Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie jakiś serial do oglądania z dziewczyną. Za sobą mam/y i oglądam/y na bieżąco m.in. Dexa, House'a, Grę o Tron, Cali, Spartacus, HIMYM, Walking Dead, BBT, Dzienniki Wampirów, Breaking Bad, Suits. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Vikings. IMO całkiem dobry serial. Opowiada dość dobrze historię tego dzikiego narodu. Ich tradycje. Trzyma w napięciu i jak ktoś lubi seriale typu Spartacus to powinnien mu się spodobać.  Co do ostatniego Spartacusa to też uważam że obniżył loty. Zdecydowanie bardziej budżetowy.  Do tego zakończył się tak jak zresztą przewidywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franklin and Bash - prawnicy na wesoło

Psych - zagadki kryminalne na wesoło

 

Falling Skies - widać braki budżetowe, taktyki uczyły ich dzieci z przedszkola i jest parę niekonsekwencji, ale ogląda się IMHO bardzo przyjemnie

Friends - powinno się spodobać dziewczynie, a tobie nie wypali oczu Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten serial najnormalniej w świecie nudzi (GOT) Nie wiem. Moze powinienem najpierw przeczytać książkę. Ogólnie lubię takie klimaty, ale tu jest tak na spokojnie.. Widać po Spartacusie i Vikingach źle do niego podchodze i może właśnie taki ma być. Obejrzałem pierwsze 2 sezony i w zasadzie tylko 1 mi się spodobał. Na razie 3 się rozkręca ale dość mozolnie.  Wracam do Dex'a i może jeszcze raz obejrzę Sons Of Anarchy, bo skończyłem na 4 sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiś serial do oglądania z dziewczyną. Za sobą mam/y i oglądam/y na bieżąco m.in. Dexa, House'a, Grę o Tron, Cali, Spartacus, HIMYM, Walking Dead, BBT, Dzienniki Wampirów, Breaking Bad, Suits. 

 

The Wire, House of Cards, Vikings.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o tron - zajefajna końcówka, ale aż serce się kroi gdy człowiek patrzy jak producentom kasy było szkoda na pokazanie konkretnej rzeźni. Aż się prosi o sceny ze Spartacusa :/

 

Już same smoki pokazują rzadko i poza tą jedną sceną na końcu 4 epziodu cały odcinek taki sobie. Trzyma poziom, ale IMO 1  sezon najbardziej mi się podobał. Zresztą już dawno się pogubiłem się nieco w fabulęei głównie skupiam się na tej z Khaleesi i smokami, bo ta jest najciekawsza Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą już dawno się pogubiłem się nieco w fabule

U srs? Dołączona grafika  Dla mnie ta wielowątkowa fabuła to jedna z największych zalet gry, zresztą szkoda wielka, że producenci nie mają czasu żeby te wszystkie wątki porozwijać jeszcze bardziej.

 

jonathan, chodzi Ci o Tyriona? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co nie rozumiem tylko źle zrobiłem że nie obejrzałem ponownie wszystkich sezonów przed kolejnyem jak to zwykle robie, by sobie przypomnieć. Przerwy są spore.  Jak znajdę czas to obejrzę wszystko od początku na spokojnie odcinek po odcniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie czytaj, bo zepsujesz sobie dalsze oglądanie serialu i zamiast go docenić, dołączysz do grona wiecznie niezadowolonych, bo "nie tak jak w książce".

Osobiście nie mam zamiaru przeczytać dopóki serial się nie skończy.

 

Oglądacie Hemlock Grove? Mnie jak na razie zainteresował i podoba mi się. Zdziwiły mnie trochę opinie w sieci i recenzje, w których sporo narzekania i głównie mieszane odczucia.

Edytowane przez borsuczy_król
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Spartacusa i musze przyznać, że serial trzymał dobry poziom, Zmiana aktora gł. bohatera nie wyszła na dobre ale powrót Gannicusa już tak.

 

House of Cards - jak dla mnie to szału nie ma. Mało tego, uważam serial jedynie za dobry żeby nie powiedzieć przeciętny

 

Czy ktoś oglądał Newsroom z Jeffem Danielsem? Zapowiadało się nieźle ale po drugim odcinku jakoś nie chce mi się kontynuowac tej historii.

To samo pytanie o Boss - anulowany po 2 sezonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards - jak dla mnie to szału nie ma. Mało tego, uważam serial jedynie za dobry żeby nie powiedzieć przeciętny

 

Czy ktoś oglądał Newsroom z Jeffem Danielsem? Zapowiadało się nieźle ale po drugim odcinku jakoś nie chce mi się kontynuowac tej historii.

To samo pytanie o Boss - anulowany po 2 sezonach.

Jeżeli nie spodobał Ci się House of Cards, to Newsroom też możesz sobie odpuścić. IMO bardzo dobry serial i czekam niecierpliwie na kolejny sezon.

 

Gra o tron 3x6 - dzieje się, scena kończąca odcinek genialna. Cytując z odcinka: "jeżeli wydaje Ci się, że ta historia ma szczęśliwe zakończenie to najwidoczniej słabo się skupiałeś do tej pory".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał Newsroom z Jeffem Danielsem? Zapowiadało się nieźle ale po drugim odcinku jakoś nie chce mi się kontynuowac tej historii.

Mojemu współlokatorowi aż się oczka świeciły jak opowiadał o newsroom.

Obejrzałem i powiem tak:

- serial nie jest wybitny, ale trzyma poziom

- trochę sztuczne jest, że każda osoba prowadzi każdy dialog z serkazmem (imho Ci od Suitsów dużo lepiej to wyczuli)

- jest strasznie krótki, zdecydowanie sezon powinien być dłuższy

- troszeczkę za bardzo na siłę wciskany jest tam patriotyzm, ale da się przeżyć

 

 

Takie 7+/10 w skali Tomahawka Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, już scena z małympaluszkiem, księciuniem i kuszą z poprzedniego odcinka była boska, a to dopiero początek uczty. Końcówka sezonu będzie mocna. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...