Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnego wyrywania z kontekstu... przecież to jest jakiś debilny amatorski filmik. Myślałem, że to oczywiste ale teraz zwątpiłem.Wg mnie ten serial to dramat z elementami komedii, nie odwrotnie.

 

No dla mnie po dwoch odcinkach jest wlasnie odwrotnie :D tak czesto jest "wtracany zart", ze naprawde ciezko mi postrzegac ten serial jak dramat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wciągnąłem pierwszy sezon Misfits. Świetny serial szkoda, że tylko 6 odcinków po 45 minut, ale może dla tego wydaje się fajniejszy, bo nie zdąży się przejeść. Super wykreowane, wyraziste postacie, świetny humor i wciągająca fabuła. Przez to, że to angielski serial dla młodzieży ma coś z najlepszych pierwszych 2 serii skinsów, mimo, że to coś zupełnie innego.

 

 

 

Misfits - najlepszy debiut minionego roku. Nietypowy koncept, fajne postacie, dobre zdjecia i super muzyka. Polecam, wciagnalem calosc na raz

 

 

Thx, serial wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego wyrywania z kontekstu... przecież to jest jakiś debilny amatorski filmik. Myślałem, że to oczywiste ale teraz zwątpiłem.

 

Dokładnie, nawet źle to ująłem mówiąc "wyrwane z kontekstu" bo to rzeczywiście jest debilny amatorski filmik nie mający nic wspólnego z serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musz przyznac ze ten Breaking Bad jest naprawde swietny. Obejrzalem pierwszy sezon i jestem na 4 odcinku drugiego i podoba mi sie. Co prawda daleko mi do stwierdzenia ze jest rowny/lepszy od Dextera no ale przede mna jeszcze sporo odcinkow do obejrzenia. Przemiana glownego bohatera wrecz niewiarygodna (swietnie sie na to patrzy). Najbardziej podobal mi sie 6 odcinek ze wzgledu na jedna scene, kiedy cala rodzinka wspolnie grala w karty, temat zszedl na przestepcow i wtedy szwagier odpalil fajny tekst do Waltera :D Z reszta scen w podobnym klimacie jest pelno. Co do przewagi dramatu nad komedia lub odwrotnie to imo jest miedzy tym rownowaga.

 

Six Feet Under ktos tu oglada/l ?

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Six feet under to klasyka. ogladnalem poltora sezonu, potem mi sie już jakos nie chcialo. preferuje seriale, w ktorych jednak dzieje sie wiecej niz w six feet under, mad men itp

 

oglada ktos shameless? ogladnalem amerykanskiego pilota i moze byc ciekawe.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na AXN leci Battlestar Galactica s3, ale niektóre odcinki/rozwiązania/wątki są KURIOZALNE dla mnie.

Musiałem wyrzucić to z siebie a na forum BG mi się rejestrować nie chciało.

 

Palo fajki, piją wódkę(dużo wódy) parę odcinków zapychaczy o dup... marynie.

Ciekawy jestem jak ta historia się skończy i oglądał ale cyrki takie że głowa mała.

Zawsze wojacy Galacticy górą a Cyloni dają dup... albo specjalnie czekają jak ludzie już im obrobią tyłki i odlecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba jestem jedyną osobą, która uważa Breaking Bad za totalnego przeciętniaka. No ale co zrobić ;)

 

+1 ;)

 

obejrzalem chucka, wszystkie epki jakie wyszly do tej pory. jak dla mnie super serial, chociaz watki naciagane na sile to milo sie oglada. humor, postacie, gra aktorska, oprawa i muzyka wszystko na plus, polecam tym co jeszcze nie widzieli!

 

i duzo osob wymienia tu seriale jakie ogladali, cale listy, ale nigdzie nie widze TWIN PEAKS ?

przeciez to wstyd nie znac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem drugi sezon (wciagnalem na dwa razy) Breaking Bad i w moim prywatnym rankingu wskoczyl na drugie miejsce zaraz za Dexterem :) Gdybym mial wystawiac cyferki to Dex 9.5, BB 9 :) Wielkie dzieki za rekomendacje bo gdyby nie ten temat i post Ojejku to pewnie bym sie za niego nie zabral. Kogo nie zachwycil, niech zaluje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial sie bardzo zmienia im dalej w glab;) Na poczatku byla to dla mnie w sumie komedia ze specyficznym humorem. Teraz juz raczej malo jest smiesznych momentow (co mi wcale nie przeszkadza). Fajnie ze wyszly juz 3 sezony, tak imo najlepiej sie oglada seriale. Sam sobie dozuje ilosc odcinkow. Kiedy rusza 4 sezon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namowami Rikki'ego (nie wiem czy dobrze odmieniam ;)) obejrzałem te 9 odcinków TVD. Faktycznie mam dużo lepsze wrażenie niż po pierwszych 2 odcinkach. Nie jest to kompletna kaszana, ale też nie ma w nim niczego urzekającego. Ot taki przeciętniak. Oprócz tego nie wciąga. Obejrzę 1-2 odcinki na raz i mam dość na jakiś czas.

 

Obejrzałem też bodajże pół sezonu Two and a Half Men. Podobnie jak wyżej. Nie wciąga. Można obejrzeć sobie odcinek od czasu do czasu i tyle. Świetna jest postać tego młodego i tylko dlatego to oglądam. Charlie jest jeszcze całkiem do strawienia. Reszta postaci w tym serialu to porażka. Śmiechy w tle są też sztuczne i przesadzone. O ile w TBBT i HIMYM nie przeszkadzają mi i nie rzucają się w uszy, tak tutaj przy najbardziej drętwych dowcipach na pierwszy plan od razu wysuwa się przesadny śmiech.

 

Tak więc dalej szukam czegoś przede wszystkim wciągającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namowami Rikki'ego (nie wiem czy dobrze odmieniam ;)) obejrzałem te 9 odcinków TVD. Faktycznie mam dużo lepsze wrażenie niż po pierwszych 2 odcinkach. Nie jest to kompletna kaszana, ale też nie ma w nim niczego urzekającego. Ot taki przeciętniak. Oprócz tego nie wciąga. Obejrzę 1-2 odcinki na raz i mam dość na jakiś czas.

 

Obejrzałem też bodajże pół sezonu Two and a Half Men. Podobnie jak wyżej. Nie wciąga. Można obejrzeć sobie odcinek od czasu do czasu i tyle. Świetna jest postać tego młodego i tylko dlatego to oglądam. Charlie jest jeszcze całkiem do strawienia. Reszta postaci w tym serialu to porażka. Śmiechy w tle są też sztuczne i przesadzone. O ile w TBBT i HIMYM nie przeszkadzają mi i nie rzucają się w uszy, tak tutaj przy najbardziej drętwych dowcipach na pierwszy plan od razu wysuwa się przesadny śmiech.

 

Tak więc dalej szukam czegoś przede wszystkim wciągającego.

 

zrzeda jestes :P

 

 

ogladnij sobie te serialiki:

Jim wie lepiej / According to Jim (2001-2009) - Filmweb

 

 

Tak, kochanie / Yes, Dear (2000-2006) - Filmweb

 

oraz

 

Wszyscy kochają Raymonda / Everybody Loves Raymond (1996-2005) - Filmweb

 

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wessalem wszystkie dostepne sezony Breaking Bad i musze przyznac, ze serial jest niewiarygodnie dobry. Tego sie nie da opisac, to trzeba zobaczyc na wlasne oczy, gra glownego bohatera (i nie tylko) i scenariusz to absolutnie topowa polka wsrod seriali jakie obejrzalem. W tej historii rozlozonej na 3sezony wszystko sie ze soba "zazebia" z taka gracja jakby scenariusz byl od poczatku stworzony na kilka sezonow w przod. Z niecierpliwoscia czekam na 4 sezon.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misfits → miażdży suty. Początkowo byłem sceptyczny wobec tego serialu gdyż bałem się że będzie to kolejna opowiastka o super bohaterach ala Superman, Spiderman, Batman itp.

 

Na szczęście spotkała mnie miła niespodzianka. Nasi bohaterzy mają gdzieś hasła typu pomoc słabszym, prawość, bohaterstwo itd. To grupka tzw. trudnej młodzieży, a moce jakie otrzymują wykorzystują po to by ratować własne tyłki. Zresztą pomimo posiadania tych mocy tak naprawdę wciąż są słabi, wciąż zachowują się jak zwykli ludzie i w niczym nie przypominają komiksowych superbohaterów ;) I to jest właśnie zarąbiste. Do tego teksty Nathana, które nokautują :E

 

Naprawdę super serial i czekam z niecierpliwością na 3 sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misfits po pierwszym odcinku miałem dość. Postać Nathana strasznie irytująca. Postanowiłem jednak obejrzeć kilka odcinków więcej. Wrażenia po 13 odcinkach: serial wymiata :lol:

 

Świetny pomysł, teksty miażdżą, a pomieszanie różnych gatunków (dramat/komedia/sci-fi...) daje piorunujący efekt. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...