Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

How to make it in america

 

Kurcze zupelnie zapomnialem o tym serialu - kiedys obejzalem pare odcinkow, w miare spoko - musze nadrobic zaleglosci :) (hmm na ktorym odc to ja skonczylem ? :D)

 

EDIT...

 

LOL i jak sie okazuje, jednak obejzalem calosc... a mialem nadzieje ze cos w miedzyczasie wyszlo :]

 

Jakies inne propozycje ?

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz! :lol: Wiedziałem że Ci sie wręcz musi spodobać B-)

Niestety sam tak mam do tej pory, szkoda że nie ma dalszej historii.

 

Ja jak na razie obejrzałem 3 odc Firefly i takie mam mieszane uczucia. Ten "cowboy style" jakoś dziwnie do tego sci fi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem BSG i teraz jest mi przykro, że to już koniec.

 

Standard w prawie każdym serialu. Na początku podejście z dystansem i zastanawianie się, czy będzie się chciało oglądać tyle odcinków, a potem mija w chwilę i żałoba, że już koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku niektórych seriali tak to po prostu jest, że człowieka chwyta za serce jak się kończą. Dawno czegoś takiego nie miałem.

 

rafa 'Cowboy style' jest wyraźny na początku, później trochę się zaciera na rzecz pociągnięcia fabuły.

 

 

borsuczy_król

Jeszcze nie, muszę się zabrać za takowe. Razor'a pewnie zaliczę jutro, The Plan raczej na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już kończę oglądać BSG, serial bardzo mi przypadł do gustu (ale tyle miałem obaw). Nie wiem za jaki sie wziąć po nim, miał iść Firefly, ale on jest krótki, a obecnie potrzebuje coś dłuższego.

Jak ktoś mnie pamieta to ja pisałem, że szukam jakiś s-f ale nie w stylu Gwiezdnych Wojen.

Także co lepiej dla mnie wybrać Stargate czy Babylon 5? A może coś innego?

 

Co do BSG, widzę, że nie oglądaliście w odpowiedniej kolejnośći, tu opis kolejnośći - Kolejność oglądania: serialu, dokumentów itp. - OT Forum

Polecam oglądać dokładnie tak jak jest to opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani Stargate ani Babylon 5 nie jest w stylu StarWars ale myśle że pierwszy łyknij Babilon. I tu znowu jest ten moment że trzeba się przyzwyczaić do stylu filmu bo jest w stylu lat 80ych ale fabuła naprawdę wciąga i warto. Tym bardziej że po pierwszym sezonie robi się tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani Stargate ani Babylon 5 nie jest w stylu StarWars ale myśle że pierwszy łyknij Babilon. I tu znowu jest ten moment że trzeba się przyzwyczaić do stylu filmu bo jest w stylu lat 80ych ale fabuła naprawdę wciąga i warto. Tym bardziej że po pierwszym sezonie robi się tylko lepiej.

 

To najpierw wezme sie za Babylon 5, no chyba, ze jeszcze moze Farscape lub Andromeda?

Zawracam gitare, ale potrzebuje cos bardzo dobrego w stylu BSG i w miare dlugiego (tak conajmniej z 4 sezony).

Zejdzie mi ogladniecie pewnie do konca sierpnia i pozniej juz powoli sie wezme za inne seriale po kolei juz bez wybierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej polityki jest w Babilonie 5 także ten będzie najlepszy.

Farscape również polecam bardzo. To serial w którym strasznie zżyłem się z postaciami, oglądanie daje mnóstwo radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grobel, mail wysłany. Jeżeli są w stanie je sprowadzić i cena będzie rozsądna to za niedługi czas powinienem dostarczyć fotkę tych ślicznotek.

 

edit 9.08.2010

Nic z tego nie będzie. Replik solidnych spinkek filmowych nie ma a tandety z cienkiej blaszki i śrubki jaka jest na ebayu nie chcę. Game over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos Entourage? Jezeli tak to poleci ktos cos podobnego w sensie tematu - showbiznes?

 

Poki co udalo mi sie znalezc dwa seriale Rockefeller Plaza 30 / 30 Rock (2006) - Filmweb i Układy / Damages (2007-2010) - Filmweb Ogladal ktos moze? Ewentualnie poleci cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How To Make It In America - obejrzalem juz jakis czas temu, udany serial.

 

Ktos poleci cos innego ewentualnie ogladal dwa powyzsze wymienione w poprzednim moim poscie - czego moge sie spodziewac i w ogole czy warte ogladania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos Entourage? Jezeli tak to poleci ktos cos podobnego w sensie tematu - showbiznes?

 

Poki co udalo mi sie znalezc dwa seriale Rockefeller Plaza 30 / 30 Rock (2006) - Filmweb i Układy / Damages (2007-2010) - Filmweb Ogladal ktos moze? Ewentualnie poleci cos innego?

 

Entourage jeszcze nie oglądałem, ale czeka w kolejce.

Natomiast Damages jest zdecydowanie jednym z najlepszych seriali jakie widziałem i szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie do końca The Mentalist, całe 2 sezony ciurkiem. Rzeczywiście bardzo dobry serial, chciałoby się więcej ale niestety teraz trzeba czekać. Nie byłem do niego przekonany ale szybko się wciągnąłem, polecam.

 

Kilka razy pisałem i nikt nie słuchał a wiedziałem, że komuś przypadnie do gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outcasts z pewnością obejrzę, bo zapowiada się ciekawie.

 

A teraz prosiłbym, aby ktoś polecił jakiś porządny (luźny) serial komediowy tyle, że jakiś współczesny, który może niedawno się ukazał. Najlepiej taki, który można obejrzeć z dziewczyną i/lub grupą znajomych. Dawno nie interesowałem się serialami od czasu ukończenia 4 sezonu Prison Break ( bardzo kiepskiego zresztą). Po drodze obejrzałem jedynie 1 sezon Spartacusa i parę odcinków nowego SG. No i coś z klasyki "OZ" zaczynam oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...