Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Spartacus widze ze przycichly komentarze o marnych efektach i widowiskowej krwi ;] Serial zamiata, fabula naprawde super... Nie moge sie doczekac ostatniego odcina i drugiego sezonu...

 

Pacyfik znowu nuda, ciut lepiej, ale dalej jakos bez jaja. Jak to porownywac do Kompanii Braci?

 

House Odcinek lekko dziwny, ale za to smiechowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus widze ze przycichly komentarze o marnych efektach i widowiskowej krwi ;] Serial zamiata, fabula naprawde super... Nie moge sie doczekac ostatniego odcina i drugiego sezonu...

Komu nie podeszło, ten nie ogląda a wiekszość już sprawdziła - stąd brak negatywnych komentarzy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House - musza juz kombinowac, bo sie pomysly chyba koncza, ale ostatnia scena mnie rozwalilaDołączona grafika

 

skoro macie taki slinotok na widok tego spartakusa, to musza byc tam cycki i spocone nagie ciala... z ciekawosci sobie sciagneDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajnie odcinki byly narazie w tym tygodniu. house dobry, sitcomy na cbs tez, pacyfik choc nadal slaby to chyba najlepszy dotychczasowy, losty moze nie tak fajne jak tydzien temu, ale tez syte, ale SOUTH PARK POZAMATIAL WSZYSTKO! zaszaleli chlopaki w 200 odcinku :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klasyków to Allo Allo oraz Hotel Zacisze ze swoim dyrektorem socjopatą który nienawidzi tego co robi.

 

Jak wam się podobało Six Feet Under? Zwykle seriale z czasem i każdą kolejną serią stają się przewidywalne lub banalne, natomiast serial o grabarzach z każdym sezonem był coraz lepszy.

 

A z czasów "prehistorycznych" to pamiętacie jeszcze SeaQuest? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny jubileusz w tym tygodniu. 100 odcinek supernatural.

calkiem fajny odcinek, cos sie dzieje, ale jak dla mnie to wciaz za malo akcji, a za duzo 'emotional crap'.

 

do kogo to niby zachariasz zwracal sie per szef?

i jakim to cudem dean mogl zabic zachariasza? przeciez aniola moze zabic tylko inny aniol?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów na temat zakończenia Spartacusa! Było dokładnie takie jakie chciałem żeby było, był Epickie!!! Arcydzieło :)

 

Dokładnie popieram w 100% finał naprawdę świetny. Widać że do zrobienia dość ciekawego serialu nie trzeba super, ekstra efektów, wystarcza dobra fabuła i rozwój sytuacji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zamkną wszystko w sezonie 2, czy skończy się on na 1 dużej bitwie z Rzymianami w której ginie Glaber. Serial dekady, nie licząc dextera :)

 

BTW na wikipedi to jest strzeszczenie maksymalne :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób opowiedzenia historii, przedstawienie brutalności, wulgarności i erotyki w świecie gladiatorów, gra głównych bohaterów, tendencja zwyżkowa odcinków.

Do tego mnogość wątków tych drobniejszych i ważniejszych, niezłe sceny walk i generalnie fajnie zrobiona scenografia, oddaje klimat.

Nie jest to aż takie cudo, arcydzieło jak tu niektórzy piszą ale jest to zdecydowanie jeden z lepszych seriali jakie ostatnio oko mogło zobaczyć. Solidne 9-/10.

Z tego co oglądam to w sezonie 09/10 dorównują mu tylko 'Dzienniki Wampirów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdrowy rozsądek nie pozwala nazwać go arcydziełem, bo to słowo jest wielkie i zarezerwowane dla wielkich rzeczy, które przetrwają lata/wieki :). Ale czasami piszę tak, gdy coś mnie naprawdę poruszy i jest więcej niż świetne, aby podkreślić charakter tego dzieła.

 

Rikki wszystko ujął dobrze. Dodam tylko jeszcze grę aktorów, która jest wyśmienita! Każdej granej postaci. Aktorzy zostali dobrani perfekcyjnie i przebijają w tym serialu swoim kunsztem i oddaniem postaci nie jedną "gwiazdeczkę". Każda postać jest wyrazista! Krótko mówiąc nie wyobrażam sobie żeby inni aktorzy grali te postacie.... Każdy odcinek jest potrzebny, nie ma żadnego wątku na siłę i zapchaj dziurę. Sam główny wątek jest idealnie pociągnięty, gdzie kulminacyjny punkt osiągnięty jest w ostatnich odcinkach. Należy wspomnieć także o muzyce która jest kapitalna tak samo jak ujęcia.

 

Ci którzy obejrzeli tylko kilka początkowych odcinków i uznali że jest nijaki, muszą dać mu szanse i obejrzeć następne. Pamiętam, że nawet w przypadku Dextera 1 sezonu też na początku było "nijako". Przecież nie walną na początku najważniejszych rzeczy... Ważne jest to, że ma właściwy tor i każdy kolejny odcinek jest "lepszy" od poprzedniego, jest więcej napięcia itd czyli tendencja "wzwyżkowa" z kapitalnym finałem.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do lasek w Spartacusie, może nie są jakieś mega "łał" ale są ok. Ilithyia aka. "księżniczka pi*dolinka" jest słodziutka :wub: Ale cycki, bobry i [gluteus maximus]ka widoczne co kadr oraz penisy / pedziujący kartagińczycy mniej więcej co drugą scenę, to jak dla moich nerwów przesada. ;-)

Fabuła miodzio i walki też. Ciekawe na ile przedstawienie Rzymu jako burdelu na kółkach jest wierne historii?. Bo trzeba przyznać że jeśli tak było to mieli dobre imprezy. B-)

 

Właśnie skończyłem sezon. Ten serial to mistrzostwo!

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawiało na ile ten świat przedstawiony w serialu może być podobny o tego rzeczywistego.

A co się tyczy aktorów to popieram w 100%. Każdy jest doskonale dobrany do granej postaci, które tutaj są bardzo wyraziste. Sceny walki są świetne, na początku widok krwi lejącej się hektolitrami mnie śmieszył, ale teraz się przyzwyczaiłem i powiem, że ma to swój niezaprzeczalny i indywidualny klimacik :razz: Ode mnie takie 9/10, a na pewno najlepszy z seriali jakie ostatnio oglądam.

 

 

@edit: Nie zwróciłem uwagi, że to ostatni odcinek sezonu.Już się zastanawiałem co będzie za tydz <_<

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damages 3x13 (season(s?) finale) - pierwsze odcinki zapowiadały najlepszy sezon ever ze wszystkich seriali jakie widziałem ostatecznie nastąpiło jednak minimalne zwolnienie i tak jest tylko "kapitalny". Póki co fenomen bo wszystkie 3 (trzy!) sezony są kapitalne co zdarza się ekstremalnie rzadko. Oby powstał sezon 4 ba on powstać MUSI! Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj 14 odcinek SGU i czy tylko ja mam wrażenie czy scenarzyści robią sobie jaja z nerdów bo uśmiałem się wczoraj nieźle

 

np jak mają iść na planetę i elay z chloe przekonują żeby iść a Young: Nie no idźcie :D i zaczyna się śmiać. Potem przekonywanie dlaczego powinni wejść do ty tuneli i tekst Ok przyznaje to był wielki nerdowy moment tłumaczenie by me bo oglądałem po angielsku

 

Jak chcą scenarzyści rozwijać SGU postanowią pójść w tego typu komedie aby wstawić te żenujące momenty jak wyskoki na planetę które nie są nie zbędne to jestem tak bardzo za, bo teraz to wypady ala SG1 czy SGA pasują do SGU jak świni siodło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejnego sezonu Chucka:

This Just In: 'Chuck' renewal prospects 'looking good' | Ausiello | EW.com

http://hatak.pl/news...yszlosc_Chucka/

 

 

3 sez czekania i wreszcie :D nawet Beckman wiedziała że musi do tego dojść :) No i chwila gadania po polsku była B-)

 

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , obejrzałem ostatnio 3 sezony chucka , super serial , żałuje , że go wcześniej nie odkryłem , ale z drugiej strony , przynajmniej miałem co oglądać , fajny lightowy serial, świetnie się ogląda , dla mnie super. Co do spartacusa , ten serial rządzi obecnie po prostu rewelacja , niektóre sceny walk kilkakrotnie oglądałem i nie mam dość , najlepszy serial nowopowstały obecnie emitowany, jaram się walkami jak jarałem się gladiatorem gdy byłem 10 lat młodszy rewelacja po prostu , polecam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek chucka super. Akcja się dzieje w Szwajcarii w pociągu i do tego są 2 polskie akcenty w odcinku, jeden bardziej cool od drugiego (spoiler). ;-)

 

 

Yyvonne prowadzi rozmowę po Polsku, a potem na planie pojawia się zabytkowy Malan, na blachach z Zurychu. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...