Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

the killing, game of thrones wszystko super, szczegolnie teraz zblizajac sie do koncowki sezonu

 

tak w ogole... pisaliscie, ze luther dostaje cancela a tu mila informacja do mnie dzisiaj dotarla, a mianowicie jutro tj. 14 czerwca premiera drugiego sezonu ;)

 

niedlugo wraca true blood i weeds, polecacie cos jeszcze na wakacje?

 

zaczalem wciagac wire in the blood, jak ktos lubi kilamt twin peaks moze sprawdzic, chociaz do twin peaks'a mu daaaaleko ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do ludu ktory przeczytal serie Game of thrones i teraz oglada seriaal - czy po wczesniejszym obejzeniu tego drugiego, jest sens czytania ksiazki ? pierwszy sezon zamyka sie na ktorej ksiazce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem jeszcze o entourage,

 

dziwna sprawa z tym breaking bad ale obejrzalem prawie dwa sezony i odpuscilem, w ogole mnie nie ciagnie

narazie od amc tylko the killing, mad men czeka w kolejce

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem jeszcze o entourage,

 

dziwna sprawa z tym breaking bad ale obejrzalem prawie dwa sezony i odpuscilem, w ogole mnie nie ciagnie

narazie od amc tylko the killing, mad men czeka w kolejce

 

Breaking Bad nie jest arcydziełem, lecz nie jest też zły. Całkiem przyjemnie się go ogląda. Choć muszę przyznać, że czasami debilizmy i bezmyślność Jessiego ostro irytują!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad nie jest arcydziełem, lecz nie jest też zły. Całkiem przyjemnie się go ogląda. Choć muszę przyznać, że czasami debilizmy i bezmyślność Jessiego ostro irytują!

 

Jak dla mnie obok Dexa to serial wszechczasow :) debili w rzeczywistosci nie brakuje wiec dlaczego nie pokazac tego w serialu? :)

Edytowane przez Carson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalem sie upewnic , bo kolega jakies intrygi snuł że nie pokazali jak umiera i że nie zginol :blink:

 

ps. Co tak słabo ? dajecie , dajecie moze dojade do -20 :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez Maciem
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciem, może tak bez spoilerów?

 

Co do Breaking Bad - dla mnei też jest to jeden z najlepszych seriali.

 

kukifas, drugi sezon Luther ma mieć tylko 4 epki, ale poziom z pewnością będzie bardzo wysoki :)

 

Obejrzałem teraz Spartacusa. Mimo, że trąci kiczem, to całkiem fajny ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie serialem wszechczasów jest Rodzina Soprano. :) A obecnie zbliża się do tego poziomu Mad Men i Boardwalk Empire. :) Jeśli chodzi o Breaking Bad, to według mnie scenarzyści czasami przeginają z akcjami Jessiego. Nawet dziecko z ilorazem inteligencji 75 by czegoś takiego nie zrobiło. ;) Pozdrawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekam tylko jak Khal Drogo zrobi taką fajną koronę temu drugiemu blondynkowi, do tego po tej ostatniej akcji z Lordem Starkiem to na mur-beton taką z ołowiu powinien dostać. Oczywiście jak kopyt nie wyciągnie Khal i się z tą swoją hordą przez to morze teleportują.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalem sie upewnic , bo kolega jakies intrygi snuł że nie pokazali jak umiera i że nie zginol :blink:

 

ps. Co tak słabo ? dajecie , dajecie moze dojade do -20 :lol2: :lol2: :lol2:

 

Mógłbyś k.... uprzejmie nie pisać "na głos" wydarzeń z filmu? Nie każdy lubi wiedzieć wcześniej co się na końcu zdarzy...
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wyście ludziska książki nie czytali? Jeśli nie to zacznijcie, cała saga jest wypas a na czekanie aż zrobią z tego filn lub serial życia może braknąć :)

 

Z innej beczki: Poleci ktoś jakiś dobry serial S-F? (uprzedzając propozycje: StarTreki, Battlestary, Star Gejty, Andromedy, Babylony i Firefly już widziałem)

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi mą pewność lecz nie widze bym zasługiwał na bana.

Zreszta jakoś specjalnie sie tym bym nie przejoł , niestety to nie jest juz to co za czasów twake'a i jest coraz gorzej.

 

ps.Nigdy sie nie skonczy ;)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekam tylko jak Khal Drogo zrobi taką fajną koronę temu drugiemu blondynkowi, do tego po tej ostatniej akcji z Lordem Starkiem to na mur-beton taką z ołowiu powinien dostać. Oczywiście jak kopyt nie wyciągnie Khal i się z tą swoją hordą przez to morze teleportują.

 

Młody "ciach!iarzo-krół" sobie poczyna. :D Co do dalszej części serialu...

 

 

Książki nie czytałem ale, jak dla mnie blondyneczka razem z Khalem przelecą do zamku na Smokach. Zapewne w dalszej cześci serialu umarlaki przejdą przez mór. ;)

 

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...