Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, TVD S02E15 był chyba najlepszym odcinkiem od początku serialu. Wielką zaletą tego serialu jest to, że z odcinka na odcinek jest lepszy, co jest rzadkością. Muszę przyznać, że się do niego przekonałem mimo początkowego sceptycyzmu. Oczywiście do najlepszych seriali jakie oglądałem jeszcze sporo mu brakuje, ale mimo to z niecierpliwością czekam na następny odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat "Carnivale"? Ogladał ktos z was? Ja obejrzałem te kilka odcinków pierwszego (i jedynego) sezonu dzięki recenzji znajomego, niemniej jednak pomimo iż lubie nietuzinkowe dzieła - ten serial kompletnie zrobił na mnie niezbyt przyjemne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info :) szkoda ze tylko 6 epkow, wiadomo cos wiecej o 2 sezonie?

 

my tez pochlonelismy, bardzo nam sie podobal 1 sezon ale z tego co czytalem to tak jak z Flashforward duzy hype, mala ogladalnosc i druga seria ma miec tylko dwa 2 godzinne odcinki, szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Californication cieniutki. Mam nadzieję, że to jednorazowe potknięcie. House już od kilku odcinków jest denny. Jedynie Spartacus trzyma fason. Ech, 4 sezon Breaking Bad dopiero na jesieni...

 

Nic nie mow... :) chcialbym zeby juz zaczeli puszczac. A co do cali to pewnie przez to ze kazdy odcinek rezyseruje ktos inny (wymieniaja sie co odcinek). Gdzies mi sie to o uszy obilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mow... :) chcialbym zeby juz zaczeli puszczac. A co do cali to pewnie przez to ze kazdy odcinek rezyseruje ktos inny (wymieniaja sie co odcinek). Gdzies mi sie to o uszy obilo

 

Jeśli chodzi o Californication to zaciąlem sie na 2. sezonie. Nie wiem jakie są pozniejsze odcinki, ale kazdy serial chyba ma to do siebie, ze staje sie coraz bardziej nieciekawy z kazdą następną serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegów, House 7x13 ciekawą odskocznią od tego, co się działo wcześniej.

 

Skins S05 - postacie charakterystyczne, bardzo dobrze. Jak na razie nie jest ani gorzej, ani lepiej w porównaniu do poprzednich sezonów.

 

Skins US - Przypadkiem trafiłem na wersję US i zbyt długo tego nie wytrzymałem. Produkcja MTV mówi sama za siebie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia wobec ostatniego odcinka House'a, może i odskocznia, byłem zaintrygowany początkiem, ale potem moje zainteresowanie oklapło bo w sumie nic ciekawego się nie działo. Niewykorzystany potencjał, tak bym go podsumował, po zakończeniu czułem się raczej zawiedziony.

 

A dzisiejszy (tudzież wczorajszy) TVD - znowu super mocny odcinek, jeszcze więcej się dzieje niż w ostatnim. Rozpędzili się, aby w końcu nie doszło do przesytu. Dołączona grafika

 

TVD to dla mnie najlepszy serial w tym sezonie.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD trzyma poziom, aczkolwiek moim zdaniem poprzedni odcinek był jednak dużo lepszy. Co nie zmienia faktu, że ten też był bardzo dobry.

 

Teraz patrzę, że przerwa do 7 kwietnia, niefajnie.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest nowy serial policyjny - The Chicago Code.

 

W sumie standard, czyli gość który może wszystko, ale jest i coś nowego - kobita, która myśli że może wszystko. Ogólnie trzy odcinki niezłe, rozkręca się, no i Dżerek Łysoki FTW.

 

 

 

Justified także powrócił, i trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy serial policyjny - The Chicago Code.

 

W sumie standard, czyli gość który może wszystko, ale jest i coś nowego - kobita, która myśli że może wszystko. Ogólnie trzy odcinki niezłe, rozkręca się, no i Dżerek Łysoki FTW.

 

 

Przyjemnie się ogląda, serial ma potencjał. A ta pani lepiej prezentowała się w The L Word :D

 

Episodes ostatni odcinek sezonu fajny :P Bedzie drugi sezon !!! B-)

 

Spartakus nic dodac, nic ująć normalnie rozpierdziel. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prequel okazał się być rewelacyjny, poziom ostatnich odcinków sezonu pierwszego. Może i wyższy.

 

@down

Camelot obejrzę jutro. Jeżeli poziom będzie podobny do The Tudors to będę oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Ktoś oglądał brytyjską wersję Sherlocka? Jakieś opinie? Z tego co widzę to są trzy odcinki, ale czy będzie coś więcej?

 

Oglądał. Ciekawe podejscie do tematu(umiejscowienie w obecnych czasach), ogólnie dobry. Ma być kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, w sumie niedawno, obejrzałem ostatnią serię. Tak jak od 4 sezonu i do końca dla mnie serial zrobił się słabiutki. Pierwsze 3 sezony były najlepsze. Potem już przekombinowali strasznie z tym Lostem. No może i ten ostatni odcinek był jeszcze trochę ok. Za to Spartacus: Gods of The Arena mistrzowski od początku do końca. Aż się nie mogę doczekać drugiej serii.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...