Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

The Walking Dead jak najbardziej OK! Misja Afganistan niestety kiepściutko. Na planie są "budżetowe" wersje Hummerów w malowaniu leśnym. Do tego specjalnie na nasze, polskie warunki mają węższy rozstaw osi no i przede wszystkim nie są opancerzone do poziomu, przynajmniej Kit-2. Od 2008 już jeżdżą na Kit-4 i Kit-5. Rosomaki też powinny być piaskowe. Muzyka fatalna, na siłę sztucznie wkomponowane "badassowe" nuty. Chcieli podkreślić jakie polskie wojsko jest cool. Wyszło sztucznie i śmiesznie. Nadal mamy kompleks amerykańskiego kina. Gra aktorska taka sobie, generalnie do reszty, patrząc na polski poziom nie można się przyczepić. W sumie pomysł niezły i dobrze, że "coś" o polskim wojsku nakręcili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Dexter jest super tego sezonu a Boardwalk Empire zaskakuje nowymi wątkami ale ogarnijmy się Panowie bo jak czytam posty, to już wszystkim , każdemu z osobna i bez wyjątku jajca pourywało.....pamiętajcie że mamy niż demegroficzny:P

 

Tak na poważnie to Boardwalk Empire tworzy sobie podwaliny pod kolejne sezony , które mam nadzieje powstaną a Dexter zmierza w konkretnym kierunku....tylko ja wiem jakim?

Edytowane przez JejoX
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland bardzo dobry sezon 2.

Jeszcze leci 2gi sezon american horror story, akcja w ma miejsce w zakładzie dla obłąkanych prowadzonym przez zakonnice i lekarza który jest nazistowskim zbrodniarzem wojennym. Ogólnie ci sami aktorzy, osadzeni w innych rolach niż w sezonie 1, ciągle lubię ten serial, wg mnie sezon drugi lepszy niż pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead - konkretny.

Póki co to jeszcze pomysły im się nie kończą.

Nie wiem na ile dane odcinki odzwierciedlają komiksy bo ich nie czytałem ale wierzę, że chociaż ten sezon będzie dobry.

Ostatni odcinek poruszył ciekawy wątek gubernatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Gubernator jest dość ciekawą postacią. Tylko nie wiem ale czemu dalej mam odczucie że ten serial to kicz i tak. Może po IMO bardzo średnim drugim sezonie i to aktorstwo co niektórych jakieś takie nijakie ;)

 

p.s ostatnia scena z telefonem niezwykle tajemnicza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka scen nie skumałem.

 

O co chodzi z tymi więźniami, dlaczego latynos zginął ?

Zwykła walka o wpływy ?

Druga sprawa, po co Rick dorżnął zombie Lori, a dokładnie jej brzuch ?

Bliźniaki tam miały być ? I dlaczego Lori jeszcze żyła skoro młody wpakował jej kulkę w łeb ?

"Walki gladiatorów" przy zombie, czy to pomimo wyrwanych zębów nie jest aby niebezpieczne ? Przecież rany darte (paznokcie) też chyba zarażają ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...