Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

No, skins będzie git. Wkurzała mnie ta banda małych frajerów z drugiej generacji a najbardziej spedalony freddie i upośledzona umysłowo pandora, i w porównaniu do tego jest super ale i tak mam nadzieję, że wprowadzą kolejnych bohaterów i to ciekawszych bo o ile w pierwszej i nawet drugiej serii było ich dużo i każdy wyjątkowy to tu tylko Frankie i ta wysoka słodka blondzia były interesujące. No ale pewnie jeszcze się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A oglądał ktoś Coupling US?

 

Dla mnie to absolutnie genialny serial. Totalne pier-doły, ale chyba przy żadnym serialu nie uśmiałem się aż tyle. W niektórych odcinkach polew non stop.

 

 

Ogólnie byłem bardzo zdziwiony że tylko 10 odcinków nakręcono, i że ogólne opinie o serialu są bardzo niskie. Może dlatego że oryginału nie widziałem, ale uważam że aktorzy są świetnie dobrani (nie lubie tylko kobity grającej Sally) do równie świetnych postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skonczylem pierwszy sezon Boardwalk Empire, ktorym jestem wrecz zachwycony :rolleyes: To co wyroznia go na tle masy obecnych seriali to okres w ktorym zostala osadzona akcja. Dla mnie to ogromny plus bo uwielbiam te klimaty, okres prohibicji, walki miedzy wielkimi rodzinami mafijnymi. Fakt ze serial jest bardzo specyficzny bo akcja toczy swoim spokojnym, stalym tempem (zwrotow akcji jak np w PB tutaj nie uswiadczymy) ale jak ktos interesuje sie takimi tematami to prawdopodobnie bedzie sie delektowal kazda minuta serialu jak ja. Trafil do mojego top3 (1.dexter, 2.breaking bad, 3.boardwalk empire) i z niecierpliwoscia czekam na kolejny sezon bo sa podstawy zeby sadzic, ze moze bedzie jeszcze wiecej akcji :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę doczekać drugiego sezonu Boardwalk Empire, ten klimat, muzyka, stroje, aktorzy, scenariusz = idealnie odwzorowane lata 20.

 

Ciekawe top3 BTW, zapytam się tak z ciekawości, oglądałeś The Sopranos i The Wire?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę doczekać drugiego sezonu Boardwalk Empire, ten klimat, muzyka, stroje, aktorzy, scenariusz = idealnie odwzorowane lata 20.Ciekawe top3 BTW, zapytam się tak z ciekawości, oglądałeś The Sopranos i The Wire?

 

Wlasnie jeszcze nie, ale dokladnie te dwa seriale sa na mojej liscie do obejrzenia ;) A czemu uwazasz ze moj top3 jest ciekawy? dla mnie oczywiscie jest bo mimo, ze obejrzalem juz sporo dobrych seriali to akurat na te dwa ostatnie, ktore wypelnily moj top3 do konca wpadlem niedawno ;)

 

No i jeszcze nie zapomne sceny z BE w ktorej Jimmy rozmawia sobie z ochroniarzem Torrio, na koncu przedstawiaja sie sobie i pada nazwisko Ala Capone :D tej postaci po prostu nie moglo zabraknac

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę doczekać drugiego sezonu Boardwalk Empire, ten klimat, muzyka, stroje, aktorzy, scenariusz = idealnie odwzorowane lata 20.

 

Ciekawe top3 BTW, zapytam się tak z ciekawości, oglądałeś The Sopranos i The Wire?

 

no wlasnie the wire, sopranos, the o,z the shield, iii co jeszcze? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus - prochu nie wymyślę, daje radę :D

 

Trafiłem ostatnio przypadkiem na Numb3rs w axn i zaciekawiony zaopatrzyłem się w 1szy sezon. Bez fajerwerków, ale sympatyczne, więc pewnie całość łyknę :). Larry mnie kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numb3rs 2 sezony obejrzałem a 3 to już szło tragicznie, więc odpuściłem.

 

Lie to me jak na zakończenie sezonu to odcinek jako bardzo dobry, :wink: ale bez fajerwerków. <_<

 

Episodes odcinek taki sobie a shameless miazga, po prostu showtime :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jeszcze nie, ale dokladnie te dwa seriale sa na mojej liscie do obejrzenia ;) A czemu uwazasz ze moj top3 jest ciekawy? dla mnie oczywiscie jest bo mimo, ze obejrzalem juz sporo dobrych seriali to akurat na te dwa ostatnie, ktore wypelnily moj top3 do konca wpadlem niedawno ;)

 

No i jeszcze nie zapomne sceny z BE w ktorej Jimmy rozmawia sobie z ochroniarzem Torrio, na koncu przedstawiaja sie sobie i pada nazwisko Ala Capone :D tej postaci po prostu nie moglo zabraknac

 

Ciekawy, bo nie ma w nim w/w seriali :) Jak skończysz je oglądać to twoje top3 ulegnie znacznej zmianie ;)

 

 

no wlasnie the wire, sopranos, the o,z the shield, iii co jeszcze? :>

 

I to wszystko z tych topowych seriali Drama/Action :(

 

Jeżeli lubisz komedie to polecam Curb Your Enthusiasm lub Entourage stacji HBO.

Edytowane przez 4in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas znaleźc coś nowego do oglądania, poniżej lista co oglądam / mam całe za sobą:

  • Prison Break
  • Lost
  • Jericho
  • 24
  • House
  • Dexter
  • Chuck
  • Supernatural
  • Fringe
  • Bones
  • Numbers
  • TBBT
  • Desperate Housewives
  • Spartacus (oba)
  • The Event
  • Flashpoint
  • Burn Notice
  • Breakikng Bad
Co możecie polecić? Próbowałem Californication ale jakoś mnie nie wkręciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem 12 i 13 epek Chuck'a z 4 sezonu. I teraz się tak zastanawiam skoro

Volkoff został złapany to co będzie dalej? Trochę za szybko to poszło. Albo Volkoff jakoś zwieje albo będą musieli coś nowego wymyślić.

Tak ogólnie to Chucka coraz ciężej mnie się ogląda. Aczkolwiek Jeffsters z utworem:

 

 

 

 

zamiótł :lol:

 

Z kolei House 10 epek mimo że medycznie nic nadzwyczajnego to jednak ogólnie fajny odcinek.

Motyw ze szkoleniem tej małej przez House wymiata. No i oczywiście kategorie oceny ludzi przez niego. Jak zauważył że młoda potrafi kłamać jak profesjonalistka to od razu przekonał się do niej że mądra dziewczynka :lol:

 

Sprawa zdjęcia Chase'a z małym przyrodzeniem też mocarne :lol:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up odnośnie Chuck'a->

 

 

też mnie się wydaje że sprawy się tak kształtują, że najlepiej jest zrobić happy end i zakończyć ten serial po tym sezonie. Ellie urodziła dziecko, matka Ellie i Chucka zakończyła sprawę z Volkoffem i może być z nimi, Chuck oświadczył się Sarah, Morgan może się oświadczyć córce Casey'a :P i wszyscy będą zadowoleni.

 

Co do Volkoffa też mam takie przeczucie że zwieje i jeszcze da popalić Bartowskim.

 

Edytowane przez foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chuck

 

 

wydaje mi się ze ucieknie, oj tak ekipa do koncertów jak zawsze daje czadu:D

Powinni chucka zakończyć na obecnym sezonie a mają szase na dobre zakończenie.

 

 

ten odcinek był/jest idealnym zakończeniem z happyendem - nie mam pojęcia co wymyślą dalej (poza najbardziej prawdopodobną ucieczką Volkoffa co bedzie mega naciągane) by podtrzymać fabułe na jakiś sensowynym poziomie

 

zazwyczaj w ostatniej scenie większości serialów (nie finału) jest cliffhanger a tu jego brak bardzo mnie zaskoczył

nic tylko czekać ;]

 

 

 

TVD 2x13

 

 

cieniutkie te wilczki bez pełni, widac najlepiej być czarodziejem ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...