Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy to zdecydowanie za mało i tu nie ma co gdybać. SW ma spory potencjał i można go jeszcze wykorzystać. Koszta są dość wysokie, więc pewnie będziemy dostawali po kilka odcinków na sezon co jakiś czas. Ale każdy nakręcony odcinek będzie wart swojej ceny. Trzymam kciuki za ten projekt gdyż bardzo lubię tematykę SW. Aż mi przyszła ochota obejrzeć całą sagę. od początku. Gdyby była mozliwość obejrzenia maratonu w kinie to bym się nie wahał i wział wolne w pracy ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie serial z czasów dzieciństwa, Due South (orginalne sezony 1 i 2). Frajda z oglądania bajeczna: mnóstwo śmiechu, fajnych historii, wyśmienitego soundtracka i uroczej Camille Scott. Jeden z tych seriali, które z pozoru nie oferują nic nadzwyczajnego a ogląda się je fenomenalnie. Polecam!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie serial z czasów dzieciństwa, Due South (orginalne sezony 1 i 2). Frajda z oglądania bajeczna: mnóstwo śmiechu, fajnych historii, wyśmienitego soundtracka i uroczej Camille Scott. Jeden z tych seriali, które z pozoru nie oferują nic nadzwyczajnego a ogląda się je fenomenalnie. Polecam!

 

tego instrumentala z intra chyba nigdy nie zapomnę

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=MoXJtszkmwE

 

tak samo jak tej ostatniej sceny :lol2:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MrD62u_H5YI#t=523s

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero wczoraj zobaczyłem finał homeland

fajny serial ale jedno co mi sie nie podobało w końcowej scenie, nie wiem czy cos przegapiłem albo wyszedł niezły bubel ?

 

 

na wpół swiadoma przypominała sobie sceny z ryżo-broodym i nagle olśnienie że on zna syna nazira - a w pełni świadoma leżąc z nim w łózku wtedy nie zaciekawiło jej skąd go zna? wtedy przecież nadal go podejrzewała bo było to przed szczerą poranną rozmową

 

no i co z tym Saulem - wykrywacza kłamst nie przeszedł, raz pomaga, raz robi pod góre, wrobił Carrie by ją zawineli po zamachu po to by za chwile znowu ją wspierać, dzielić się rządowymi informacjami w szpitalu i namawiać by nie robiła zabiegu - nie pojmuje po której on jest wkońcu stronie :)

 

 

ale ogólnie serial dobry i ciekaw jestem co wymyślą w 2 sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tej chatce nie wiedziała o fatalnym ataku sił zbrojnych USA w wyniku którego zginął syn Nazira. Syna mógł poznać bo otwarcie wiadomym było, że poznał samego terrorystę, nie miało to większego znaczenia. Dopiero później uświadomiła sobie, że to może być powód zmiany stron Brodiego, że ukrycie tej katastrofy to było za dużo dla żołnieża któremu wpajano puste ideały armii. Tym bardziej, że się zaprzyjaźnił z Isą.

 

Saul jest po stronie Carrie, (jest tak jakbył jej opiekunem). Nie może jej wspierać na każdym kroku bo czuje zobowiązanie wobec agencji ale stara się jej pomagać na tyle, na ile może. Początkowy sceptycyzm z czasem ustępował a duża zmiana nastąpiła po dowiedzeniu się o chorobie.

 

 

Spartacus Vengeance

Nie wiem czy to kwestia długiej przerwy, czy też rzeczywiście serial wygląda bardziej tandetnie. Wydaje mi się jednak, że bluescreen nie był aż tak widoczny a efekty były bardziej dopracowane... Nowy Spartacus to niestety kłoda bez charyzmy, fabularnie też mnie nie porwało. Chyba sobie daruję zachowując wspomnienia z dwóch fajnych sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up homeland

 

 

 

apropo Saula - dlaczego testu wykrywacza nie przeszedł ? nie wyjasnili wkońcu kto żyletke podał

tak samo dziwne z ta ostatnią sceną gdzie zamiast spróbowac zainterweniowac na jej nowy domysł który miał sens kazał ja wyeliminować

 

no nic trzeba czekac na 2 sezon i liczyć ze nie zrobią z niektówych wątków losta :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O ile pamiętam to Saul przerwał test z powodu niewygodnych pytań o żonę i 'priorytetowych zajęć' w jego grafiku, nie powtarzał go bo znaleziono inne wyjaśnienie (przemycona w podzeszwie buta albo coś podobnego).

Żyletkę podał moim zdaniem Brody wykorzystując znajomość rozmieszczenia kamer. Byli w tej samej organizacji terrorystycznej a więzień mógł sypnąć pod wpływem nacisków ekipy przesłuciach!ącej więc Brody dostarczył mu żyletkę aby uniknąć problemów. Ten przesłuchiwany mógł to zinterpretować tak, że ta żyletka to bezpośreni rozkaz od Abu Nazira. To tylko moja teoria ale chyba nie jest bez sensu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entourage - ostani sezon - niestety najsłabszy. Dopiero w ostatnim odcinku poczułem stary klimat.

Nie zmienia to faktu, że serial jest genialny 9/10

 

Homeland - jestem gdzieś przy 7 odcinku i na razie rewelacja, subiektywnie najlepszy serial ubiegłego roku. Szkoda, że doczytałem, że końcówka jest rozczarowująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek piątej serii Californication w starym dobrym stylu. :lol:

 

 

Scena masturbacji Runklea i tekst o Warszawskim Gettcie wymiata. ;)

 

 

Ja odnoszę wrażenie, że między obecnym sezonem (4 także) a np. pierwszym i drugim jest ogromna przepaść. Powolutku staje się to żenujące a nie zabawne. Jedna dobra akcja na odcinek lub jeden dobry tekst to raczej nie jest stare, dobre Cali...

 

Btw. ogląda ktoś Supernatural s07 ? Warto ?

Edytowane przez Darks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co już widziałem (liznąłem / znam z tv / nie chce oglądać / znudziło mnie / nie moje klimaty itp itd) jest na liście poniżej zaznaczone czerwonym kwadracikiem

 

http://i43.tinypic.com/257ghsj.jpg

 

co byście z tej listy dorzucili jako MUST SEE?

tematyka w sumie dowolna byle wciągało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Secret Circle, Firefly, Community. Poza tym aerial ma rację, tam jest mnóstwo ostrego oglądania na długi czas.

 

Pierwszy do oglądania na bierząco z TVD, drugi to klasyka a trzeci dla rozluźnienia i na dłuższy czas z powodu ilości odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial

wiem że tam sporo seriali i kilka lat oglądania ale poszukuje jakiegoś "must see" za który warto sie brać i wciąga jak bagno :)

zaraz pogooglam o tych co wspomnieliście

 

lista pochodzi z www.xvidasd.com :: Główna

www.xvidasd.com :: Lists

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie oglądania Sons of anarchy (kończę 4 sezon) i śmiało mogę polecić,

Polecę też serial którego nie oglądałem jeszcze lecz czytałem wiele pozytywnych opinii czyli Boardwalk Empire, lata 20, Steve Buscemi to musi być must see :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie oglądania Sons of anarchy (kończę 4 sezon) i śmiało mogę polecić,

Polecę też serial którego nie oglądałem jeszcze lecz czytałem wiele pozytywnych opinii czyli Boardwalk Empire, lata 20, Steve Buscemi to musi być must see :P

 

I jest. Chociaż IMO 1 sezon był lepszy od 2, ale i tak warto obejrzeć oba. Zwłaszcza końcowe odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Alcatraz nawet spoko. Znajomy usnął podczas pilota, ale nie wiem raczej czemu. Mnie sie trzy odcinki dość podobały, Hugo to wprawdzie dalej Hugo, ale ogólnie pomysły są ciekawe. No i plus za główną aktorkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

house of lies to komedia w stylu californication o doradcach. troche cyckow, wulgaryzmow, calkiem fajne postacie i aktorzy. to tylko 12 odcinkow po 28 minut, wiec obejrze do konca, ale nie bede plakal jak nie dostanie 2 sezonu.

 

a alcatraz? kurde sam nie wiem. hugo i blondi tworza fajna pare, jest tajemnicze znikniecie wiezniow, ale narazie wyglada to tak, ze co odcinek lapia jednego wieznia. spodziewalem sie czegos innego. zobaczymy za pare tygodni jak sie rozwinie historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że między obecnym sezonem (4 także) a np. pierwszym i drugim jest ogromna przepaść. Powolutku staje się to żenujące a nie zabawne. Jedna dobra akcja na odcinek lub jeden dobry tekst to raczej nie jest stare, dobre Cali...

 

Muszę się zgodzić - był to jeden z moich ulubionych seriali, niestety nie da się już tego oglądać. Akcja opierająca się na żałosnych dowcipach świadczy o tym, że pomysły autorom dawno się skończyły, imo serial powinien skończyć po 3, max 4 sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...