Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam TWD to mocny serial.

Są czasami dłużyzny i wpieniające sceny ale główny nurt jest mocny jak Dębowe.

Oglądam na FOX HD więc jeszcze 2 odcinki do końca.

Sezon 3 powstanie - jest zapowiedziany.

 

Ja też na FOX HD, ale oglądam tak bo zacząłem. Ogólnie jest słaby, nic mocnego tam nie widze. Cała akcja ugrzęzła na jakimś zadupiu i nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzecia seria imo powinna zakończyć ten serial i powinny być wyjaśnione wszystkie wątki dla dobra tej produkcji. No, ale czas (a raczej oglądalność) pokaże jak będzie.

 

Sposób w jaki TVD się od samego początku rozkręca przypomina mi trochę dmuchanie balonu. Na początku mamy parę wampirów, potem wszystko rośnie pojawia się więcej, pojawiają się wilkołaki, pojawiają się coraz to większe cuda i coraz większe odsłanianie historii i kolejnych zagadek, wszystko fajnie tylko istnieje duże ryzyko że scenarzyści przekominują, balon pęknie i nie będzie się dało tego oglądać. Ale mimo wszystko póki co moim zdaniem sezon równie dobry co wszystkie poprzednie i jeżeli utrzymają to na tym poziomie bez przesadnych kombinacji to spokojnie mogą robić kolejne sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odcinek Spartakusa Vengeance kontynuuje dobrą passę. Polecam. :)

ostatni odcinek 2 serii The Walking Dead zajebisty, mocny akcent. :)

 

3 seria będzie się dziać w więzieniu. To będzie dopiero klimat. :) Na początek dałbym kawałek Metaliki St. Anger! :)

 

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ostatni odcinek TWD bez rewelacji. Dużo ciekawszy i bardziej zawrotny był przedostatni, aczkolwiek

ten ktoś w kapturze z zombie bez rąk na łancuchach był świetny :lol:

. Mimo to oba ostatnie odcinki razem na duży plus. Skutecznie wywołały u mnie chęć oglądania kolejnego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Justified też udany sezon i dostał zamówienie na kolejny 4. :P

 

Dla mnie bardzo słaby sezon. Za dużo mało wyraźnych wątków zamiast jednej głównej fabuły i zajmowania się jakimiś sprawami policyjnymi, kowboj robi nie wiem co. Bardzo się rozczarowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że jeszcze nikt nie wspomniał o nowym Spartacusie. 9 odcinek miażdży i jest w stylu poprzednich sezonów. W sumie spodziewałem się takiej końcówki. Teraz tylko pytanie co będzie dalej i czy to już ostatni sezon Spartacusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że jeszcze nikt nie wspomniał o nowym Spartacusie. 9 odcinek miażdży i jest w stylu poprzednich sezonów. W sumie spodziewałem się takiej końcówki. Teraz tylko pytanie co będzie dalej i czy to już ostatni sezon Spartacusa.

 

Jak dla mnie mogą ciągnąć dalej, ale szczerze mówiąc nie wiem jak można by zakręcić fabułę tak, aby utrzymać koszty produkcji na obecnym poziomie :) W tym sezonie bardzo sprytnie wrzucili zbiegów do samotni w lesie na odludziu, ale drugi raz już to nie przejdzie. Tak czy siak miło się ogląda, szczególnie w tym sezonie podoba mi się soundtrack - za tydzień będzie można kupić płytki .

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że jeszcze nikt nie wspomniał o nowym Spartacusie. 9 odcinek miażdży i jest w stylu poprzednich sezonów. W sumie spodziewałem się takiej końcówki. Teraz tylko pytanie co będzie dalej i czy to już ostatni sezon Spartacusa.

 

To nie był ostatni odcinek, za tydzień dopiero. ;) Akcja idzie na całego, finisz będzie bardzo hardcorowy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem że to ostatni odcinek sezonu ? Pisząc co dalej miałem na myśli kolejny odcinek tego sezonu. Czyli ostatni 10.

 

Końcówka tego epizodu bo o to mi chodziło była do przewidzenia.

wiedziałem że będą musieli uciekać ze świątyni przed Rzymianami. Glaber pozbył się Waryniusa i teraz tylko on będzie ścigał Spartacusa próbując odzyskać szanowanie w Rzymie. Przypuszczam że zginie z rąk Spartacusa lub kogoś zupełnie niespodziewanego. Ale to się okaże jeszcze. W każdym razie szansa na 3 sezon będzie. Jakoś to sie musi zakończyć. Wątpię by jakimś happy endem bo to nie jest taki serial. Zobaczymy.

 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprostowałem o co mi chodziło więc nvm. Zdarza się. A co do ogólnej oceny to i tak jestem troszkę zawiedziony całym sezonem. Widać tu cięcia budżetowe. Nieco gorsze efekty. Może za bardzo się przyzwyczaiłem do walk na arenie, a tych było dość mało. W każdym razie przy pierwszym sezonie wypada słabiej. Ogólnie oceniam to tak. Pierwszy sezon 9/10, prequel, 8/10 i póki co 2 sezon 7/10. Wątpie by ostatnio odcinek to zmienił.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie, pierwszy sezon 6/10, drugi (prequel)7/10, trzeci 8/10. Niestety pierwszy sezon był pod hasłem "On the gods cock", "on jupiters cock" itp. Rozumiem, pewien schemat, ale nie rozumiem walenia co drugie słowo "cock". W prequelu się opamiętali, było ich mniej. Zaś obecna seria jest już całkiem niezła, akcja żywsza, więcej zwrotnych momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak się ludzie czepiają tego "on jupiter's cock", ale Polakom to wyraźnie przeszkadza. Mojego kumpla fana seriali też to wkurzało. Batiatus to wulgarna szuja w czasach cesarstwa rzymskiego, więc przekleństwo jak najbardziej na miejscu. Jak ktoś po polsku mówi "Do ch**a pana!" to też wam przechodzi na myśl brodaty dziadek z fujarą na wierzchu? :lol:

 

Serial imo mocny, z jajem i świetnie zrealizowany. Lubię jak postacie są wyraziste, ich historia ciekawa, a akcja jest intensywna i pełna niespodziewanych zwrotów i intryg, a tego wszystkiego w spartacusie jest pod dostatkiem. Nie lubię za to pedziujących i ruchających się co 5 minut mudżynów, czego też było pod dostatkiem, no ale cóż... ;-) PS. Blood and Sand bardziej mi się podobał niż Gods of arena. Za trzeci sezon zabieram się za niedługo.

 

Jak komuś podoba się Spartacus a nie widział jeszcze "Rzymu" to musi zobaczyć. Podobny klimat, ale wszystko jest zrobione jeszcze lepiej + przedstawione w bardziej ambitny sposób. Na bank jeden z najlepszych seriali jaki kiedykolwiek powstał.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko upraszczaniu dialogu, ale tu czasami było werbalnie jak u Neandertalczyka. ;)

Jestem po 11 odcinku 5 serii Californication. Może być, lecz po raz kolejny zaznczę, że widać już zmęcznie i zblazowanie u aktorów. Pora zakończyć zabawę.

@Sysak No właśnie stety, niestety widziałem "Rzym". Może dlatego porównuję do niego "Spartacusa" i mam takie wielkie uwagi.

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko upraszczaniu dialogu, ale tu czasami było werbalnie jak u Neandertalczyka. ;) Jestem po 11 odcinku 5 serii Californication. Może być, lecz po raz kolejny zaznczę, że widać już zmęcznie i zblazowanie u aktorów. Pora zakończyć zabawę.@Sysak No właśnie stety, niestety widziałem "Rzym". Może dlatego porównuję do niego "Spartacusa" i mam takie wielkie uwagi.

 

Ja raczej u Ciebie widze zmeczenie serialem (od kilku stron), a nie u aktorow ;) Graja co maja w scenariuszu i robia to dobrze. Jak dla mnie obecny konczacy sie sezon jest na poziomie. Nie jest to czolowka serialu ale oglada sie rownie dobrze co poprzednie, no przynajmniej mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem jeden odcinek Spartakusa (drugi sezon na HBO, któryś tam odcinek). Pierwszy raz w ogóle. I najbardziej w oczy rzuciły mi się sceny walki - strasznie przerysowane, przejaskrawione. Tryskająca krew dookoła, otwarte rany... Podejrzewam że twórcom chodzi o pokazanie brutalności ówczesności ale chyba przejechali trochę tutaj :unsure:

Dziewuchy fajne ale czy warto się angażować w serial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo miesiąc albo rok się nie zgadza. Bo luty 2012 to już był.

 

Może im chodzi, że 2 lutego został "zapowiedziany". ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...