Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

jaracie sie tym spartacusem tak że postanowiłem też go obejrzeć

wyczytałem że Gods of the Arena to prequel Blood and Sand i takie głupie pytanie mi sie urodziło - lecieć po kolei tak jak były emitowane czy też może eksperymentalnie zacząć tym prequelem by mieć fajną hronologiczną całóść ;] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga bracio serialowa - zmieniam niebawem miejsce zamieszkania i póki co nie będę miał dostępu do Internetu w stopniu zadowalającym, nie będę mógł na bieżąco oglądać nowości - polećcie mi jakiś skończony już serial, który zająłby mnie w zadowalającym stopniu. Spartacus bardzo mi się podobał, True Blood również, raczej czegoś w ten deseń bym potrzebował, nie 25 minutowe sitcomy typu HIMYM czy BBT (które swoją drogą również lubie).

 

Z góry dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz co już oglądałeś bo takich seriali jest miliard. Z zakończonych chociażby PB, Lost, Jericho. Z niezakończonych ale takich, których wyszło już sporo i jest co oglądać np.: Entourage, Chuck, Weeds, House, Dexter itp. Wszystkie dosyć popularne i pewnie znasz, ale ciężko doradzić jak nie wiadomo co widziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z wielu :) Moje ulubione momenty to Interwencja u Christophera i incydent u Ralpha z udziałem Tony'ego no i oczywiście całe zamieszanie z dowcipem o żonie Johnnego Sack'a :D

Nie znam nikogo komu by się ten serial nie podobał, ba każdy mówi, że to jeden z najlepszych seriali jakie widział.

Musisz załapać klimat Carson, dokończ 1 sezon, wtedy już reszta poleci i będziesz każdemu polecał Sopranosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luther - 9/10 zajebista historia, świetna obsada i muzyka Trochę się scenarzyści zakręcili w ostatnim odcinku ale naprawdę warto obejrzeć.

 

+1

 

 

Spartacus "Blood and Sand" - Wczoraj zaczelem oglądać (na dysku leżało dobre kilka miesięcy), zrywa czapke z głowy.

 

 

Oglądałem 7 godzin nonstop prawie :E, tylko troszkę IMHO za dużo sexu i tych orgii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie z kumplem oglądanie Greeka, no jeszcze odcinek został...

Ale, szukamy już czegoś w podobnym stylu.

Jakieś chore akcje w koledżu, dobre biby czy inne czirliderki...

Macie coś takiego?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten prequel Spartacusa w mojej ocenie średni, w porównaniu do Rome. Na siłę dodane te wulgaryzmy, naliczyłem średnio minimum 5x użyto słowa "cock" na epizod.. wychodzi to trochę sztucznie. Ogólnie wszystkie te walki, przerysowane, zbyt dużo krwi, już nie wspominając o tych rekwizytach, machają leciutkimi mieczykami z gumy, to widać.. Momentami widz może poczuć się jakby oglądał Xene albo Herculesa na Polsacie :wink:

Podsumowując, nie wiem skąd taki hype, Rome 5x lepszy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...