Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre to Entourage? Obejrzałem kiedyś 1 odcinek, zbytnio mnie nie zafascynował i jakoś tak wyszło, że zająłem się innym serialem i potem o nim zapomniałem. Warto wrócić?

 

A ja ze swojej strony polecam Burn Notice. Lekki, przyjemny serial, który trzyma poziom przez cały czas i się w ogóle nie nudzi [; Aktualnie kończę 3 sezon i aż szkoda, bo dopiero wyszły 2 epki 4tego sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z Entourage jest tak, że musisz odpalić na raz 5 odc i dopiero chwytasz. Nim się obejrzysz 1 sezon obejrzany i błagasz o kolejne ;) Po prostu to nie jest serial gdzie w 1 odc są fajerwerki, akcja na 100% trzeba poznać bohaterów, realia itp.

 

True blood dzis obejrzałem i również mam mieszane uczucia. Niby czas szybko zleciał ale nic w pamięć nie zapadło.

 

ps. Lie to me wróciło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się także pierwszy odcinek Rookie Blue - serial o młodych policjantach, którzy dopiero co ukończyli akademię. Pozycja obowiązkowa dla miłośników Missy Peregrym. Jakby ktoś nie wiedział to ta co grała Andy w Reaperze. Co ciekawe tu też ma na imię Andy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tak wymieniacie co wraca na wakacje to jeszcze Leverage odrazu z 2 odcinkami w 1 dzien, we wtorek nastepne 2 odcinki.

 

Kto nie widzial polecam, kto widzial, polecam jeszcze angielski odpowiednik - Hustle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac, w sobote po raz pierwszy ogladalem Californication... zaczalem o 22, skonczylem o 2:30, nastepnego dnia wstalem o 8:30, nie wiem czy to z powodu "koniecznosci" ogladania dalej czy tez moze sie wyspalem co jest troche dziwne bo zawsze spie minimum 12h w weekend, ale po pobudce pierwsze co zrobilem to wlaczylem kolejny odcinek i ogladalem az do GP Europy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Chyba sie wezme za zalegle smallville :lol2:

Od którego to sezonu Smallville jest bardziej scifi zamiast obyczaj? 5 zdaje się? Może też coś obejrzę starego bo filmową nudą wieje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem własnie ostatni odcinek 1 serii Spartacusa i jestem po prostu pod wrażeniem. Ze względu na urlop zrobiłem sobie przerwę na 5 odcinku, ale po powrocie z urlopu postanowiłem przeznaczyć kilka dni na obejrzenie reszty. W zasadzie wczoraj obejrzałem 6 i 7, a dzisiaj całą resztę. Z odcinka na odcinek serial coraz lepszy.Coraz bardziej brutalny i dynamiczny. A końcówka mistrzowska. Świetne efekty i sceny walk. W 13 odcinku do końca nie wierzyłem,że pokażą taki zwrot akcji. Myślałem,że temat będzie i na sezon kolejny, a tu niespodzianka. Przez cały serial ogólnie tylko bzykali się, zabijali i jedli, w różnej kolejności. Pokazane idealnie jak Rzymianie czerpali radość z wina i kobiet. W dążeniu do władzy i pożądania wszystkiego czego zapragną. To wszystko było pokazane w tych 13 odcinkach i cieszę się, że go obejrzałem. Jak dla mnie mocne 9/10. Dałbym i 10, ale fabuła raczej troszkę oklepana. Ogólnie to już było, ale teraz w znacznie lepszym wydaniu.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecam Burn Notice. Lekki, przyjemny serial, który trzyma poziom przez cały czas i się w ogóle nie nudzi [; Aktualnie kończę 3 sezon i aż szkoda, bo dopiero wyszły 2 epki 4tego sezonu...

 

tez polece burn notice. fajny szpiegowski serial utrzymany w lekkim klimacie. gdyby glownego bohatera gral lepszy aktor to powiedzialbym nawet, ze jest fajniejszy od chucka. final 3 sezonu byl mega syty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies nowe wiesci odnosnie kolejnego sezonu Dextera? :) bo sam szukam i niestety nic nie znajduje

 

Jeśli wierzyć wikipedii:

 

Showtime has renewed Dexter for a fifth season, which is set to premiere September 26, 2010. Julia Stiles will guest star in 10 episodes as a new woman in Dexter's life. Shawn Hatosy will appear in a multiple episode arc as a "bad guy". Maria Doyle Kennedy will also join the cast of Dexter in Season 5 as an Irish nanny. April Lee Hernandez has been called for a recurring role as a police officer, presumably working in Miami Metro’s homicide department. Jonny Lee Miller has been added to the cast, and will have something to do with Julia Stiles' character.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez polece burn notice. fajny szpiegowski serial utrzymany w lekkim klimacie. gdyby glownego bohatera gral lepszy aktor to powiedzialbym nawet, ze jest fajniejszy od chucka. final 3 sezonu byl mega syty.

 

a początek czwartego jakoś na tle poprzednich wyjątkowo lepiej mi się ogląda, także tym bardziej polecam!

Aktor grający Michaela- głównego bohatera w sumie nie jest chyba zły- takie moje odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem zabrać się za The Big Bang Theory, ale po 5 odcinkach jakoś do mnie nie trafił. Sam pomysł o 2 nerdach-geniuszach uganiających się za jakąś laską z fabryki sernika jakoś nie chwyta mnie za serce. :P No i wkurza mnie konwencja sitcomu, choć humor w serialu jest nawet fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dwóch, tylko czterech. Jeżeli dla Ciebie jest tam 2 głównych bohaterów to chyba za krótko jednak oglądasz ;) Ja bym się zmusił na Twoim miejscu i obejrzał dalej, bo serial jest wybitny.

 

A Dexter chyba we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem zabrać się za The Big Bang Theory, ale po 5 odcinkach jakoś do mnie nie trafił. Sam pomysł o 2 nerdach-geniuszach uganiających się za jakąś laską z fabryki sernika jakoś nie chwyta mnie za serce. :P No i wkurza mnie konwencja sitcomu, choć humor w serialu jest nawet fajny.

 

To mało powiedziane, obejrzyj wszystkie 3 sezony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mało powiedziane, obejrzyj wszystkie 3 sezony :D

 

Nei. :P

 

Lie To Me - ostatnie odcinki są conajmniej przegenialne! Jak ktoś nie nadrobił jeszcze, to robić to natychmiast!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...