Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam się podobał trzeci sezon Misfits? Dopiero teraz zabrałem się za obejrzenie. Ten nowy gościu nawet dał rade ale do Nathana i tak nie ma startu. Najbardziej podobał mi się odcinek z nazistami, powinno być więcej takich z ogólnoświatowymi kryzysami a nie z jakimś gościem rysującym komiksy. Końcówka dziwna, trochę za bardzo mieszają wątkiem tego Simona. Poza tym tak teraz patrzę na wikipedii, a tutaj jakieś 3 nowe postacie od nowego sezonu, a Alishy i Simona już nie będzie? Wie ktoś coś o tym? Tak poza tym to strasznie krótkie te sezony, ledwo człowiek się wkręci a tu koniec.

 

@up

Tak, to miał na myśli ;)

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj premiera gry o tron, sezon drugi rusza

 

edit:

widać poprawili efekty, animacja smoka 10x lepsza niż w pierwszej serii

serial był sukcesem, to i przestali żałować na efekty komputerowe

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał Spartacusa jak najbardziej OK, Czego nie mogę powiedzieć o Californication. Dosłownie sama końcówka na siłę, by zrobić kolejny sezon.

Pierwszy odcinek 2 serii Game Of Thrones bardzo fajny, jakość jest utrzymana. Rzeczywiście tak jak zauważył aerial, smoki są zrobione jeszcze lepiej! Oby tak dalej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyliśmy moją lubą serie spartacus-a. Ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało nawet pomimo wszechobecnego sexu i krwi ale idzie się przyzwyczaić. Czekam na następny sezon (zakończenie sugeruje że jeszcze co najmniej jeden będzie). Jedynie co mnie denerwowało to w Vengeance aktor grający Spartacusa w ogóle mi nie podchodził, strasznie cip****ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem sobie właśnie sprawę, że nie mam co oglądać. Co polecicie? Bez większych wymagań tylko tak żeby były już przynajmniej ze 3 sezony, bo nie lubię się w coś wczuć jak zaraz jest koniec. Gatunek obojętny byle wciągało. To już widziałem:

Oskaliber - seriale ktore ogladam - Filmweb

 

Próbowałem też oglądać The Oz i The Shield albo The Wire, któryś z tych 2 już w sumie nie pamiętam, ale jakoś mi nie podeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem sobie właśnie sprawę, że nie mam co oglądać. Co polecicie? Bez większych wymagań tylko tak żeby były już przynajmniej ze 3 sezony, bo nie lubię się w coś wczuć jak zaraz jest koniec. Gatunek obojętny byle wciągało. To już widziałem:

Oskaliber - seriale ktore ogladam - Filmweb

 

Próbowałem też oglądać The Oz i The Shield albo The Wire, któryś z tych 2 już w sumie nie pamiętam, ale jakoś mi nie podeszły.

 

Sporo się powtarza z pooglądanymi przeze mnie. Miałeś styczność kiedyś R�żowe lata 70-te (Serial TV 1998-2006) - Filmweb ? Możesz spróbować. Ewentualnie U nas w Filadelfii (Serial TV 2005- ) - Filmweb , specyficzne i odmóżdżające poczucie humoru prezentuje sobą ale skoro oglądałeś "Curb Your Enthusiasm" i Ci się podobało, to też może podejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finał TVD masakra - tego to sie raczej nikt nie spodziewał

gdzies czytałem chyba że to miał byc ostatni sezon ale z takim cliffhangerem to nie może byc koniec

 

nawymyślali troche w tym sezonie i troche stracił w moich oczach ale teraz to zacieram ręce na 4 sezon :)

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie miał być ostatni sezon bo już od mniej więcej 18 odcinka było wiadomo, że scenarzyści spotykają się na pisanie 4 sezonu. Finał był bardzo nierówny, sporo momentów nudnych ale i solidna porcja ciekawych rozwiązań fabularnych. Czwórka zapowiada się nawet lepiej niż trójka, niech tylko nie zmarnują potencjału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo się powtarza z pooglądanymi przeze mnie. Miałeś styczność kiedyś R�żowe lata 70-te (Serial TV 1998-2006) - Filmweb ? Możesz spróbować. Ewentualnie U nas w Filadelfii (Serial TV 2005- ) - Filmweb , specyficzne i odmóżdżające poczucie humoru prezentuje sobą ale skoro oglądałeś "Curb Your Enthusiasm" i Ci się podobało, to też może podejść :)

 

O ile to pierwsze to świetna komedia to druga niestety mi nie podeszła. Głupowaty amerykański humor nie dla każdego. Pierwszy sezon i w sumie 2 jeszcze był do przyjęcia, ale im dalej tym niestety gorzej. Oczywiście to jest moja opinia, bo nie każdy lubi taki humor. Za to Różowe Lata 70 te to jest to co lubie. Prosty serial komediowy z przyzwoitym klasycznym humorem. Każda z postaci coś wnosi do tego serialu i bez żadnej z nich się nie obejdzie.

Może dlatego 8 sezon mi się mniej podobał gdy zabrakło paru osób

. Za to U nas w Fildalefii serial bardzo mnie znieszmaczył tak od 3 sezonu. Niektóre seriale są tak głupie że poziomem przypominają nieco świat wg kiepskich czy inne tego typu głupie seriale komediowe. Ale jak wspomniałem są różne gusta i jednym się może podobać innym nie. Mnie nie.

 

Różowe lata 70-te: 9/10 ; dałbym 10/10 gdyby nie słabszy 8 sezon. U nas w Filadelfii 6/10. I tylko za 2 pierwsze sezony gdzie momentami jednak mocno się uśmiałem. Nie wiem jak jest dalej, Może serial ma lepsze odcinki. Ja skończyłem na początku 3 sezonu, bo dalej już nie dałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was panowie ale sezon 2011/12 kończy się dla mnie tym, że wiele pozycji które oglądałem znika bezpowrotnie. Regularnie oglądane a zakończone to dla mnie House, The Secret Circle, CSI Miami. Do tego muszę doliczyć Glee, w którym obsada kończy swój udział z powodu ukończenia szkoły i niepewny los Community, które też słabo sobie radzi w 3 sezonie... Oczywiście te seriale zasługiwały na zakończenie z tego czy innego powodu ale nie zmienia to faktu, że zostawiają po sobie pustkę.

 

Summer-season jest bardzo silny z powodu Burn Notice, Suits i tego, co zamierzam zacząć oglądać czyli White Collar (jak widać wakacje napędzane przez USA Network) ale martwi mnie regular-season bo zostają mi takie tytuły jak The Vampire Diaries, The Mentalist, CSI NY oraz ostatni sezon męczonej Gossip Girl. No i jeszcze Breaking Bad i Dexter ale to trochę inny format nadawania.

 

A tak pomyślałem, że się wyżalę i sprowokuję Wszechświat do powstania dobrych seriali w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać That '70s Show. Jestem gdzieś na 12 odcinku, jak na razie nie powala ale w porządku, zobaczymy co będzie potem.

 

@2up

Świat według kiepskich to akurat dla mnie klasyk i arcydzieło ;)

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam się podobał ostatni odcinek Mentalisty? IMHO byłoby to idealne zakończenie Serialu, albo nawet i sezonu.

Ogólnie mam wrażenie, że w wypadku tego serialu scenarzyści jakby się boją "pójść" dalej i tło fabularne pomiędzy odcinkami się praktycznie nie zmienia :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mentalista powinien zakończyć się na 3 sezonie. Zdecydowali się ciągnąć dalej, cóż, obejrzeć można, jednak widać pewien spadek poziomu i traktowanie głównego wątku Red Jhona po macoszemu. Teraz twórcy będą się musieli na prawdę mocno postarać, żeby zrobić jakieś dobre i sensowne zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community miało mocny początek trzeciego sezonu ale im dalej w las tym gorzej. Należy pamiętać o długiej, dziwnej przerwie i konflikcie między trórcą serialu a Chevym. Z początkowych >3.7m widzów w ostatnich odcinkach zrobiło się nawet <3m... Co prawda teraz patrzę i 10 maja NBC zamówiło czwarty sezon ale przesunięto je na piątek czyli raczej straconą pozycję.

 

Wypowiedź szefa NBC

Na koniec Greenblatt wypowiedział się na temat "Community". - Ten serial ma tak oddaną widownię, że za "Community" poszliby na koniec świata. Bardzo chcieliśmy znaleźć taki serial, który będzie mógł wspierać "Grimm". Stwierdziliśmy, że przesuniemy tam "Community", bo widownia pójdzie za nim - powiedział szef NBC. Greenblatt odniósł się również do prawdopodobnego odejścia z produkcji Dana Harmona. - Nie zajmowałem się tym jeszcze. Myślę, że Dan będzie nadal związany z serialem w pewien sposób. Podobnie Chevy Chase - myślę, że powróci w kolejnym sezonie.

Odnośnie Mentalisty to uważam, że staje się za bardzo jak CSI. Na początku był mocny, zdecydowany wątek Red Johna a teraz ledwo raz na jakiś czas o nim wspomną. Zgodzą się, że ostatni odcinek byłby świetnym, cierpkim finałem bez typowego happy-endu ale wiemy, że CBS ma tak mocną oglądalność tego serialu, że nawet nie wahało się zamówić następnego sezonu (zrobili to już w marcu). Jestem ciekaw jaki przygtują cliffhanger na finał 17 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community miało mocny początek trzeciego sezonu ale im dalej w las tym gorzej. Należy pamiętać o długiej, dziwnej przerwie i konflikcie między trórcą serialu a Chevym. Z początkowych >3.7m widzów w ostatnich odcinkach zrobiło się nawet <3m... Co prawda teraz patrzę i 10 maja NBC zamówiło czwarty sezon ale przesunięto je na piątek czyli raczej straconą pozycję.

six seasons and a movie! :) sezon 3 byl dobry do przerwy. pozniej czekalismy 3 długie miesiace i nie doczekalismy sie niczego ciekawego. ale moze po zwolnieniu dana harmona pojawia sie jakies nowe, swieze pomysly i serial wroci na wlasciwe tory? a co do przeniesienia na piatek/sobote to moze im wyjsc na dobre, bo nie beda rywalizowac z idolem. zreszta supernatural byl przesuniety na piatek, a teraz bedzie w bodajze srode. mam nadzieje, ze po tych zawirowaniach wroca lepsi.

seriale sie pokonczyly i wieje nuda :/ ogladal ktos friday night lights? mozecie polecic? i czy ogladac film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to tweetnąłem #sixseasonsandamovie. Mimo spadku formy to ten odcinek z grą komputerową był fantastyczny, epicki. Obawiam się, że po zwolnieniu twórcy będzie jednak gorzej.

 

Seriale się pokończyły ale zaraz start Suits, Burn Notice i White Collar, głowy go góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...