Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam ;p chociaż ten ostatni faktycznie strasznie nudnawy - no ale mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy...

 

Póki co chyba zabiorę się za "The Secret Circle" - przynajmniej z opisów wydaje się ciekawy...

A ktoś widział może - "Person of Interest" ? Też wydaje się ciekawy (przynajmniej z opisów) -> Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też się zarażę...

 

Przeglądając net'a trafiłem na nowy serial -> Grimm, którego premiera jest jutro...

 

Strona -> Grimm - NBC Official Site

 

Trailer -> Grimm - Once upon a crime. - Video - http://www.nbc.com

 

„Grimm” to serial nawiązujący do dobrze wszystkim znanych bajek braci Grimm. Jednak to, co w dzieciństwie wydawało się jedynie kolorowymi opowiadaniami, zaczyna w rzeczywistości stawać się prawdą. Być może te niewinne historie miały nie tyle bawić, co ostrzegać.

 

Głównym bohaterem serialu „Grimm” jest pracujący w wydziale zabójstw w Portland detektyw Nick Burkhardt. Wydawało mu się, że widział już wiele. Do czasu, kiedy staje się świadkiem dziwnych zdarzeń. Zdarzeń, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Bo jak wyjaśnić zmianę pięknej kobiety w wiedźmę czy przeobrażenie typowego Kowalskiego w trolla?

 

Burkhard szukając pomocy kontaktuje się z jedynym żywym krewnym. Ten wyjawia mu rodzinną tajemnicę. Okazuje się, że wizje detektywa nie są tylko przywidzeniami, a on sam nie jest zwykłym śmiertelnikiem. Burkhard to potomek elitarnej grupy myśliwych znanej jako „Grimmowie”.

Zapowiada się nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem ogladac Breaking Bad, bez dwoch zdan najlepszy serial jaki ogladalem. Po pierwszych dwoch, trzech odcinkach pierwszego sezonu nawet chcialem zrezygnowac z ogladania, bo jakos mnie nie wciagal, lecz dobrze ze tego nie zrobilem. Teraz czekac trzeba na piaty sezon i byle trzymal poziom poprzednich sezonow, ale chyba oto nie trzeba sie martwic (z sezonu na sezon serial jest imo lepszy).

Ocena 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Once upon a time. - następna po Grimmach pozycja nawiązująca do baśni.

 

Bardzo fajnie połączenie świata baśni i rzeczywistego. Fajne rozpoczęcie historii. Zobaczymy jak się rozwinie, ale na razie będę oglądał.

 

No i Jennifer Morrison czyli Dr. Allison Cameron z House'a w roli głównej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter jak do tej pory notuje zajebisty sezon. Szacunek dla twórców za niesamowite odrodzenie po ponad dwóch przeciętnych seriach.

 

4 sezon przeciętny? Imho to był najlepszy sezon ze wszystkich.

 

Skończyłem ostatni sezon Breaking Bad. Niepotrzebnie się naczytałem opinii, w których ostatnie kilka odcinków było wychwalane pod niebiosa, bo nastawiłem się na nie wiadomo co. Faktycznie, końcówka jak na Breaking Bad bardzo solidna, ale bez przesady, nie było to żadne arcydzieło a serialowi do mojej czołówki jeszcze trochę brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVD teraz będzie odcinek trzęsący fabułą niczym grubas paczką cukierków. Nie jestem tylko pewien czy będzie nim odcinek tego tygodnia czy jednak przyszłego.

Tak czy inaczej życzę sobie więcej tekstów w stylu 'greetings blondie, witchy' czy tak unikalnych przeprosin. Stary dobry Damon. ^_^

 

Przeglądałem ostatnio pierwszy sezon i niesamowitym jest jak podniosła się jakość odcinków, jak bardzo odeszli od romansu.

Mimo tego, że pierwszy sezon również szalenie mi się podobał to teraz jest po prostu ciekawiej.

 

@Oskaliber

Oczywiście oglądałem wszystkie sezony z zaangażowaniem ale zarówno trzeci jak i czwarty nie zdobyły ani mojej sympatii, ani uznania. Oczywiście jest to moja opinia i liczę się z tym, że pewnie nie jest ona zbyt popularna wśród entuzjastów seriali. Cóż począć, mam dość nietypowy gust.

 

P.S. Ale co do Breaking Bad zgadzamy się wręcz diabolicznie, na przekór wszystkim wychwalającym ten serial w niebiosa. :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te przesłodzone scenki rodzinne.

Albo ochrona przyrody. Po znalezieniu ofiary zabitej przez dinozaura, ich największym zmartwieniem jest żeby go nie zabić..

 

Już napisałem wcześniej, że ten serial jest słodko pierdzący. Klan w czasach prehistorycznych, brakuje tylko Ryśka z maczugą.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio pierwszy sezon i niesamowitym jest jak podniosła się jakość odcinków, jak bardzo odeszli od romansu.

Mimo tego, że pierwszy sezon również szalenie mi się podobał to teraz jest po prostu ciekawiej.

 

Fakt, jest mniej romansu, ale czy jakosc odcinkow sie przez to podniosla, imo nie. Z TDW robi sie taki True Blood, scenarzystom chyba brakuje pomyslow na dobra fabule i brna na slepo do przodu rozpoczynajac nowe to watki, ktore sa co chwila ucinanane, wymyslajac jakies istoty (te duchy to juz przegiecie). Kto wie moze niedlugo UFO sie pojawi z wampirem alfa :lol:

Szkoda tez, ze odeszli od retrospekcji (te z Chicago to troche za malo), ktore dodawaly smaczku i wyjasnialy pewne kwestie, zwlaszcza ze ten sezon ponoc mial glownie skupic sie na pierwotnych, a tutaj pole do popisu jest dosc spore. Dla mnie serial obnizyl loty, choc mam nadzieje, ze sie jeszcze rozkreci i fabularnie zanotuje zwyzke formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te przesłodzone scenki rodzinne.

Albo ochrona przyrody. Po znalezieniu ofiary zabitej przez dinozaura, ich największym zmartwieniem jest żeby go nie zabić..

 

No niestety to cała esencja tego serialu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest mniej romansu, ale czy jakosc odcinkow sie przez to podniosla, imo nie. Z TDW robi sie taki True Blood, scenarzystom chyba brakuje pomyslow na dobra fabule i brna na slepo do przodu rozpoczynajac nowe to watki, ktore sa co chwila ucinanane, wymyslajac jakies istoty (te duchy to juz przegiecie). Kto wie moze niedlugo UFO sie pojawi z wampirem alfa :lol:

Szkoda tez, ze odeszli od retrospekcji (te z Chicago to troche za malo), ktore dodawaly smaczku i wyjasnialy pewne kwestie, zwlaszcza ze ten sezon ponoc mial glownie skupic sie na pierwotnych, a tutaj pole do popisu jest dosc spore. Dla mnie serial obnizyl loty, choc mam nadzieje, ze sie jeszcze rozkreci i fabularnie zanotuje zwyzke formy.

Dla mnie ideałem był sezon 2 ale obiektywnie patrząc to poziom został podniesiony bo nawet osobie nie przepadającej za taką tematyką w tej chwili TVD by podeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No trzeba przyznać że idiotycznie to zrobili. Czekałem na ten odcinek, myślałem że coś bedzie jakiś mocny motyw z tym szwagrem, a tu takie coś. Fail.

 

Ogólnie samo rozwiązanie spoko, dawno nie było czegoś mocnego w tym serialu. To ostatnia telenowela jaką oglądam, z przyzwyczajenia, ale pare postaci mnie tu jeszcze trzyma. Najlepsze lata ten serial niestety ma dawno za sobą, a najfajniej chyba było jak Kinga, Piotrek, Magda i Kamil mieszkali razem, humor sie wtedy przelewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...