Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie... Jakis taki drobniejszy...

No ale to pewnie przyzwyczajenie...

 

Troszke mnie draznia te spowolnienia w walkach.

No i czekam na jakas mala, zawila fabule.

Ktora to wlasnie chyba zaczyna sie ukazywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że ostatni odcinek Californication kiepski, miny Hanka odzwierciedlają jakość 5 serii. Spartacus taki sobie. Widzę, że zafiksowali się na scenach bisex. Aktor grający Spartacusa niestety jest za bardzo pizdusiowaty, tak w sam raz na zniewieściały rynek showbiznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House mocny... Nic wiecej nie napisze!

 

mocny czy nie, ucieszyła mnie ostatnia wiadomość że na tym sezonie zakończą serial, oglądam go wiernie, ale zamiast kontynuacji wolałbym mocne i definitywne zakończenie ...

 

a co do alcatraz -wytrzymałem jedynie 20min pierwszego odcinka, strasznie słaabe i naciągane i jeszcze ta sugestywna "budująca klimat" muzyka w co drugiej scenie, rozumiem od czasu do czasu w odpowiednich momentach, ale nie bez przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boardwalk Empire - :blink: dooobre było! Kocham takie klimaty. Buscemi wcześniej mnie wkurzał swoją miną i głosem (np. w sopranos) ale tutaj stwierdziłem że jest mistrz. Sam serial super: Idealnie odwzorowane lata 20 i ich klimat, z każdym drobnym szczegółem. ciekawe wątki, interesujące postacie, akcja się rozwija w konkretnym kierunku, zawsze jest napięcie oczekiwania dokąd kolejne wydarzenia prowadzą. Tego brakowało mi w Sopranos. 8-9/10 jak nic.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 8 odcinku 2 serii TWD. Tragedia, najgorszy odcinek jaki widziałem. Absurd goni absurd (patrz spoiler).

 

 

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego scenarzyści robią w tym serialu z kobiet totalne idiotki. Jedna (po raz kolejny) idzie sobie do lasu powąchać kwiatki. Nie problem, że wszędzie chodzą zombiaki.

Niestety tytuł idiotki przypada pani ciężarnej która samotnie wybiera się na odsiecz do miasteczka. Oczywiście nikt o tym nie wie!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, Rysiu, Rysiu!!!!!!! ;) Tymczasem jestem po 3 odcinku Luck. Niby serial fajny, posiada sporo smaczków fabularnych. Ale, no właśnie ale to serial o wyścigach konnych, a tempo akcji ślimaczy się jak osioł ciągnący furmankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rewelacja. Nie wiecie czy ST Voyager też jest w planach?

 

Oficjalnie chyba nie podali, ale na pewno tak. Tylko że sezony mają wychodzić pojedynczo, więc prędko to nie nastąpi (obstawiałbym też DS9 wcześniej zgodnie z chronologią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...