Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

... trup ściele się gęsto już w pierwszym odcinku Dołączona grafika

 

Jeśli chodzi o trupy, to natrafiłem na pewną (płatną) apkę na Androida, w której można obejrzeć bardzo, bardzo mroczne sceny. Może komuś się spodoba. https://play.google....watchwithmother

Jeden z epizodów. Krótko i na temat: https://vimeo.com/48127749

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na foxie leci nowy serial: the mob doctor. jest on o lasce, ktora pracuje jako chirurg w szpitalu w chicago, a w przerwie na lunch pracuje dla mafii. pilot calkiem spoko, mam nadzieje, ze kolejne odcinki beda jeszcze lepsze, bo jaram sie takimi tematami.

 

jeszcze wspomnie o lutherze. non stop widzialem w necie reklamy, ze sezon 2 w alekino+, tutaj ostatnio polecany, wiec postanowilem sprawdzic i jest to swietny serial. mimo, ze to tylko 10 odcinkow, mimo, ze nie lubie odcinkow powyzej 40 minut to serial strasznie mi sie spodobal. nawet jesli nie lubisz policyjnych seriali to i tak goraco polecam.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę oglądać 4 sezon breaking bad, o ile lubiłem ten serial to uważałem , że jakiś bardzo rewelacyjny nie był, były nudne momenty dłużyzny dlatego długo zabierałem po przerwie do 4 sezonu. To co w nim zrobili to zupełnie inna jakość w porównaniu do 3 wczesniejszych sezonów, bez dwóch zdań najlepszy ze wszystkich, rewelacyjny wręcz. Serial niesamowicie przyspieszył , mnóstwo akcji , trzyma w napięciu, kawał niesamowitego kina. Aż nie moge się doczekać oglądania 5 sezonu, jednak przez tą przerwę zaczekam aż skończy się cały 5.

Edytowane przez feluś
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę opisywał, co i jak bo każdy sobie obejrzy sam.

Napisze że sam koniec miażdży wora, no oczywiście reszta odcinka też trzyma w napięciu co będzie za chwile….

Dużo też nowych dziwnych wątków jak to z tą mafią, kapitan co zabiera próbkę, ten laborant też coś knuje no i Deb która wie…..

Ale Debra to fajna dupcia :P (tak of top).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę oglądać 4 sezon breaking bad, o ile lubiłem ten serial to uważałem , że jakiś bardzo rewelacyjny nie był, były nudne momenty dłużyzny dlatego długo zabierałem po przerwie do 4 sezonu. To co w nim zrobili to zupełnie inna jakość w porównaniu do 3 wczesniejszych sezonów, bez dwóch zdań najlepszy ze wszystkich, rewelacyjny wręcz. Serial niesamowicie przyspieszył , mnóstwo akcji , trzyma w napięciu, kawał niesamowitego kina. Aż nie moge się doczekać oglądania 5 sezonu, jednak przez tą przerwę zaczekam aż skończy się cały 5.

 

Mam dokładnie to samo zdanie. Pierwsze 3 sezony: czemu wszyscy się tym tak podniecają? 4 i 5 wciągnąłem jednym tchem, bo tak mnie zassało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogladalem good wife, jednak nie ogladalem suits, wiec nie jestem w stanie porownac. serial byl dobry, jednak jakos odpuscilem w polowie 2 sezonu z powodu natłoku innych seriali. jesli lubisz prawnicze seriale do tego z watkami politycznym to bedzie ok.

ogladacie last resort? moja ulubiona nowosc jak narazie. serial o tym jak zajumali najgrozniejsza lodz podwodna na swiecie z 17 glowicami nuklearnymi.

calkiem ciekawy moze byc tez 666 park avenue z johnem lockiem z lostow, gdzie gra jakiegos diabła(?), ktory zawiera umowy z ludzmi (w stylu oddaj mi dusze, a dam ci wszystko czego chcesz, tylko ze sie upominam o swoje za 10 lat).

elementary to przygody sherlocka holmesa w nowym jorku, a watsona gra lucy liu. serial w porzadku, jednak jego problemem jest to, że "sherlock" jest lepszy.

mob doctor z kolei rozczarowywuje i chyba sobie odpuszcze.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Wife mi się nawet podobał jak oglądałem pierwszy sezon, ale jakoś w drugim przerwałem i coś nie chce mi się do niego wracać...

Elementary, po pilocie, nie podchodzi mi, irytował mnie, nie jestem pewien czemu.

Wczoraj za to pozytywnie zaskoczył mnie Arrow, polecam obadać, nie skreślać z góry. ;)

Mob Doctor taki sobie...

Ten sezon Dextera może być naprawdę mocny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ogladacie last resort? moja ulubiona nowosc jak narazie. serial o tym jak zajumali najgrozniejsza lodz podwodna na swiecie z 17 glowicami nuklearnymi.

 

 

Może być niezły ale na razie nie powala. Obejrzyj sobie Arrow był wczoraj pierwszy ep, ten to powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD sezon II nie był taki żałosny.

Spodziewałeś się, że wszystko się wyjaśni ?

I tak sporo już jest zawarte jako wyjaśnienia choroby, a to że akcja czasami o d**** maryny to inna sprawa - takie są prawa seriali.

Na razie ostatniego odcinka sezonu pierwszego nic nie przebija ale jak na razie serial trzyma fason.

Zaczniemy narzekać jak już będzie z tego tasiemiec 5, 6 sezon.

Wtedy seriale zaliczają niezłego doła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD sezon II nie był taki żałosny.

Spodziewałeś się, że wszystko się wyjaśni ?

I tak sporo już jest zawarte jako wyjaśnienia choroby, a to że akcja czasami o d**** maryny to inna sprawa - takie są prawa seriali.

Na razie ostatniego odcinka sezonu pierwszego nic nie przebija ale jak na razie serial trzyma fason.

Zaczniemy narzekać jak już będzie z tego tasiemiec 5, 6 sezon.

Wtedy seriale zaliczają niezłego doła.

 

Dla mnie był żałosny. Nie spodziewałem sie wyjaśnień, ale ile można siedzieć na jednej farmie i gadać w kółko o tym samym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...