Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

- This is so awesome!

- A high five doesn't even cut it... High six!

- That was pretty lame.

- Yeah, let's never do that again.

 

:D

 

House od 6tego sezonu zalicza tendencję spadkową. Zdecydowanie wolałem kiedy to przypadek medyczny był na pierwszym miejscu, a sprawy osobiste ekipy w tle. A teraz mamy zupełnie odwrotnie. Magia serialu prysnęła... Aktualnie oglądam z sentymentu :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek sezonu House poświęcony na uporządkowanie spraw czyli bez szaleństw (choć Wilson i tak świetny). Będzie dobry sezon.

 

Tez tak myśle że to tylko wstęp. Gdyby serial miał tylko przypadki medyczne na 1. miejscu dla wielu mogło by to sie stać nudne po czasie jak jak technobełkot startreka (choć ja osobiście uwielbiam).

Jeśli będą rozsądnie dozować życia osobistego bohaterów i ciekawych przypadków medycznych to serial utrzyma wysoką formę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych odcinków nowych sezonów:

 

House - nuda.. powinni zakończyć ten serial 2 sezony temu kiedy każdy odcinek był mistrzowski, teraz zaczyna się z tego robić telenowela i psuje dobre imię jakie producenci wypracowali na początku. Jak dla mnie wszystko na siłę. 4/10

HIMYM - średniak, tak jak i poprzedni sezon, oglądam raczej z przyzwyczajenia bo śmiać to już przestałem się dawno. 5+/10

Chuck - Sporo fajnych momentów, fabularnie idzie w dobrą stronę, o ile poziom nie będzie spadał z odcinka na odcinek to możemy spodziewać się niezłego sezonu. 7+/10

Castle - świetny początek sezonu, mnóstwo zabawnych sytuacji, nic na siłę, tego mi właśnie brakowało przez ostatnie 4 miesiące. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Housie przypadki medyczne są tak schematyczne, że już wolę życie osobiste postaci. Dobrze jest jak dzieje się coś naprawdę ciekawego, jak np. kiedyś był podwójny odcinek kiedy zdaje się Foreman był chory. A tak to schemat 40minut rozkminiania -> olśnienie zaczyna mnie nudzić.

 

Btw, co to jest ten Castle, który Lord_Shiva wymienił parę postów wyżej? Pierwszy raz o tym słyszę, a wydaje się ciekawe i niezła ocena na filmwebie.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiele tylko pozytywne opinie. Chuck super, zdaje mi się że będzie lepiej niż w poprzednim sezonie.

 

HIMYM wymiata. Jak zwykle świetny EPek. High six i ich miny zapadnie mi forever w pamięci.

 

Coś w tym Housie rzeczywiście osłabło, chyba nie tyle uczucia co sam fakt że House zaczął je mieć (tj. uwolnił spod tej skorupy sceptycyzmu i chamstwa, która była genialna po prostu). Ale rozmowa z asystentem w sprawie wymiotującego Dr (jakiegoś tam) daje jeszcze jakieś nadzieje że będzie dalej taki zgryźliwy. Byle Cuddy go nie zmiękczyła i sezon sobie poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze The Big Bang Theory pierwsza klasa. Było może parę słabszych momentów, ale humor i poziom ten sam co poprzednich sezonów.

 

 

Btw, co to jest ten Castle, który Lord_Shiva wymienił parę postów wyżej? Pierwszy raz o tym słyszę, a wydaje się ciekawe i niezła ocena na filmwebie.

 

Castle to taki leciutki kryminał z przymrużeniem oka. Mnie taka konwencja bardzo odpowiada jako że wszystkie csi i im podobne nużą mnie już swoją schematycznością - ile można męczyć w kółko to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poirytowany ostatnim odcinkiem The Vampire Diaries. Czy musiał koniecznie wpaść w ten sam schemat?

 

Jak są wampiry, to muszą się pojawić wilkołaki. Znowu.

 

Tak zapewne było w książkach więc nie dało się tego uniknąć.

 

 

Zaczął się trzeci sezon The Mentalist. Dobry odcinek, jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę borsuczy, że oglądamy te same seriale ;)

 

 

TVD. Bardzo mi się podobało zakończenie, zarówno Elena-Damon jak i Caroline-Katherine. Dobrze rokuje na przyszłość. Wilkołaki były nieuniknione, niestety. Sytuację ratuje ten kamień i fajnie grana rola Tylera. Jestem wielkim fanem postaci Damona a te burzliwe relacje z Eleną są palce lizać ^_^

 

Mentalista jak zawsze bardzo dobrze. Fajnie, że Jane nie podzielił się zagadką Red Johna daną mu w ostatnim ep ostatniego sezonu. Szkoda, że w pierwszym odcinku morderca był tak oczywisty ale jak już mówiłem, bardzo fajny odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two and a half men - tbbt bylo smieszniejsze, ale nieduzo. poziom ostatniego himym, moze troszke fajniejsze.

fringe - calkiem fajny odcinek. zupelnie niepodobne do tego serialu ;]

supernatural - niestety sredni odcinek, ale to bylo do przewidzenia po ostatnim finale. ale o ten serial jestem spokojny. na pewno sie rozkreci.

no i na sam koniec boardwalk empire. badzo dobry pilot. to bedzie swietny serial. zdecydowanie najgoretsza premiera tej jesieni. Juz wiadomo, ze bedzie drugi sezon. Martin Scorsese, scenarzysta Rodziny Soprano, Steve Buscemi, prohibicja, korupcja, gangsterka. czego mozna chciec wiecej?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten The Big Bang Theo. Naprawdę taki fajny? Można to przyrównać do HIMYM czy to takie bardziej geek'owskie? Bo chyba jeden odcinek z filmowym modelem wehikułu czasu oglądałem i wpychaniem go po schodach, o ile to było to ;] Jakoś nie wydało mi się to najwyższych lotów 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no i na sam koniec boardwalk empire. badzo dobry pilot. to bedzie swietny serial. zdecydowanie najgoretsza premiera tej jesieni. Juz wiadomo, ze bedzie drugi sezon. Martin Scorsese, scenarzysta Rodziny Soprano, Steve Buscemi, prohibicja, korupcja, gangsterka. czego mozna chciec wiecej?!

 

Ja chyba z innej planety jestem bo pilot ogólnie mi nie podszedł. Serial nie dla mnie.

 

@Havoc

 

Obejrzyj po prostu kilka odcinków 1 sezonu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(ciach!)

Dzieki za spojlery :/

Dzisys, po to jest opcja spojlera na forum.

Moderator i zeby o tym nie wiedzial..

 

Ten The Big Bang Theo. Naprawdę taki fajny? Można to przyrównać do HIMYM czy to takie bardziej geek'owskie? Bo chyba jeden odcinek z filmowym modelem wehikułu czasu oglądałem i wpychaniem go po schodach, o ile to było to ;] Jakoś nie wydało mi się to najwyższych lotów

Akurat trafiles na najslabszy odcinek.

Serial bardzo fajny, ogladam tez HIMYM i moze jest troszke slabszy, ale niektore odcinki przebijaja HIMYM.

Edytowane przez Rikki
To po co cytujesz te 'spoilery'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spojlery :/

Dzisys, po to jest opcja spojlera na forum.

Moderator i zeby o tym nie wiedzial..

Jakie znowu spoilery? Bo napisałem o tym, co było w poprzednim sezonie Mentalisty? Może dlatego, że napisałem o powiązaniach między postaciami bez wyjawiania szczegółów i o tym, co było w poprzednich odcinkach i to też ogólnikowo? Nic z tego co napisałem nie psuje oglądania i nie zdradza zawiłości fabuły więc nie widzę powodu dla którego się czepiasz. Jakbym napisał

 

Wygląda na to, że Katherine i Caroline będą działać razem gdyż ta ostatnia została rzucona przez Matta

to wtedy miałbyś podstawy się burzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czekaja na hataka : >

 

Niektórzy nie mają po prostu czasu obejrzeć bo domyślam się, że przez 'hatak' masz na myśli napisy.

Na prawdę polecam oglądać bez napisów, można skupić uwagę na scenach i ciekawe smaczki się wynajduje. Ewentualnie później obejrzeć jeszcze raz z napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sobie odłożyli seans na późny wieczór ;)

 

Póki co większość seriali odrabiam, z Hałzem tylko na bieżąco obecnie - 7x1 - dokładnie to czego się spodziewałem (tzn kontynuacja końcówki 6), liczę na powiew czegoś nowego wraz z zastępstwem 13 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...