Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dawno nauczyłem się, żeby w ogóle nie patrzeć na opisy seriali/filmów. Bardzo często jest tak, że te z ciekawym opisem są klapą, a te z banalnym są super.

 

No i żeby nie offtopować to dodam, że również bardzo podobało mi się Misfits i można z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię jaj.

Ekstradycja, Ekstradycja 2.

Na TVP Seriale jedynka już się skończyła.

Niemal równocześnie leci druga cześć na TVP Seriale oraz TVP Polonia (na TVP Polonia o 3 odcinki do przodu).

Nie pamiętałem, że to jest taki dobry serial.

Miliard razy lepszy od hollywoodzkiej papki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady dokończyć pierwszego. Zmęczyły mnie postacie, ich język (strasznie brzmi brytyjski w tym serialu), temperatura barw serialu.

Po prostu mi nie podszedł. Niedługo startuje TVD i Glee więc będzie co oglądać bo House zawodzi a CSI nie porywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serialowych nowości:

oglądaliście Being Human (US)?

właśnie skończyłem pierwszy odcinek i myślę że może coś z tego będzie :)

 

Kalka, właściwie niczym istotnym się nie różnił od oryginału. Nawet aktorzy gorsi... może poza Bishopem.

Właściwie nie wiem po co takie remake'i robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalka, właściwie niczym istotnym się nie różnił od oryginału. Nawet aktorzy gorsi... może poza Bishopem.

Właściwie nie wiem po co takie remake'i robią.

 

hehe to wyjaśnia dlaczego mi się spodobało - nie widziałem oryginału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo House zawodzi a CSI nie porywa.

ee bez przesady..ostatni odcinek był imho bardzo ok :] (zwłaszcza akcja z mamusią ;p)

 

Zaopatrzyłem się w większość z ostatnio polecanych tutaj tytułów, teraz nie wiem sam od czego zacząć :]

 

Ogląda ktoś trzeci sezon Fringe ?

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady dokończyć pierwszego. Zmęczyły mnie postacie, ich język (strasznie brzmi brytyjski w tym serialu), temperatura barw serialu.

Po prostu mi nie podszedł. Niedługo startuje TVD i Glee więc będzie co oglądać bo House zawodzi a CSI nie porywa.

 

Ja też zdecydowanie preferuję amerykański akcent, a za brytyjskim nie przepadam, ale to jest kwestia tylko i wyłącznie przyzwyczajenia. Tak samo temperatura barw. Nie da się ocenić serialu po jednym odcinku i to jeszcze niepełnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale nie zmęczę tego serialu. Po prostu nie lubię takiego stylu jakim jest obserwacja wulgarnej młodzieży z problemami którzy mają klapki na oczach. Nie lubię oglądać ani zadawać się z tego typu ludźmi bo mnie niemiłosiernie denerwują. Tak samo jak nie trawię durnych, tandetnych a czasem prostackich komedii przy których ludzie potrafią śmiać się do rozpuku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie lubię filmów o pedałkowatych wampirach, a właśnie kończę 1 sezon TVD i muszę przyznać, że z odcinka na odcinek jest ciekawiej. Bez żadnej rewelacji ale ogląda się przyjemnie. Wszystko można polubić jeżeli jest dobrze zaserwowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House sezon ogólnie średniak, były odcinki na dobrym poziomie. Lie to me za to każdy odcinek na wysokim poziomie. Mam nadzieję że nie bedzie cancelled. :mur:

 

Nip/tuck ostatni 7 sezon, mam nadzieje ze któraś stacja w końcu wykupi i wyemituje końcówkę serialu.

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee bez przesady..ostatni odcinek był imho bardzo ok :] (zwłaszcza akcja z mamusią ;p)

 

Zaopatrzyłem się w większość z ostatnio polecanych tutaj tytułów, teraz nie wiem sam od czego zacząć :]

 

Ogląda ktoś trzeci sezon Fringe ?

 

oglądam i jestem bardzo zadowolony :) jeśli s1 i 2 podobały CI się to 3 też powinna ;)

Fakt koncepcja trochę uległa zmianie w stosunku do s1 i 2 bo nie ma już rozwiązywania nowych zagadek co odcinek ale i tak imho jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie tvd > true blood

z odcinka na odcinek tb leci w dół a tvd sie rozkreca i byle do nastepnego piątku po wznowienie serii ;]

 

wciągnałem 1wszy sezon breaking bad - mieszane uczucia mam bo z jednej strony mi sie powiedzmy podobał a z drugiej brak motywacji na 2gi sezon... czyli wychodzi na to że jakiś bezpłciowy dla mnie :) im dalej w las tym lepiej czy gorzej ?

 

cieszy mnie natomiast powrót hanka i californication :) dialogi, humor i klimat to coś co tygryski lubią najbardziej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera white collar byla w polskiej telewizji. w stanach leci 2 sezon. bardzo fajny serial. w srode wrocil po przerwie.

 

misfits dla mnie nic jakiegos specjalnego. ot takie skrzyzowanie skinsow z heroesami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie natomiast powrót hanka i californication :) dialogi, humor i klimat to coś co tygryski lubią najbardziej ;]

 

Zgadzam się, Cali trzyma poziom. Jedyne co mnie boli to długość odcinków. Ledwo się rozkręci i już koniec i znowu tydzień czekania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misfits - 9/10 Super !!

 

 

 

The Vampire Diaries - 7/10

 

jakoś po obejrzeniu ponad jednego sezonu nie podszedł mi.

 

Zdecydowanie wole True Blood 8/10.

 

Przekaz Twoich postów - 1/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciągnałem 1wszy sezon breaking bad - mieszane uczucia mam bo z jednej strony mi sie powiedzmy podobał a z drugiej brak motywacji na 2gi sezon... czyli wychodzi na to że jakiś bezpłciowy dla mnie :) im dalej w las tym lepiej czy gorzej ?

Ciężko powiedzieć. Klimat jest IMO gorszy ale jest więcej akcji i perypetii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee bez przesady..ostatni odcinek był imho bardzo ok :] (zwłaszcza akcja z mamusią ;p)Zaopatrzyłem się w większość z ostatnio polecanych tutaj tytułów, teraz nie wiem sam od czego zacząć :]Ogląda ktoś trzeci sezon Fringe ?

 

No ja ogladam i zastanawiam sie cos sie dzieje z tym serialem. Ostatnio odcinek (9) wyszedl w grudniu i do tej pory cisza. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za oglądanie Californication i jak na razie ogląda się go całkiem przyjemnie ;) Od początku nastawiłem się, że to nie będzie zwykły serial komediowy. Hank jest po prostu zwykłym zbokiem ;) No przynajmniej przez najbliższe 3 odcinki był podobny schemat. Jednak obejrzałem 4 i 5 i serial idzie moim zdaniem w dobrym kierunku. Było kilka sytuacji gdzie naprawdę mocno się uśmiałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za oglądanie Californication i jak na razie ogląda się go całkiem przyjemnie ;) Od początku nastawiłem się, że to nie będzie zwykły serial komediowy. Hank jest po prostu zwykłym zbokiem ;) No przynajmniej przez najbliższe 3 odcinki był podobny schemat. Jednak obejrzałem 4 i 5 i serial idzie moim zdaniem w dobrym kierunku. Było kilka sytuacji gdzie naprawdę mocno się uśmiałem. ;)

 

Oj zaraz zbokiem, jest chory - uzależniony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...