Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie 1 sezon był najlepszy po tem prequel. Drugi sezon też był dobry, ale widać było oszczędności. Nie było już takiego rozmachu. Po prostu walki na arenie były bardziej widowiskowe. Zobaczymy jak 3 ostatni sezon wypadnie. Tak w ogóle to niedawno (dopiero) skończyłem chuck'a. Serial miał swoje słabsze chwile, ale i te lepsze. Troszkę mi będzie brakowało go. Ostatnie odcinki naprawdę wypadły nieźle. No i Strachowski ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem 2 odcinki Jo i nie jestem przekonany, wieje francuską nudą... słaby scenariusz ogólnie

 

trafiłem przypadkiem na House of cards

serial o tematyce politycznej (coś jak polska Ekipa), dobra obsada i na razie jestem pozytywnie zaskoczony

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus coś tam coś tam 3 sezon leci, juchy że ho ho, golizny troszkę mniej i klęcia w żywy kamień też sporo.

Ogólnie wszystkiego tego więcej jak w 2 poprzednich sezonach, nawet chyba co odcinek to 1 czerep jest widowiskowo rozbijany lub rozcinany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda/ oglądał -Person Of Interest ? Obejrzałem kilka odcinków i absurd goni absurd. Dziwię się tym bardziej, że serial jest wysoko oceniany (7,9 @filmweb). Miał tez wysoka oglądalność a dla mnie jest idiotyczny. Dotarłem do odcinka z polskim akcentem i wyłączyłem jak gośc powiedział, że używają ksywek typu ZAJOM ( ziom). Główny bohater ? w jednej scenie rozwala cały bar drabów a w następnej ucieka mu dziwczyna na deskorolce, irytująca policjantka, która zajmuje się praktycznie tylko tropieniem "faceta w garniturze" Sama maszyna i jej numery hmm nie do końca rozumiem jak to działa.

Będzie coś lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzalem wszystkie odcinki person of interest - bardzo przyjemny serial... krecony "na powaznie", a mimo to jest lekki w odbiorze i miejscami nawet smieszny... slabo zarysowany glowny watek (historia suitmana i hakera) pozwala na niekoniecznie chronologiczne oglądanie, będzie lepiej? będzie - drugi sezon też z absurdami, ale z ciekawszym nieco scenariuszem imo (ostatni odcinek to aluzja do zuckerberga, tylko ze w serialu on zostaje wyrzucony z portalu, chodzi nago po miescie, shackowany samochod mu nie hamuje, ukrywa sie balujac u ruskiej mafii, itp.)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem przypadkiem na House of cards

serial o tematyce politycznej (coś jak polska Ekipa), dobra obsada i na razie jestem pozytywnie zaskoczony

 

Wczoraj zacząłem to oglądać i rzeczywiście serial 1 klasa, wysokie oceny na filmwebie i imdb nie są przypadkiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Fringe i wszystko fajnie - serial udany, fabuła się trzyma kupy, aż do przedostatniego odcinka ostatniego sezonu. No właśnie, niech mi ktoś wytłumaczy ostatni odcinek, bo może po prostu na coś nie zwróciłem uwagi i przez to wydaje mi się taki bez sensu, przez co ocena całego serialu zamiast 8/10, ma nie wiadomo co bo w głowie jest wielkie WTF:

 

 

 

W ostatnim odcinku zostaje zresetowana linia czasu tak żeby obserwatorzy nigdy nie powstali. Więc jakim cudem Peter pod koniec jest pokazany z Olivią i ich dzieckiem? Przecież on powinien być w innym wymiarze gdzie Olivia ma ciemne włosy. Jakby nie obserwatorzy, to Walter nigdy nie przeszedłby po niego na drugą stronę, bo Walternatywny by go uratował (w oryginalnej linii czasu tego nie zrobił właśnie dlatego, że obserwator go rozproszył - ten który teraz nie istnieje i nie mógł tego zrobić). Więc Peter w alternatywnym wymiarze zostaje uratowany, w naszym umiera. Walter nie rozwala wszechświata, nie pojawiają się żadne anomalie, Peter zostaje w swoim wszechświecie i nigdy Olivii nie spotyka. Więc wtf z tym ostatnim odcinkiem? Przecież on nie ma żadnego sensu... Wcześniej fabuła trzymała się kupy, a pod koniec takie coś odwalili Dołączona grafika

 

No chyba że wszystko było tak jak w linii czasu pokazanej w filmie i czas został zresetowany jedynie od roku 2015, ale to rodzi jeszcze więcej pytań - czemu wszystko potoczyło się tak samo, skoro bez obserwatorów Walternatywny uratowałby syna, a co za tym idzie cała reszta też powinna się potoczyć inaczej - więc czemu tak nie było?

 

 

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, do tej pory nie udzielałem się na forum ale kiedyś trzeba zrobić ten pierwszy krok ;p

 

z seriali mogę od siebie polecić:

Kontra: Zemsta - obecnie leci na HBO w soboty od 22 (po 2 odcinki). Coś dla ludzi którzy nie lubią nie wiadomo ile krwi i latających na 2 mln km ciał po strzale. Wbiłem się w serial od 3 sezonu (który obecnie leci na HBO) i opowiada o brytyjskiej agencji wywiadowczej która w tym sezonie próbuje ratować afrykę przed złymi ludźmi. Strzelanie, mordowanie, seks, pieniądze, władza, czyli to co każdy mężczyzna lubi ;p

 

drugi serial, to Banshee - wczoraj odbyła się premiera 2 odcinków na Cinemax 2, opowiada o zwolnionym warunkowo oszuście który w zbiegu ciekawych okoliczności staje się szeryfem miasteczka Banshee. Myślicie, kolejny serial kryminalny, rozwiązywanie zagadek i inne ciach!ły. Śmiało mogę odpowiedzieć, że nie ;] Ale więcej nie zdradzę, warto się z nim zapoznać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda/ oglądał -Person Of Interest ? Obejrzałem kilka odcinków i absurd goni absurd. Dziwię się tym bardziej, że serial jest wysoko oceniany (7,9 @filmweb). Miał tez wysoka oglądalność a dla mnie jest idiotyczny. Dotarłem do odcinka z polskim akcentem i wyłączyłem jak gośc powiedział, że używają ksywek typu ZAJOM ( ziom). Główny bohater ? w jednej scenie rozwala cały bar drabów a w następnej ucieka mu dziwczyna na deskorolce, irytująca policjantka, która zajmuje się praktycznie tylko tropieniem "faceta w garniturze" Sama maszyna i jej numery hmm nie do końca rozumiem jak to działa.

Będzie coś lepiej ?

 

Po takiej recenzji, zaczałem ogladac Dołączona grafika, bo lubie komedie. Niestety te absurdy nie sa smieszne a żenujące. ZAJOM rozwalił, ponadto serial schematyczny, głowny wątek słabo zarysowany.

 

Rozumiem ze glowny bohater to jakis uber-spy-soldier. Rozwala 10 chłopa, klonuje telefony, otwiera wszystkie drzwi spinaczem. ale to ze wchodzi sam do jakiegos mieszkania, a bad guy za nim nie trafia WOGOLE w niego z odlegosci 2 metrów to juz przesada.

 

 

edit//

zmusilem sie do ogladniecia

 

2 sezon juz duzo lepszy i lepiej sie ogląda

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee - 8/10 po pierwszym bardzo dobrym sezonie. Leją sie po mordach, pokazują cycki a stopień nieprawdopodobności mieści sie w mojej skali " do zniesienia" Polecam

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wkręcał ostatnio w Vikingów. W zasadzie mamy to samo. Walenie toporami i mieczami, ale nieco w łagodniejszym stylu niż w Spartacusie np. A to że raczej o Wikingach nie widziałem innego seriali i lubie takie klimaty to mi podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyszedł hannibal. ogladnalem pierwszy odcinek i nie porwał mnie, ale po 1 odcinku tak naprawde nic nie wiadomo. ogladał ktoś filmy? bo jeszcze ich nie oglądałem, a bardzo chętnie bym obejrzał. natomiast nie wiem jak historie w filmie maja się do serialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...