Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląda na to, że tym razem nikt nie powie kolejny, schematyczny sezon Dextera, odgrzewane kotlety. ;)

Fajnie dobrane Deftones do trailera.

 

Skoro już piszę, obejrzałem Stargate Universe i podobał mi się, potrzebne było parę odcinków na rozruszanie, poznanie bohaterów, ale potem był interesujący. Żałuję, że skończyło się na 2 sezonach i otwartym zakończeniu. Niezłe efekty, obcy wyglądali jak obcy a nie ludzie w maskach. W szczególe podobało mi się np. to jak wyglądały zetknięcia z obcymi.

Według mnie jest to serial godny polecenia fanom BSG, może nawet bardziej przypomina BSG niż SG-1.

Ogólnie podoba mi się cała franczyza i pomysł, zaczynając od pierwszego filmu, bo lubię takie s-f. Ale chyba nieco gorzej z jej wykorzystaniem, SG-1 jest już stary i to czuć, a Atlantis zdaje się nie był zbyt dobry. Szkoda, że nie kontynuują SGU albo nie zaczną jakiejś nowej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszke przesadzili z tym. Nie wiem po co to pokazali. Serial zmierza w niceo dziwnym kierunku. Wygląda to jakby na siłe próbowali powrócić do wątku gotowania, a myślałem że skupią się głównie na śledzwtwie DEA i ściganiu WW i jego ekipy. Ale kto wie może znów kartel da o sobie znać i zrobi się "gorąco".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co? Dołączona grafika na tym polega urok BB. Szczegóły i drugie dno. Na początku nic nie znacząca scena, o której wszyscy zapomnieli - wraca na sam koniec i uderza w twarz.

 

 

Głowili się pół odcinka czy warto zabić 2 niewinne osoby żeby gotować, po czym nagle był genialny plan. I wszystko wyszło, ale... zamiast 2 niewinnych osób zabili 1 niewinnego dzieciaka. I zostajemy z pytaniem - co jest gorsze? Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszke przesadzili z tym. Nie wiem po co to pokazali. Serial zmierza w niceo dziwnym kierunku. Wygląda to jakby na siłe próbowali powrócić do wątku gotowania, a myślałem że skupią się głównie na śledzwtwie DEA i ściganiu WW i jego ekipy. Ale kto wie może znów kartel da o sobie znać i zrobi się "gorąco".

 

Ale po co jeden watek jak narazie dobrze wychodzi przeplataniec z tych dwoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

@Rikki faktycznie mój błąd, widziałem że ostatnio dużo się piszę o Breaking Bad to pomyślałem że o starym dobrym Dexterze już wszyscy zapomnieli.

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczałem ogladać Pretty Little Liars i po 6 odcinkach musze powiedzieć, że serial swietny. Ktoś pomyśli jak serial o nastolatkach na ABC Family moze byc fajny? Nie ma tam zadnych przeklenstw, cyckow, ale sa za to fajne watki trzymajace w napieciu. Narazie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia sama zmierza do końca i byłoby dziwacznym naciąganiem gdyby miał być kolejny. Moim zdaniem wtedy zepsuliby dobre wrażenie.

 

Myślisz , że kogoś z producentów interesuje dobre wrażenie?Raczej zapchane $$$ portfele i gdyby oglądalność nie spadła , to mozna stworzyc nie lada historie powstania imperium narkotykowego od samego jego początku.Moim zdaniem potencjał jest ogrmony ale juz nie raz widywaliśmy seriale z potencjałem , kóre kończyły nagle swój żywot na antenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądzę by serial podążał w takim kierunku, ale kto wie. Bo nikt nie wie tak naprawdę jak powstają takie kartele. Obejrzyjcie sobie pierwszy odcinek w 1 sezonie i popatrzcie na tamtego Waltera White'a. Czy podejrzewałby go ktoś o to że będzie gotował metę. O to że się kompletnie zmieni przez te 5 sezonów. Do tego stopnia że budzi przerażenie i odrazę u własnej żony. Na początku chciał zarobić troszkę, a teraz chce wyciągać miliony, bo odezwało się jego ego. "Ja straciłem coś kiedyś to teraz nie dopuszcze, by się to powtórzyło" Serial pokazuje jak może wyglądać proces przekształacania się zwykłego człowieka w przestępce. Bo co jak co, ale WW posunął się troszkę za daleko i stracił nad tym kontrolę

 

 

Ostatni odcinek też dobry, ale jak na razie jaj nie urywa ten sezon. Widać że producent coś kombinuje i nie wszystko jest jeszcze jasne. Sporo się może zmienić z odcinka na odcinek. Dla mnie i tak pierwszy sezon jest najlepszy, a reszta jednak nieco odstaje.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doublo post w zwiazku z nowym odcinkiem Breaking Bad.

 

Najprostsze rozwiazania sa najmniej spodziewane, dziwie sie ze Mick dal sie zrobic w trabe. HAHHAHA

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...