Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

kkNd drugi jest tez fajny... mimo ze nie ma w nim Spartacusa ;]

 

Maciem przetrzepaloby sie posty i uwierz ze na kazdego sie cos znajdzie ;]

 

Przez taką skrupulatność na forum będzie więcej pajęczyn niż forumowiczów. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi kończę właśnie, jest dużo bardziej złożony, ciekawszy, ale do Rzymu to mu daleko :)

 

Oj, do Rzymu to nawet w połowie nie dorównuje. ;) Czy ktoś z was oglądał The Confession, warto się za to zabierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wyście ludziska książki nie czytali? Jeśli nie to zacznijcie, cała saga jest wypas a na czekanie aż zrobią z tego filn lub serial życia może braknąć :)

Jak już leci ekranizacja to wole najpierw ją zobaczyć, bo jak widzę ekranizacje już przeczytanych książek to prawie zawsze jestem rozczarowany. Wszystko wygląda inaczej niż to miałem w wyobraźni.

Z innej beczki: Poleci ktoś jakiś dobry serial S-F? (uprzedzając propozycje: StarTreki, Battlestary, Star Gejty, Andromedy, Babylony i Firefly już widziałem)

 

Pioneer One - serial robiony totalnie niezależnie, z prywatnych środków i datków od widzów, efektów zero, problemy z obsada ale IMO świetny pomysł.

Firefly - serialowe rozwinięcie filmu Serenity.

Space: Above And Beyond - krótki serial (tylko 1 sezon, 23-24odcinki) szedł onegdaj na Polsacie pod tytułem Gwiezdna Eskadra, trochę trąci myszką podobnie jak Babylon 5 ale bardzo go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje.

 

Firefly - serialowe rozwinięcie filmu Serenity.

 

Raczej Serenity to zakonczenie zdjętego przedwcześnie z anteny serialu Firefly. Pozycja obowiązkowa, oglądałem go już klilka razy ;)

Fanom S-F polecę także 'Defying Gravity' - serial zapowiadał się znakomicie, tyle że podzielił los Firefly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uprzedzam że w Defying Gravity nie ma tyle "akcji" co w BSG, Firefly czy Space: Above And Beyond.

Więcej tam przegadają o "dup.e mariana"(kto z kim był i dla czego teraz nie jest) jak tego całego SF jest, nie licząc tego że serial dzieje się w statku/stacji kosmicznej.

 

Warto sprawdzić propozycje S_Works i jego Space: Above And Beyond oraz Pietia(lania) czyli Po tamtej stronie.

Oraz dodam staruszka SeaQuest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoT

 

 

dla mnie koncowka bomba. drugi sezon zapowiada sie wysmienice, mam nadzieje bedzie jeszcze lepszy!

 

 

na jutro zostawiam The Killing, slinka cieknie :P

 

ciekaw jestem tez Falling Skies, ogladal juz ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zabrałem za IT Crowd. Nawet daje to radę, w niektórych sytuacjach humor jest wręcz absurdalny, a takie coś lubię. Niestety 4 sezony po 6 odcinków 20minutowych to chyba jakiś żart ze strony twórców. Ledwo się zdążyłem wczuć a tu koniec.

 

I trzeba znowu sobie szukać serialu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho - spodziewałem sie czegoś w klimatach fallouta (w stronę mad maxa), zamiast tego mamy Dr. Queen w realiach 21 wieku, po wybuchu bomby atomowej :mur:

The Event - irytująca retrospekcja w pierwszych odcinkach, potem serial robi się fajny :)

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jericho przegiąłeś, to nie jest film o mutantach, tylko społeczeństwie małego miasteczka odciętego od świata - akcji tu niewiele. Pierwszy sezon zebrał tylu fanów, że producent mimo cancela nakręcił jeszcze zakończenie :)

 

Dzisiejsze odcinki Futuramy przypominają stare dobre czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalaliscie Luther'a ze w koncu sie skusilem i ...nie zaluje :) Swietny serial, 1 sezon i 2 epki z nowego wessalem na dwa razy. Z poczatku ciezko nawiazac "wiez" z glownymi bohaterami ale po 4 odcinku juz wiedzialem, ze to jest to na co liczylem. Niezwykle barwne postacie, zwlaszcza Alice Morgan :) Teraz ja musze go polecic tym co jeszcze nie ogladali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać to całe Oz. Jestem po 3 czy tam 4 odcinkach i szczerze mówiąc ledwo daje radę przetrzymać je do końca. Mało akcji, a jak już się coś dzieje to kompletnie bez polotu, do tego niemiłosiernie długie odcinki. Jakoś się to potem rozkręca czy mam się spodziewać podobnego poziomu przez cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia, przerwałem oglądanie na 6 odcinku, ale już to przerabiałem kiedyś z The Wire, które później okazało się genialne :)

Wrócę kiedyś do OZ, poza tym to serial HBO więc musi być minimum dobry.

 

Podobał się Curb? Pamiętam, że polecałem Ci kiedyś.

Edytowane przez 4in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curb obejrzałem bodajże 4 sezony. Serial jest ok, ale żadne arcydzieło to nie jest. Po 4 sezonach mnie trochę zmęczył. Dobry serial żeby sobie obejrzeć odcinek raz w tygodniu do obiadu, do wessania na raz się imho nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...