Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

No, dobry dobry.

 

 

W momencie chciałem żeby bomba wybuchła, ale pewnie by to był koniec serialu, do tego dość oczywisty. Tak czekamy na drugi sezon, i oby był równie dobry co ten. Wprawdzie tą świrke mi sie troche nieprzyjemnie oglądało na końcu, bo strasznie nie lubie dwubiegunowców, ale ogólnie serial bardzo dobry.

 

 

EDIT.

 

Justified wraca już 17 stycznia. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem to oglądać odkąd n`ka udostępniła HBO OnDemand.

Rzeczywiście serial kapitalny.

Pilot tego serial był reżyserowany przez Martina Scorsese.

 

Ja też się w końcu skusiłem - uwielbiam klimaty prohibicji, a do tego bohaterowie po prostu są świetni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Finał Terra Nova też super, lepszy niż cały sezon, to właśnie było potrzebne temu serialowi. Ogólnie całość przyjemnie mi sie oglądało, mimo iż ciach!ły i sielanka, i mam nadzieje że będzie drugi sezon, bo przynajmniej chęci widac było że są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dobry dobry.

 

 

W momencie chciałem żeby bomba wybuchła, ale pewnie by to był koniec serialu, do tego dość oczywisty. Tak czekamy na drugi sezon, i oby był równie dobry co ten. Wprawdzie tą świrke mi sie troche nieprzyjemnie oglądało na końcu, bo strasznie nie lubie dwubiegunowców, ale ogólnie serial bardzo dobry.

 

 

EDIT.

 

Justified wraca już 17 stycznia. :)

 

Homeland nadaje się tylko na 1 serię. Spieprzyli końcówkę i w nagrodę będziemy mieli naciągany 2 sezon. Znacznie bardziej ciekawszą i konsekwentną końcówkę miał Rubicon. Tym bardziej boli fakt, że nie będzie 2 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorwałem wszystkie sezony Świata według Bundych - śmieję się jak norka od paru dni chociaż większość z nich znam na pamięć. Ponadczasowa produkcja ;d po dwóch sezonach zostałem mistrzem ciętej riposty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

american horror story za to finał raczej średni, nie za bardzo podobała mi się końcówka

na plus można powiedzieć że przynajmniej tam nie zanosi się na kolejny sezon i odgrzewanie

 

chyba będzie drugi sezon KLIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladnelem pierwsze 2 odcinki w/w serialu - i prawde mowiac (choc o gustach sie nie dyskutuje) to glupszego serialu nie widzialem...

Nie wiem jak mozna wogole cos takiego ogladac.

Z przykroscia musze to napisac, albo jestem za stary, albo ten serial kierowany jest do grupy wiekowej 12-15lat max.

To juz naprawde sporo lepszym serialem byl The Walking Dead (choc tez lekko przyglupawy)

Homeland - ogladnelem w zasadzie za jednym zamachem, wrazenia jak najbardziej pozytywne calkiem przyzwoity do ogladniecia choc cos czuje ze drugi sezon (jesli bedzie) to moze byc juz nieco na sile realizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem Homeland w ciągu jednego dnia i uważam serial za ciekawy choć IMO lepiej (dla samej fabuły) go było zakończyć z przytupem w pierwszym sezonie. Jest to jednak produkcja dobra która pewnie sporo zarabia i zebrała całą rzeszę fanów więc kontynuacja może być bardzo ciekawa i jest w zupełności zrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej lista co oglądam / mam całe za sobą:

  • Prison Break
  • Lost
  • Jericho
  • 24
  • House
  • Dexter
  • Chuck
  • Supernatural
  • Fringe
  • Bones
  • Numbers
  • TBBT
  • Desperate Housewives
  • Spartacus (oba)
  • The Event
  • Flashpoint
  • Burn Notice
  • Breakikng Bad
  • Homeland
  • The Mentalist
  • Family Guy
  • The Tudors
  • V
  • The Walking Dead
Co możecie polecić? Czas zacząć zbierać nowe tytuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej lista co oglądam / mam całe za sobą:

  • Prison Break
  • Lost
  • Jericho
  • 24
  • House
  • Dexter
  • Chuck
  • Supernatural
  • Fringe
  • Bones
  • Numbers
  • TBBT
  • Desperate Housewives
  • Spartacus (oba)
  • The Event
  • Flashpoint
  • Burn Notice
  • Breakikng Bad
  • Homeland
  • The Mentalist
  • Family Guy
  • The Tudors
  • V
  • The Walking Dead
Co możecie polecić? Czas zacząć zbierać nowe tytuły :)

 

Mad men

Californication

Rubicon

Mildred Pierce

The Kennedys

The Confession

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Wire. Jestem przy 3 sezonie i serial godny polecenia o ile ktoś lubi takie klimaty. Na początku myślałem że serial będzie głownie się skupiał na podsłuchach i innych pracach dochodzeniowych Policji w USA, ale serial od końca pierwszego sezonu zaczyna się mocno rozkręcać. W drugim sezonie troszkę nas pokazali jak to na zachodzie. Czyli Polaków jako pijaczków i złodziei. No cóż nie mnie oceniać rodaków. Mimo to serial porządny i trzyma czasem w napięciu. Niektóre sceny naprawdę mocne. No i mamy tu pokazane życie na ulicy wśród dilerów i narkomanów. Jeśli ktoś uważa że w takim Wrocławiu niektóre dzielnice jak Nadodrze czy Trójkąt są nieciekawe, to przy tym co w serialu, są to ulice w Beverly Hills ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community - Sezony 1, 2, pół 3

Jednym zdaniem? Oh my, you've wrinkled my brain.

 

Przezabawny sitcom, przy niejednej scenie autentycznie wybuchałem śmiechem co nieczęsto mi się zdarza (zazwyczaj ograniczam się do uśmiechu). Bardzo fajnie prowadzona historia i dodatkowy bonus w postaci przelewającego się dziewczęcego uroku Alison Brie. Polecam serdecznie.

 

9.25/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

The Wire. Jestem przy 3 sezonie i serial godny polecenia o ile ktoś lubi takie klimaty. Na początku myślałem że serial będzie głownie się skupiał na podsłuchach i innych pracach dochodzeniowych Policji w USA, ale serial od końca pierwszego sezonu zaczyna się mocno rozkręcać. W drugim sezonie troszkę nas pokazali jak to na zachodzie. Czyli Polaków jako pijaczków i złodziei. No cóż nie mnie oceniać rodaków. Mimo to serial porządny i trzyma czasem w napięciu. Niektóre sceny naprawdę mocne. No i mamy tu pokazane życie na ulicy wśród dilerów i narkomanów. Jeśli ktoś uważa że w takim Wrocławiu niektóre dzielnice jak Nadodrze czy Trójkąt są nieciekawe, to przy tym co w serialu, są to ulice w Beverly Hills ;)

 

W tym serialu mi sie podobało strasznie, że każdy sezon inny. A najlepsze wg mnie przed tobą. Czwarty sezon jest głównie o młodzieży i szkole, bardzo mi sie podobał, a piąty to maksymalne świrostwo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że 28 stycznia rusza drugi sezon Spartacusa. Chociaż oficjalnie ma być pod inną nazwą, ale jest to kontynuacja. No i niestety, ale może stety z innym głównym aktorem (Liam McIntyre). Ja tam ogólnie jestem pozytywnie nastawiony. Z trailerów wynika że raczej dobrze gra Spartacusa. Chociaż w tym serialu mało kto patrzy na aktorstwo, a sceny walk. A te są pierwszorzędne jeśli chodzi o broń białą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dla tych scen oglądam ten serial (no nie tylko :-P). Generalnie strona fabularna bardzo kuleje. PS. Przypominam, że w tym miesiącu ruszają regularne odcinki "Luck", "Californication" oraz "The Firm" kontynuacji filmu z Tomem Cruisem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również widziałem jedynie losowe epizody LOST i moja wiedza n.t. tego serialu jest raczej kiepska.

 

Za parę godzin nowy odcinek The Vampire Diaries. :)

I to będzie powrót z hukiem z tego co umiejętnie zapowiadano. Wraca też The Secret Circle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja sobie spokojnie nadrabiam Lost :) Oglądam już 2 sezon i jestem bardzo na tak (ale pewnie już wszyscy zaliczyli).

 

Zmartwię Cię. Im dalej tym gorzej. Najlepszy był pierwszy sezon. Oczywiście zależy to od gustów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja sobie spokojnie nadrabiam Lost :) Oglądam już 2 sezon i jestem bardzo na tak (ale pewnie już wszyscy zaliczyli).

 

Zagubieni – Nonsensopedia, polska encyklopedia humoru

 

Niestety mogę się zgodzić z tym co tu piszą. Widziałem wszystkie sezony i niestety tak badziewnego serialu jak ten nigdy z własnej woli nie oglądałem. Trzymało mnie przy nim tylko to, że może w końcu wyjaśnią jakąś tajemnice. Nie wyjaśnili.

 

Widać, że scenarzyści mieli pomysł na pierwszy sezon, porobili tajemnic itd. Niestety nie mieli pomysłów jak je tłumaczyć i w następnych sezonach tłumaczyli wszystko innymi tajemnicami/głupotami.

 

Jak dla mnie pierwsze sezon był na 8/10

A następne w okolicach 1-2/10

 

Ps. Proszę wszystkich(dwóch ;)) fanów Losta o nie jeżdżenie po mnie :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...