Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedzi.

W takim razie wezme sie za Earth 2, Ziemia ostatnie starcie i Defying Gravity, nic nie pisaliscie o Andromedzie, ale moze tez dam mu szanse pozniej.

Jak Pionerr One ma dopiero 3 odcinki to narazie pojdzie w odstawke, lubie ogladac juz zakonczone seriale w calosci.

 

The event nie ogladalem, mam juz na liscie do ogladniecia, ale najpierw chce sobie poogladac lepsze seriale o kosmosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Vampire Diaries wrócił! :) Nadal nie idzie się nudzić.

 

Zachęcony obczaiłem pierwszy odcinek to ewidentne skojarzenia z filmami: Saga Zmierzch(jakoś tak) tylko że wilkołaków na razie nie widziałem, ale może później się pojawią w końcu 2 sezony już są.

 

Do tego na bieżąco oglądałem: Terminator Kroniki Sary Connor

W 2 sezonie było parę zapychaczy, ale tak to fajnie się ogląda tą terminatorkę Cammeron.

Nie wiem czemu do tej pory nie obejrzałem tego serialu, tylko kawałki i to tak w kratkę.

 

Hawaii Five, 2-3 odcinki i mam dość nie lobię glin w stylu Bad Boys tacy przebojowi playboye(no weź wyjdź i zamknij drzwi z tamtej strony).

Musze chyba odpocząć od niego i pociągnę kilka odcinków...

 

Star Wars Clone Wars, animowany zacząłem od 3sezonu i no spoko opadu kopary nie ma ale też jakoś nie wciąga.

Wolałem jednak obejrzeć Terminator Kroniki Sary... jak Star Warsa.

 

Do tego V goście, tak po troszku sobie go dawkuje, no i dziwny ale dający rade Misfits.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już coś o kolejnym?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Z jednej strony oglądalność nie jest najlepsza głównie za sprawą FOX'owego Idola lecącego w tym samym czasie, z drugiej jednak strony fani należą do tych aktywnych i mimo wszystko jest to jeden z najchętniej oglądanych seriali tej stacji. Myślę, że możemy być dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@agr - 4400 ogladales? Tez moze nie o kosmosie, tylko po prostu sf, ale jak kiedys ogladalem to mi sie w miare podobalo.

 

Ogladalem, fajny serial, rozkreca sie.

Dobrych seriali sf 'nie o kosmosie' mam niezla liste do ogladniecia.

Ale poki co szukam czegos dobrego o kosmosie.

Tak mnie jakos naszlo.

 

Ps. SG: Universe ogladam regularnie, ale malo mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwóch i pół z angielskiego two and a half men : przez długi czas omijałem ten serial szerokim łukiem , nie chciało mi się go oglądać , jak go widziałem na tvn7 zmieniałem kanał. To był mój błąd , w chwili obecnej mój ulubiony serial komediowy , wolę go od big bang theory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do przyzwyczajenia się do Two and a Half Men potrzeba czasu. Ja gdzieś dopiero na 3 sezonie zacząłem go oglądać z prawdziwą przyjemnością. Serial jest genialny, ale nie wiem czy odważyłbym się powiedzieć, że lepszy od TBBT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wreszcie wracają do korzeni. Koniec smędzenia z Cuddy i od razu lepiej się to ogląda ;) Końcówka ostatniego odcinka w stylu starego dobrego Housa, czyli

"ja ciebie zabiję jak przyjdzie odpowiedni czas"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stylu starego dobrego housa to raczej byl tekst, ze moze nawet i teraz, bo w bagazniku powinien byc bejsbol :D

 

obczailem serial "breaking in" z christianem slaterem i "zniwiarzem". narazie wyszly 2 odcinki i nie byly jakies nadzwyczajne, lecz jak rozwinie sie jakis glowny watek to moze byc ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD S02E18 O ty w kostkę Rubika, ależ odcinek. Zapowiada się niewiarygodnie mocna końcówka.

 

szczęka nisko na ziemi, takiej końcówki to sie nie spodziewałem, klaus też sie pewnie nie spodziewał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD jak zwykle przednie. Umieją trzymać w napięciu na koniec każdego odcinka co się ceni. Jedyny serial, który tak dobrze to robił jaki oglądałem to Prison Break, ale głównie przez 1 sezon.

 

takiej końcówki to sie nie spodziewałem, klaus też sie pewnie nie spodziewał ;)

 

Kurde myslałem że to Kathrine :P a tu taki. :zonk:

 

Z tym, że takie komentarze na przyszłość moglibyście dawać w spoiler. Niby nic konkretnego nie mówią, ale zostają w głowie i potem człowiek ogląda i zastanawia się, czy to jest ten moment w którym Klaus nie będzie się spodziewał albo w którym to jest Kathrine, co trochę psuje przyjemność oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy supernatural byl super. jeden z najlepszzych odcinkow tego sezonu.

 

Ano smiechawy...

Jak zobaczylem poczatek to sobie pomyslalem "ciekawe jak je wskrzesili" ;]

Odpuscilem sobie ten serial na jakis czas, ale chorujac na angine wciagnalem zalegle odcinki z wielka checia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...