Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Duchovny raczej dobrze mi się kojarzy (oni tu są ;)) . Po za tym ze 2-3 odcinki oglądałem w TV i w sumie nie zwróciłem większej uwagi na ten serial. Widać nie doceniłem za bardzo i czas to nadrobić ;)

 

@4in również sprawdzę. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrócił Weeds z 6 sezonem- bez rewelacji, powiem nawet że słabo, no ale powrócił.

Ja osobiście dopiero pooglądałem Alternatywy 4 bo zawsze jakiś odcinek przegapiłem w TV albo nie obejrzałem całego a teraz biorę się za zmienników i obydwa polecam :)

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szit szit szit happens...

 

dane z filmweb, nie wiem co to za dane z [gluteus maximus], a tak sie nakrecilem :unsure:

 

tak wiec dexter tak jak mowisz a hank moody w styczniu 2011

 

reszta chyba dobrze, oby

 

FUCK ale dalem sie wkrecic hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Vampire Diaries owszem, całkiem mocne wejście w nowy sezon, przynajmniej jak na ten w miarę spokojny serial.

Nikita - po pierwszym odcinku trudno wyrokować ale stawiam, że będzie średniak - do obejrzenia ale nie ma się czym podniecać. Trochę mnie drażni, że to remake, stary serial trochę oglądałem i jaki niskobudżetowy i dziwny nie był to miał coś w sobie czego ten nie będzie miał.

 

Od jakiegoś czasu leci też sobie Covert Affairs, serial o agentach CIA w lekkiej konwencji, i jest nawet niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Vampire Diaries owszem, całkiem mocne wejście w nowy sezon, przynajmniej jak na ten w miarę spokojny serial.Nikita - po pierwszym odcinku trudno wyrokować ale stawiam, że będzie średniak - do obejrzenia ale nie ma się czym podniecać. Trochę mnie drażni, że to remake, stary serial trochę oglądałem i jaki niskobudżetowy i dziwny nie był to miał coś w sobie czego ten nie będzie miał.Od jakiegoś czasu leci też sobie Covert Affairs, serial o agentach CIA w lekkiej konwencji, i jest nawet niezły.

 

Buahahahaah nie wiem co wciaga rezyser remake'a Nikity ale musi byc mocne :lol: Gdybym tu nie zajrzal to nawet bym nie widzial ze cos takiego jak nowa nikita sie swieci. Obejrzalem pilota z usmiechem na twarzy :lol: Dobor aktorow i poziom ich gry po prostu rozklada na lopatki. Nowy Michael jest najlepszy, pokazali aktorowi pare scen z "majkelem kamienna twarza" (serial z lat 90) i teraz strzela minki do kamery jak michalek ze skazanego na smierc. A gorszego doboru aktorow w kwestii "za mlodu/obecnie" chyba w historii filmow/seriali nie bylo :lol: Nie wiem, moze to wyjasnia w nastepnych odcinkach jakas operacja plastyczna nikity... Ten serial nie dorasta do piet serialowi z Peta Wilson i Royem Dupuis'em, przynajmniej pod wzgledem klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam 3 sezon SOA ciekawie się zaczął i pozostaje czekać na kolejne odcinki. Co do Nikity to już nie dramatyzujcie bo pilot nie był jakiś taki super, po prostu był pow przeciętny aczkolwiek serial zapowiada się interesująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gorszego doboru aktorow w kwestii "za mlodu/obecnie" chyba w historii filmow/seriali nie bylo :lol: Nie wiem, moze to wyjasnia w nastepnych odcinkach jakas operacja plastyczna nikity...

 

 

Nie wiem może ja niedokładnie obejrzałem pilota ale Alex i Nikita to dwie różne postacie. Alex nie jest Nikitą za młodu. Początkowa scena napadu miała za zadanie wprowadzenie Alex do Sekcji. Alex miała zostać człowiekiem wewnątrz Sekcji i pomagać Nikicie. Zresztą widać to po maskach świnki i królika podczas napadu. Jedna miała taką a druga taką. Alez zostaje zdemaskowana pewnie zgodnie z planem a maskę Nikity widzimy później w której scenie. No i poza tym, pisały do siebie przez komunikator. No i operacja Czarna Strzała przewijała się w wątku Alex i Nikity więc raczej działo to się w tym samym czasie.

 

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem może ja niedokładnie obejrzałem pilota ale Alex i Nikita to dwie różne postacie. Alex nie jest Nikitą za młodu. Początkowa scena napadu miała za zadanie wprowadzenie Alex do Sekcji. Alex miała zostać człowiekiem wewnątrz Sekcji i pomagać Nikicie. Zresztą widać to po maskach świnki i królika podczas napadu. Jedna miała taką a druga taką. Alez zostaje zdemaskowana pewnie zgodnie z planem a maskę Nikity widzimy później w której scenie. No i poza tym, pisały do siebie przez komunikator. No i operacja Czarna Strzała przewijała się w wątku Alex i Nikity więc raczej działo to się w tym samym czasie.

 

 

Wygląda na to że dobrze obejrzałeś pilota. Dlatego pod koniec odcinka wyszło, że się myliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś Weeds ?

 

Według mnie 6ty sezon to jakaś porażka jest... Nudny i bez polotu. Zatracił cały klimat poprzednich części. Cały sezon od początku wygląda jakby był robiony na siłę... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon 'Survivors' zapowiada się miernie. Pierwszy sezon 2010 zdecydowanie lepszy. Zmieniona koncepcja 'Man vs Wild' też do mnie nie przemawia.

Za to jutro The Vamp Diaries :blurp:

 

edit 17.09.2010

No i bez fajerwerków. Było nieźle ale spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niedzieli na poniedzialek byla premiera boardwalk empire. hbo, martin scorsese, steve buscemi, czasy prohibicji. bylo juz o tym serialu w tym watku. tak tylko przypominam ;] w polandii na hbo ma byc z kilkudniowym opoznieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Event S1E1

 

ŚWIETNY odcinek pilotowy, który został KOMPLETNIE zniszczony w ciągu ostatniej minuty...WTF??!!.

 

Wiedziałem że to było zbyt piękne, żeby okazało się prawdziwe....

 

W ciągu kilku sekund z porządnego kina sensacyjnego, zrobił się kiepski Sc-Fi....

 

Nowy House też kiepski. Już dawno powinni zakończyć ten serial.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...