac. romans crixusa wyszedl na jaw. bunt sie szykuje :D

 

szkoda ze ostatni odcinek zostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

how to make it it america. taki fajny comedy-drama o dwudziestokilkulatkach goniacych za "amerykanskim snem". 8 odcinkow po 25 minut wiec lyka sie szybko. za serial odpowiada ta sama ekipa co za entourage.

 

wspomne jeszcze ze wczorajszy flashforward byl bardzo syty. po tej przerwie sprawy ruszyly wyraznie do przodu. pare osob chyba przedwczesnie skreslilo ten serial.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos Chucka, wiadomo już coś czy będzie 4 sezon? W necie jest pełno sprzecznych informacji.

 

Znalazłem taką wypowiedź:

"It means everything to us that our fans have time and again come to our rescue. They are a combo of Sarah Walker and John Casey, always there to swoop in and save Chuck. Hopefully, Josh and I scream a little less than Chuck and are cooler in the face of danger (see: cancellation) but we appreciate them just the same. So, for the record, thank you. Thank you for campaigning for the show. We would rather not get into trouble in the first place. But where's the fun in that? Again, thanks!"

Josh Schwartz and Chris Fedak, Executive Producers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 8x15&16 - no to się wyjaśniło. Zamknięto dwa główne wątki i tak na 8 odc przed końcem finalnego sezonu zastanawiam się co owe 8 epizodów będzie robić? Zanudzać? Udawać?

 

A przypomnij sobie jak to było z 7 sezonem. Też wątek główny się zakończył jakoś lekko za półmetkiem sezonu i potem nagle się pojawił zupełnie nowy wątek... W poprzednich seriach nie było takich jazd jak w 7 i 8, jednak dobrze, że to ostatni sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o źródle: Save One Show: This Is It...Vote Now in the Final Round! - E! Online

 

Przypadkowo się na to natknąłem jak szukałem właśnie jakiegoś info.

 

To tylko jakieś nędzne głosowanie, raczej o niczym te wypowiedzi nie świadczą, tylko zachęcają do głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj akurat taka, ale podobną widziałem na jakimś zagranicznym portalu o tematyce związanej z serialami, wyguglowałem to i nie pamiętam źródła.

Ogólnie ja żyję nadzieją na 4 sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos szuka mniej znanych, a dobrych seriali to polecam: 'Leverage' (i brytyjski odpowiednik 'Hustle'), 'Survivors' oraz 'Burn notice'.

Odradzam Tudors, mimo, ze Rome mi sie bardzo podobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oberzałem Spratakusa. Ile ma być odcinków Spartakusa??

 

Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. poparcie Legata dla Batiatusa, walka Spartakusa i Rzymian. Do tego dochodzi ujawnienie romansu Krixosa z Nevia i Domina. Odcinek naprawdę świetny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiązanie tego z Kompanią to kaleczenie tytułu - osoba, która jej nie widziała a zobaczy Pacyfik pewnie do Kompanii Braci nie zajrzy. I czemu tu się dziwić? Jesteśmy na półmetku a nie widzieliśmy nic, co byłoby godne takiego rozreklamowania.

 

Spartakus ostro do przodu.

 

@down

Thirteen była suuuuper ;) Laurie napisał bardzo fajny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Spartacus pozamiatał mną doszczętnie! Niesamowity będzie ostatni odcinek (ciekawe czy zgodnie z historią zakończą serial?). Powiem, że do tej pory były tylko dwa seriale, które potrafiły tak targać emocjami, jest do Dexter i Spartacus (coś pięknego). Żaden inny takich emocji nie wywoał :). Pozostaje powiedzieć tylko jedno przed ostatnim odcinkiem: KILL'EM ALL!

 

 

 

Ta walka Spartacusa z Rzymianami miazga :) Nawet w 300 takiej adrenaliny nie było...

 

 

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus będzie miał dwa sezony ;) Poza tym nie było jeszcze roli Spartacusa jako doctore a to wydaje się być bardo ciekawym wątkiem fabularnym.

 

Prędzej Doctore coś odstawi bo od dawna coś nie jest zadowolony z Batiatusa... a jak już się dowiedział o Barce...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...