Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero dizsiaj obejrzalem pilota Boardwalk Empire i jestem pod wrazeniem. Klimat pierwsza klasa. Co prawda jak ktos sie nastawi na mase akcji z udzilaem broni to moze sie rozczarowac ale dla mnie zapowiada sie swietnie. Mam nadzieje ze reszta sezonu utrzymuje taki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszył 'Spartacus: Gods of the Arena'. Na pewno warto obejrzeć te nadchodzące 6 epizodów w oczekiwaniu na następny sezon.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to rozpoczął się także czwarty sezon 'Kitchen Nightmares'.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto obejrzeć te nadchodzące 6 epizodów w oczekiwaniu na następny sezon.

 

O ile będzie ten następny sezon, bo jak ostatnio czytałem to główny aktor miał raka czy coś w ten deseń, a do nowego aktora raczej ciężko będzie mi się przekonać choćby był nie wiem jak dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie mówią o 'Gods of the Arena' tylko oczekiwanej kontynuacji 'Blood and Sand' która jak dobrze wiemy jest przesunięta z powodu nowotworu Andyego Whitfielda. Ja mimo wszystko mam nadzieję, że aktor pokona chorobę i uda im się nakręcić kontynuuację. Jeżeli zaangażują innego aktora to ja chyba podziękuję.

 

@down

No to sobie obejrzałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hatak.pl - Trzech oficjalnych kandydatów na Spartacusa

 

On już chyba oficjalnie zrezygnował.

 

 

EDIT:

O, a tutaj info sprzed 3 dni:

"Przypomnijmy, że niedawno ogłoszono, że w drugim sezonie serialu aktora zastąpi Liam McIntyre."

http://hatak.pl/news/11280/Spartakus_dzielnie_walczy_z_rakiem/

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Andy-ego nie będzie już od dawna wiadomo, sam dał błogosławieństwo autorom, żeby go ktoś zastąpił. Wielka szkoda bo grał wyśmienicie w tej roli, serial może dużo stracić i nie być już tym samym. Ale jest jednak nadzieja, bo jak spojrzycie na foty Liam-a McIntyre (np http://www.imdb.com/name/nm2553987/) to jest on podobny do Andy-ego z rys twarzy i postury. Zatem widać, że autorzy serialu chcieli za wszelką cenę odzyskać wizerunek starego Spartacus-a. Jeżeli zdecydowali się mimo wszystko na 2 sezon to trzeba być dobrej myśli, chyba wierzą w Liam-a, musiał ich urzec bo inaczej byśmy nie doczekali 2 sezonu, który i tak się spóźnił z powodu choroby Andy-ego.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na AXN leci Battlestar Galactica s3, ale niektóre odcinki/rozwiązania/wątki są KURIOZALNE dla mnie.

Musiałem wyrzucić to z siebie a na forum BG mi się rejestrować nie chciało.

 

Palo fajki, piją wódkę(dużo wódy) parę odcinków zapychaczy o dup... marynie.

Ciekawy jestem jak ta historia się skończy i oglądał ale cyrki takie że głowa mała.

Zawsze wojacy Galacticy górą a Cyloni dają dup... albo specjalnie czekają jak ludzie już im obrobią tyłki i odlecą.

 

Trzeci sezon jest IMHO najslabszy, masa zapychaczy, ale warto sie przemeczyc, bo czwarty jest bardzo fajny.

Swoja droga, jak czlowiek oglada ten serial to sie zastanawia ile alko oni mieli na pokladzie - wszystko sie konczy, tylko nie whisky :lol:

 

A z innej beczki: obejrzalem sobie miniserial (7 odcinkow) Filary Ziemi (na podstawie ksiazki K. Folletta) - rewelacja. Od razu zastrzegam, ze ksiazki nie czytalem, wiec za zgodnosc z oryginalem nie recze, ale jako serial jest rewelacyjny: dobra obsada, duzo zwrotow akcji, intrygi, namietnosci, polityka... mniam :) Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle s03e13 -> świetny odcinek. Bez humoru ale za to bardzo ciekawy. Bałem się że sprawę

zabójstwa matki Bekcett odpuszczą na dobre, a tu miła niespodzianka i powrót do tamtego wątku. Wprawdzie dochodzenie wciąż w toku ale cegiełka po cegiełce dowiadujemy się coraz więcej na ten temat. Do tego końcowa scena gdzie Rick pokazał że ma cojones :E Nie wspominając o tym że nasi bohaterowie stają się coraz bliżsi sobie :P

 

 

Także mimo że tym razem na poważnie to jednak super się oglądało ten odcinek.

 

Co do Misfist -> są po prostu gusta i guściki. Mnie bardzo podobał się ten serial ale faktem jest że brytyjski akcent trochę męczy. No i bohaterowie są tacy, których nie każdy zaakceptuje. Pisałem o tym wyżej to trudna młodzież (delikatnie mówiąc) ale właśnie to oraz ogólnie fakt wyłamania się ze schematu typowych opowiastek o bohaterach z super mocami sprawiło że ten serial przypadł mnie do gustu ;)

 

Zabrałem się również za Spartacusa, bo wyżej tak ciepło pisaliście o tym tytule i muszę zgodzić się że świetne kino. Zostały mnie jeszcze 2 epki 1 sezonu. Fajne walki, ciekawa fabuła i naprawdę dobrze ogląda się ten serial. Szkoda tylko że moim zdaniem za dużo przeklinania i seksu. No i czasami widać zbyt mocno udział komputerów w tworzeniu planu filmowego oraz ta sztucznie wyglądająca tryskająca krew :P Ale to tylko takie drobnostki, które większości pewnie nie będą przeszkadzać :P A seks i wulgaryzmy pewnie dla niektórych będą wręcz atutem :P

Edytowane przez foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktem jest że Mentalista trochę obniżył loty ostatnio. Chociaż ten odcinek co teraz był z panią detektyw o azjatyckiej urodzie był w porządku.

 

Co do Castle to fakt,

ta aktorka pokazała jak im na sobie zależy. Widać było zazdrość Beckett jak widziała jak tamta się do niego klei, z kolei Rick jej nie uległ i wiadomo dlaczego :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 'Mentaliście' musi wrócić Red John jako wątek wplatający się znacznie w fabułę odcinka.

Jeżeli on się przewija to nie ma zwykłej odcinkowej nudy podyktowanej rozwiązywaniem kolejnej sprawy.

 

Dzisiaj czyli jutro TVD [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD S02E12 - jak dla mnie -8/10, spodziewałem się bardziej 'bombowego' powrotu.

 

Damon nam się rozkleja. Mam nadzieję na wznowienie wątku 'Deleny', fajnie by pasował do obecnej sytuacji. Ciekawym jest, że wilki nadciągają do Mystic Falls.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD S02E12 - jak dla mnie -8/10, spodziewałem się bardziej 'bombowego' powrotu.

 

Damon nam się rozkleja. Mam nadzieję na wznowienie wątku 'Deleny', fajnie by pasował do obecnej sytuacji. Ciekawym jest, że wilki nadciągają do Mystic Falls.

 

 

 

w końcówce sie przecież naprawił ;] trzeba poczekać do nastepnego odcinka czy naprawił sie na dobre czy tylko posmakował 'strego siebie' bo faktycznie niepotrzebnie zrobią melodramat z tego jak będzie dwóch dobrych zakochanych braci - Damon musi zostać pierwotnym sobą by ten serial miał sens

 

co do wilków w Mystic Falls - spokojnie, nie mają szans - nie codzień jest pełnia hehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdź sobie extended promo dla nowego epizodu TVD, jest troszeczkę pokazane co z Damonem, w jakiej jest formie.

Mi się najbardziej podobała sytuacja kiedy Damon był sobą ale jednocześnie występowało iskrzenie między nim i Eleną.

Liczę na to, że charakter mu się nie zmieni bo zaskarbił sobie serce jednej z moich ulubionych serialowych postaci. Uwielbiam jego postawę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...