Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem ta czesc sezonu jest slaba. Owszem sa smaczki, ale bez porownania do poprzednich czesci. Fakt ze skupia sie na czyms innym, ale ze 3-4 odcinki byly NUDNE.

 

Juz dawno nie odpalalem sobie www w trakcie trwania seansu zeby tylko przetrzymac chwile nudy.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ta czesc sezonu jest slaba. Owszem sa smaczki, ale bez porownania do poprzednich czesci. Fakt ze skupia sie na czyms innym, ale ze 3-4 odcinki byly NUDNE.

 

Juz dawno nie odpalalem sobie www w trakcie trwania seansu zeby tylko przetrzymac chwile nudy.

 

racja, ale i tak jest moim zdaniem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to nie ma się czym tak podniecać. I ten wątek od początku brałem pod uwagę. To była kwestia czasu zanim się Hank dowie. Sam odciniek też taki sobie poza sceną w więzieniach. Jak dla mnie serial może się zakończyć na 3 sposoby. Albo zabije Hanka i jego rodzinę (mało realne), albo go jakoś przekona (możliwe), albo się poświęci dla rodziny w jakiś sposób. Odda sie władzom lub się zabije. No i zostal jeszcze wątek nowotworu, który jak zakładam może powrócić. Krótka scena z rezonansem magnetycznym (bo to chyba to było ? ) może być dość istotna. Zobaczymy. Ale zgadzam się że sezon póki co najsłabszy

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No w sumie to nie ma się czym tak podniecać. I ten wątek od początku brałem pod uwagę. To była kwestia czasu zanim się Hank dowie. Sam odciniek też taki sobie poza sceną w więzieniach. Jak dla mnie serial może się zakończyć na 3 sposoby. Albo zabije Hanka i jego rodzinę (mało realne), albo go jakoś przekona (możliwe), albo się poświęci dla rodziny w jakiś sposób. Odda sie władzom lub się zabije. No i zostal jeszcze wątek nowotworu, który jak zakładam może powrócić. Krótka scena z rezonansem magnetycznym (bo to chyba to było ? ) może być dość istotna. Zobaczymy. Ale zgadzam się że sezon póki co najsłabszy

 

 

A ja daje sobie glowe uciac, ze znaczacy wplyw na dalsze wydarzenia bedzie mial fakt, ze z tych pieniedzy finansowana byla rehabilitacja Hanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby

Hank wydał White'a - na jakiego idiotę sam by wyszedł Dołączona grafika Stawiam że nasz główny bohater wyciągnie kopyta na koniec, ale zanim to nastąpi będzie miał przerąbane przez jakieś niewyrównane rachunki z dotychczasowej działalności - Hank zaś pomoże mu ocalić rodzinę. Jakoś nie widzę pół sezonu zwodzenia policji.

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili bo mam mocną posuchę. Wszystkie popularne seriale obejrzane. Ostatnio Chuck wciągnąłem teraz mam do wyboru:

- Przyjaciół - nie wiem skąd mój kolega wziął wszystkie sezony w HD Dołączona grafika

- Synowie Anarchii

- Luther

- Sherlock

Chętnie obejrzę jakiś serial z domieszką komedii.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock również

 

 

Też bym sobie coś zapodał, ale nie wiem co.Ostatnio oglądałem:

BBT, BB, House,

Chciałbym coś, co ma kilka sezonów już, żebym nie musiał czekać na kolejny.

 

No i zacząłem Lekarzy z tvn, w sumie jak na polski serial może być.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad Men - kończę oglądać ostatni sezon. Jeszcze 2 odcinki. Swietny serial, polecam

 

 

Co byście polecili - Przyjaciół - nie wiem skąd mój kolega wziął wszystkie sezony w HD Dołączona grafika

- Synowie Anarchii

- Luther

- Sherlock

Chętnie obejrzę jakiś serial z domieszką komedii.

 

Na żadnej pozycji nie wtopisz. Co do komedii to w Sonsach i lutherze jej nie znajdziesz. W Sherlocku przeciwnie ale z wymienionych seriali to najsłabsza pozycja. Friends to komedia i to w najlepszym wydaniu, chyba nie ma co pisać.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock również

 

 

Też bym sobie coś zapodał, ale nie wiem co.Ostatnio oglądałem:

BBT, BB, House,

Chciałbym coś, co ma kilka sezonów już, żebym nie musiał czekać na kolejny.

 

No i zacząłem Lekarzy z tvn, w sumie jak na polski serial może być.

 

Weeds?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po Lutherze. Co teraz oglądać? Bo nie ukrywam, że coś by się przydało ciekawego i dłuższego.

 

Wracając do Luthera, serial bardzo fajny, tylko nie można zniechęcać się po pierwszym odcinku, reszta jest ok, chociaż nie są wszystkie odcinki na równym poziomie, co nie zmienia faktu, że są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 wrześnie wraca Boardwalk Empire. Kto lubi takie klimaty to polecam. 2 sezon był naprawde mocny. Zwłaszcza końcówka. I co ciekawe dzień później pojawi się też na HBO w naszym uroczym kraju. Ja tam czekam na wersję bez lektora oczywiście. Chociaż ostatnio jak brałem HBO na miesiąc w UPC (MediaBox z nagrywarką HD) to niektóre filmy mogłem przełącząc na ścieżkę org + napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku wraca Homeland i The Walking Dead. Teraz oglądam 2 sezon Hell On Wheels. Jak ktoś lubi westerny to polecam. Całkiem niezły jest Magic City, takie Boardwalk Empire w latach 50tych. Świetna scenografia w nim jest. Widziałem pilot Revolution, obawiam się, że będzie to kiszka na miarę Terra Nova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 wrześnie wraca Boardwalk Empire. Kto lubi takie klimaty to polecam. 2 sezon był naprawde mocny. Zwłaszcza końcówka. I co ciekawe dzień później pojawi się też na HBO w naszym uroczym kraju. Ja tam czekam na wersję bez lektora oczywiście. Chociaż ostatnio jak brałem HBO na miesiąc w UPC (MediaBox z nagrywarką HD) to niektóre filmy mogłem przełącząc na ścieżkę org + napisy.

 

Wow, dzieki za info, nie wiedzialem ze to juz za kilka dni :) Serial genialny, zawiodla mnie troche koncowka drugiego sezonu (z wiadomych przyczyn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety fabularnie faktycznie 2 sezon się zakończył jak się zakończył, ale końcówka była naprawdę mocna. Będzie brakować pewnych osób, ale cóż życie w Atlantic City idzie dalej. Oglądłem zwiastun i może być równie ciekawie. Co do Talking Dead to jak ma być taki poziom jak w 2 sezonie to ja dziękuję raczej. Zresztą ten tytuł już lepiej mi sie kojarzy z serą gier i jakoś dziwnie mi się będzie teraz oglądac serial. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revolution czyli jak ludzkość po zaniku prądu cofnęła się do średniowiecza :P tylko czekałem jak jaki zamek pokażą. Chyba wiem czemu wolą takie "środowisko" od choć by bardziej mi pasującego do gustu otoczenia z Mad Max-a, ale pewnie budżet na efekty specjalne by im tego nie wytrzymał.

A tak kręcą na jakiejś tam wiosce w use-j jak to sobie idą i żyją no i takie tam "ciach!ły".

 

Taka Terra Nova w średniowieczu tylko tu mniej będzie i na całe szczęście pierd.... o nastolatkach/rodzinie i związanych z tym kłopotach. Bo już główna nastolatka wyrosła nam na zgrabna dziewoje :P a reszta trza będzie poczekać do następnego odcinka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.imdb.com/title/tt1986770/ cześć ogląda ktoś anger management z Charlie Sheenem jakie wrażenia, warto?

 

ogladnalem wszystkie 10 odcinkow i musze powiedziec, ze serial jest fatalny. lubie charliego i liczylem na cos fajnego, ale to gniot. a ze zostalo zamowione 90 odcinkow to ktos sie w glowe uderzyl. aktorzy oprocz eks zony charliego sa spoko, ale dialogi sa super dretwe, a gagi niesmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladnalem wszystkie 10 odcinkow i musze powiedziec, ze serial jest fatalny. lubie charliego i liczylem na cos fajnego, ale to gniot. a ze zostalo zamowione 90 odcinkow to ktos sie w glowe uderzyl. aktorzy oprocz eks zony charliego sa spoko, ale dialogi sa super dretwe, a gagi niesmieszne.

 

Dzieki w takim razie sobie daruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...