Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Californication pokazuje jak sie rusza z nowym sezonem serialu :D Czyli z pelna para, odcinek swietny. Bylo w nim wszystko za co uwielbiam ten serial (f&p tez sie trafilo :lol:). "it is time to release the kraken!" hahahahahah :lol:

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wciągnąłem pierwszy sezon Misfits. Świetny serial szkoda, że tylko 6 odcinków po 45 minut, ale może dla tego wydaje się fajniejszy, bo nie zdąży się przejeść. Super wykreowane, wyraziste postacie, świetny humor i wciągająca fabuła. Przez to, że to angielski serial dla młodzieży ma coś z najlepszych pierwszych 2 serii skinsów, mimo, że to coś zupełnie innego.

 

Zacząłem jeszcze Inbetweeners. Ponoć dobry, ale pierwszy odcinek mi się średnio spodobał. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że to angielski serial dla młodzieży ma coś z najlepszych pierwszych 2 serii skinsów, mimo, że to coś zupełnie innego.

 

Ja Skinsów obejrzałem ze 2-3 odcinki i w ogóle mi ten serial nie podszedł, za to Misfits mi się bardzo podoba.

 

No w tym tygodniu wysyp nowości i kontynuacja dobrych seriali. :wub:

 

Co tam nowego się szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja się zabrałem za The Wonder Years (Cudowne Lata). Zawsze mi sie to podobało w TV, w końcu chciałem całość od początku po angielsku zobaczyć.

 

Niestety na DVD chyba nigdy nie wyjdzie ten serial, przez debilne licencje i prawa autorskie. Chyba w żadnym serialu nie wykorzystano tyle muzyki co w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 epek 3 sezonu Castle obejrzany i super się przy nim bawiłem :) Jak zwykle dużo humoru :) Do tego dzisiaj chyba kolejny odcinek Mentalisty :) Szkoda tylko że House i Chuck dopiero od 17 stycznia :(

Edytowane przez foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos nie widzial to bardzo polecam "whose line is it anyway". nie widzialem brytyjskiej wersji, ale amerykanska jest genialna. osobiscie najbardziej lubie ryana, ale wszyscy sa genialni (no moze poza drew, ktory jest jedynie zabawny).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przysiadłem do polecanego ostatnio wszędzie Modern Family. Serial naprawdę świetny, pochłonąłem prawie cały na raz. Szkoda, że tam mało odcinków póki co wyszło. Nie poddawać się po pierwszych 2-3 odcinkach, bo mogą one wywoływać mieszane uczucia, ale potem jak się już wczuje w postacie to jest naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greys piątkowy odcinek naprawdę duży poziom. :-P Aczkolwiek mentalist nudy jak flaki. :-|

 

Co do Mentalisty zgadzam się. Odcinek taki jakiś, że również się przy nim nudziłem. Ogólnie wkurza mnie ten detektyw, który przesłuciach!e wszystkich w sprawie podpalenia tego kolesia. Nic w tym ciekawego nie ma a tylko rozwala fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek TVD i jakoś mi to wcale nie podeszło. Coś się potem rozkręca czy ciągle takie masło maślane dla nastolatków? Chyba wciągnę jeszcze jeden odcinek i jak nic się nie rozkręci to podziękuję.

 

Btw, poleci ktoś jakąś fajną, lekką komedyjkę w stylu Modern Family, TBBT, HIMYM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Z tym, że w niektórych serialach widać już potencjał od pierwszego odcinka, choć nie widać jeszcze pełnej mocy. Tutaj niestety nie dostrzegłem nic ciekawego. No ale spróbuję jeszcze parę odcinków obejrzeć jeżeli dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych 8-10 odcinkach to pisałem konkretnie o TVD ;) Im dalej tym lepiej bo dochodzi sporo ciekawych wątków, nie ma takiego nacisku na związek Eleny i Stefana.

Szczególnie końcówka sezonu pierwszego i cały następny to potwierdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych 8-10 odcinkach to pisałem konkretnie o TVD ;) Im dalej tym lepiej bo dochodzi sporo ciekawych wątków, nie ma takiego nacisku na związek Eleny i Stefana.

Szczególnie końcówka sezonu pierwszego i cały następny to potwierdza.

 

Spróbuję dotrwać do tego 8-10, ale nie wiem czy dam radę bo właśnie skończyłem drugi odcinek i myślałem, że zanudzę się na śmierć.

 

Np polecany wielokrotnie Californication oraz Dwóch i Pół

 

Californication oczywiście już dawno zaliczone. Zresztą to jest raczej dramat z elementami komedii, a nie typowa lekka komedia o jakiej mówię. Two and half men chyba faktycznie sprawdzę, już dawno się do tego przymierzałem. Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...