Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

TVD finał całkiem dobry. Szerokie możliwości na następny sezon

 

Mam nadzieję, że pociągną trochę wątek Stefana w swoim nowym wcieleniu bo zawsze to jakaś ciekawa odmiana. Swoją drogą strasznie mnie zaczyna drażnić w tym serialu ta wielkoduszna bohaterskość postaci, wszyscy by tylko oddawali za siebie życie, nawet za osoby, które tak naprawdę niewiele ich obchodzą. Ileż można. Szkoda też Jenny bo była fajną postacią, takim ostatnim punktem zaczepienia z normalnym światem, teraz to każdy albo jest wampirem/wilkołakiem albo wie o ich istnieniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron coraz bardziej wkurza mnie skracanie fabuly i lekkie jej zmienianie... Ogladajac serial nalezy calkowicie zapomniec o ksiazce ;/

Nastepny odcinek pozamiata niektorych ;]

 

Nom, ważny i dość "duży" zwrot akcji będzie ;]

 

Ale z tą fabułą to faktycznie dziwnie - jakoś nie kojarzę tej sytuacji z Renlym i Lorasem, który w książce był przedstawiony jako uosobienie rycerskich cnót... a co do jego orientacji, to można było się jedynie domyślać ;]

 

Ale cieszy, że akcja w końcu nabiera tempa :) Z niecierpliwością oczekuje kolejnego odcinka.

 

 

A, i co do Twojego wcześniejszego pytania jonathan - mam wszystkie tomy za sobą, czytane po dwa razy ;] I czekam na Dance with Dragons.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że to już ostatni sezon będzie. Bez Lisy faktycznie słabo. W sumie już trochę od niechcenia oglądam tego Housa bo ileż można oglądać odcinki oparte na tym samym schemacie. Mimo wszystko jakoś dziwnie będzie jak się skończy. To był mój pierwszy serial, który obejrzałem od deski do deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle 3x24

 

Miażdżący finał. Tak się powinno kończyć sezon. Dwa mega nieoczekiwane zwroty akcji + ostatnia minuta to mistrzostwo.

 

Pociesza fakt, że 4 sezon będzie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle 3x24

 

Miażdżący finał. Tak się powinno kończyć sezon. Dwa mega nieoczekiwane zwroty akcji + ostatnia minuta to mistrzostwo.

 

Pociesza fakt, że 4 sezon będzie na 100%.

 

o tym ze montgomery zginie to wiedzialem od polowy odcinka, bo przez przypadek przeczytalem, ze po tym sezonie odejdzie jeden z bohaterow. natomiast koncowka rzeczywiscie miazdzaca, choc strasznie denerwujaca, bo przeciez wszyscy wiemy, ze tacy bohaterowie nigdy nie umieraja.

 

 

natomiast o tym, ze lisa odchodzi z housa jest na kazdej jeb**** stronie w internecie i jestem mega wkur***** - przeciez to jest masywny spoiler. i wez tu ogladaj serial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi sie Breaking in. :P

 

Zainteresowałem się tym serialem po Twoim poscie, patrze a tu 7 odcinków i nie będzie drugiego sezonu :blink:

 

To to w ogóle można serialem nazwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarah Palin's Alaska (TLC) ?! WTF??? Nawet takie coś kręcą?

 

 

Kojarzycie czy dawniej też tak było wiele canceli czy teraz tak ochu...li z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam, żeby na koniec sezonu aż taki pogrom był robiony przez wszstkie stacje.

Pokazuje to jednak jak dużo crapu się teraz przewija przez stacje, kiedyś większość produkcji była udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entourage <_< Szkoda.

 

ale o tym wiadomo juz ze dwa lata. serial ten nie dostaje cancela, tylko sie po prostu konczy zgodnie z planami. zostalo 8 odcinkow i byc moze jeszcze powstanie film (choc jeszzce nic konkretnego nie wiadomo).

 

breaking in nie bylo najgorsze, jednak cancela nie dostalo bez powodu. ogladalnosc byla zenujaco niska.

 

co do mad love to: Mad Love Is How I Met Your Mother 's Bizarro Twin - TV.com

serial mimo fajnej obsady jest slabiutki. ogladnalem 3 odcinki i podziekowalem. tak samo jak podziekowalem juz HIMYM - od 4 sezonu jest to konsekwentny zjazd w dol. final 6 sezonu byl moim ostatnim odcinkiem.

 

ktos tu wczesniej polecal happy endings. i ja takze polece. taki lekki, przyjemny komediowy serial, pare znanych twarzy z tv, no i wiadomo przynajmniej, ze bedzie 2 sezon na jesien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o tym wiadomo juz ze dwa lata. serial ten nie dostaje cancela, tylko sie po prostu konczy zgodnie z planami. zostalo 8 odcinkow i byc moze jeszcze powstanie film (choc jeszzce nic konkretnego nie wiadomo).

 

Może i tak. Nie śledzę tego jakoś specjalnie. Mimo wszystko jak się teraz dowiedziałem to szkoda.

 

tak samo jak podziekowalem juz HIMYM - od 4 sezonu jest to konsekwentny zjazd w dol. final 6 sezonu byl moim ostatnim odcinkiem.

 

Gdzie tam. Moim zdaniem serial cały czas trzyma poziom a już na pewno trzyma go Barney, a sam Barney wystarczy żeby było warto go oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, ale finish Mentalisty. Brawo, brawo!

 

 

Dla mnie od jakiegoś czasu było oczywiste kto jest wtyką Johna, O'Laughlin nie był zaskoczeniem.

Następny sezon też ciekawie się zapowiada, zachowanie Jane'a na koniec odcinka było świetne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej chyba nie było tylu seriali... przynajmniej dobrych, często dosyć wysoko budżetowych seriali.

Mnie szkoda chyba tylko Caprica i Lie to Me.

 

A ja się zastanawiam czy przez to, że teraz robi się ich tak wiele powstaje przy okazji wiele śmieciowych produkcji? Czy producenci sa bardziej na $ nastawieni i lekki spadek oglądalności i już do kosza?

 

Co jakiś serial do którego mógłbym się przywiązać to do śmietnika. Aż "strach" się w cos angażować bo nie wiadomo czy się obejży do końca. Takie to irytujące, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...