Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy Spartacus - 10/10! To jest to na co czekaliśmy - odcinek równie dobry jak finał pierwszego sezonu.

 

Rzeczywiście najlepszy odcinek sezonu, wreszcie się coś działo!!! :D

Spartacus Vengeance, 6 odcinek też daje radę. Natomiast 5 odcinek Luck, posiada wiele momentów, które rozkręcają ten serial. Polecam.

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6 odcinku było o wiele spokojniej. Było parę fajnych scen, ale ogółem nie ma takiego rozmachu jak przy pierwszym sezonie. W zasadzie tylko 5 odcinek na razie był na takim poziomie jaki bym oczekiwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry o Tron, to nie jarajćie się zbytnio smokami. Brat czyta 5 tom i ponoć smoki nadal nie są dorosłe, scen z nimi jest jak na lekarstwo. ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis powrócili Breakout kings. :-P Castel ostatnio miażdży z odcinka na odcinek. B-)

 

Co do Castle'a to mam zupełnie inne zdanie. Ten "podwójny" odcinek z CIA w roli głównej był tak słaby, że moje zęby bolą nawet teraz jak o tym pomyśle. To co robili biednym komputerom (+"niespodziewany" zwrot akcji*) było straszne. Dodatkowo miałem silne wrażenie, że zaraz zza kadru wyskoczy kapitan Ameryka i Superman. W 17 trochę się zrehabilitowali na szczęście ;)

 

*Jak to znajomy określił: niespodziewane jak wtorek po poniedziałku

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 odcinek drugiej serii The Walking Dead, niestety znowu bzdury. Tym razem ciach!iarz ostro narozrabia, sami się przekonajcie. ;)

8 odcinek 5 serii Californication, taki sobie nie wyróżniający się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 odcinek drugiej serii The Walking Dead, niestety znowu bzdury. Tym razem <span style='color: red;'>[ciach!]

 

Caly spojler nastepnego odcinka, wiec uwaga ...

 

Episode 12 "Better Angels"

 

Episode begins with Dale's funeral. Rick makes a speech, intercut with Andrea, Daryl, Shane and T-Dog killing some random walkers in a field. Funeral ends with Rick saying that the group has to set aside their differences and pull together in honor of Dale. Cue theme music.

 

Hershel finally allows everybody to move into the house. Rick decides to let Randall loose instead of killing him, just like they had originally planned. Shane gets all mad at the idea, but Rick says it's his decision and Shane needs to shut up. Later, Carl reveals to Shane that he done *beep* up and stole Daryl's gun as well as released that walker from the swamp, but asks him not to tell anyone. While Shane is building a lookout platform, Lori comes to talk to him. She thanks him for everything he had done (saving them from Atlanta, etc.) and says she's truly sorry for all the crap that happened between them.

 

Shane asks Rick that he and Daryl be allowed to go dump Randall, but Rick refuses. Shane then tells Rick about what Carl did and gives him Daryl's gun. Rick has a talk with his son and basically tells him to grow up. Meanwhile, Shane sneaks into the shed and releases Randall. They secretly leave the farm and take off into the woods together. Shane tells the kid that he wants to join their group and asks Randall where it is. He tells Shane that they have a camp on a highway five miles away. Shane then proceeds to snap his neck. (CONT'D)

 

CONT'D) The group discovers that Randall is gone and gets all panicked. Suddenly, a bloody Shane appears. He says that Randall knocked him out and escaped (he actually smashed his head into a tree after killing Randall) and that he tried to run after him. Two pairs head out to look for Randall: Glenn & Daryl and Rick & Shane. Daryl uses his epic tracking skills to deduce that Randall and Shane actually walked together and had a scuffle near the tree with Shane's blood on it. Then, a zombie-Randall appears. Daryl misses with his crossbow, there's a fight, Glenn takes out Randall. Daryl uses his epic Sherlock skills to deduce that Randall was killed by a broken neck and zombified in spite of having no bite marks.

 

Shane and Rick meanwhile arrive on a field. Rick tells Shane that he knows Shane plans to kill him there. Shane plans to pin the murder on Randall and says he's better for Lori and that Rick has no idea how to fix the situation. Shane wants Rick to raise his gun so he wouldn't have to kill an unarmed man. Rick talks him out of the murder, telling him that there's still a way out of it. As Shane is lowering his gun, Rick stabs him in the chest, killing him. Carl appears, having left the farm looking for them, and sees Shane rising from the dead while Rick's back is turned. He shoots Shane in the head, attracting a nearby group of walkers. Rick and Carl stand over Shane's corpse, oblivious to the huge horde of walkers approaching the farm from the woods. End episode

 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie s03e15 The Vampire Diaries:

 

Dlaczego w momencie jak wbijają sztylet w tego całego Kola czy jak mu tam w barze, całe rodzeństwo automatycznie też od razu pada, a Klaus jakimś cudem sobie idzie i wyjmuje z Kola sztylet? Tylko mi się wydaje, że pozbawione to jest elementarnych zasad logiki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam juz za bardzo tego odcinka, zreszta VD troche po[gluteus maximus]dlo w tej serii. kazdy odcinek kreci sie wokol dwoch rzeczy. zabica pana K i uratowania panny E i nic innego. akcja jest owszem ciekawa, kazdy odcinek trzyma w napieciu, ale fabula mocno kuleje w tym sezonie. a wracajac do spoilera to:

 

teraz skoro rodzenstwo jest polaczone, to jak wbijesz w jednego to tak jakbys wbil w kazdego z osobna. a na klausa sztylet nie dziala, bo jest hybryda. dlatego tez poczul tylko jakies mrowienie w sercu i tyle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Tak jak napisał dzej, Klaus nie może zostać zraniony sztyletem tak jak każdy inny pierwotny. Tym, co może zabić Klausa jest kołek z białego dębu.

Fabularnie w najbliższych odcinkach wampiry się poddźwigną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie w najbliższych odcinkach wampiry się poddźwigną.

 

Mam taką nadzieję :P

Generalnie trzecia seria imo powinna zakończyć ten serial i powinny być wyjaśnione wszystkie wątki dla dobra tej produkcji. No, ale czas (a raczej oglądalność) pokaże jak będzie.

 

Ostatnio zakonczyłem ogladać Life i muszę przyznać, że serial bardzo przyjemny, do tego świetna rola Damiana Lewisa. Polecam dla tych co jeszcze nie widzieli. :wink:

Jestem tez po obejrzeniu Boardwalk Empire, co tu dużo pisać, jeden z najlepszych seriali ever. Gra aktorska w tym serialu to czysta poezja, a czołówka jako jedna z nielicznych obejrzana zawsze od początku do końca. :rolleyes:

Jak dla mnie rewelacja, nie tylko dla fanów Steve'a Buscemi. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołówka "Luck" też jest niezła. 12 odcinek "The Walking Dead" niezły, sporo zmian i tajemnic związanych z wirusem a ostatnia scena zwiastuje mocny koniec w 13 odcinku.

7 odcinek Spatakusa znowu niezły, scena z mózgiem faktycznie konkretna! :D 9 odcinek Californication przedstawia znowu poniżanego Runkle'a, żal mi go. ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciekaw jestem jakie zmiany to są w sprawie wirusa. W każdym razie pewne zaskoczenie było. No i ta końcówka zapowiada mocny finał. Aczkolwiek cały 2 sezon oceniam dość średnio bo tylko 6/10 i to nawet naciągane. Więcej gadania i krótkie sceny z zombiakami to troszkę jednak za mało. Serial momentami tak mnie nudził że nie szło wytrzymać. Czasem zostawiałem oglądanie na później i oglądałem 2 odcinki na raz lub z jedno dniową przerwą. Zobaczymy co będzie 3 sezonie, bo takowy pewnie powstania. No i czekam na nowy sezon Gry o Tron ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The walking dead 13 Final Episode FULL SPOILER

 

 

Ostatni i przedostatni odcinek season 1 wyjasnia AIDS'a... Wszyscy sa zarazenii, ale rick trzymal to w tajemnicy. Przeciez to byla przyczyna dlaczego pracowanik CDC zrobil tak, a nie inaczej. To nie byla Andre'a #2 z proba samobojstwa.

 

FULL FINAL EPISODE Preview and storyline

 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie wszyscy mają wirusa zombie w sobie? Czy wszyscy są chorzy na AIDS? Nosicielką od początku była Andrea? Generalnie, czy mógłbyś rozwinąć swe zdanie? Jestem dość ciekaw. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Według Ciebie wszyscy mają wirusa zombie w sobie? Czy wszyscy są chorzy na AIDS? Nosicielką od początku była Andrea? Generalnie, czy mógłbyś rozwinąć swe zdanie? Jestem dość ciekaw. :)

 

 

 

Wszyscy maja wirusa zombie, szef CDC powiedzial Rickowi po badaniach krwi calej grupy [ostatni i przedostatni odcinek season1], ale ten zachowal to dla siebie aby nie siac paniki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam TWD to mocny serial.

Są czasami dłużyzny i wpieniające sceny ale główny nurt jest mocny jak Dębowe.

Oglądam na FOX HD więc jeszcze 2 odcinki do końca.

Sezon 3 powstanie - jest zapowiedziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąty odcinek "Luck" tak jak i poprzedni jest niezły. Serial zaczyna mieć ręce i nogi. :)

 

Ciesz się póki możesz bo dostali cancela ;)

Wypadek na planie "Luck" - to koniec serialu! - Hatak.pl

 

Swoją drogą, niech mi to ktoś wytłumaczy jak oni kręca ten serial, że stracili 3 konie? :blink:

Jeden nieszczęśliwy wypadek to jeszcze rozumiem - pech, zły los, przeznaczenie... ale żeby 3 razy?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...