Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomożecie znaleźć jakiś dobry serial dla mnie i mojej pani? Ciężkie zadanie i kompletnie nie mam pomysłu. Ja w skrócie lubię praktycznie wszystko co jest zwyczajnie dobre i ma wysokie oceny tutaj. Ona lubi wszystko co wsysa i ciekawi ale jest niekoniecznie dobre. Im bardziej wszystkie odcinki tworzą jedną spójną całość i wprowadzają napięcie w oczekiwaniu na kolejny odcinek zamiast opowiadać osobną historię tym lepiej. 

Co lubi: Desperate Housewives, Pretty Little Liars, Homeland, Entourage, Suits, Glee.

Czego nie lubi: How To Make it in America, Shameless i wszystkiego z nadmiarem bardzo głupiego humoru seksu i scen przemocy (więc widzicie jak mam przewalone jak chce znaleźć coś dla nas oboje Dołączona grafika ) więc californication, dexter, spartacus, game of thrones breaking bad itp itd. mimo że świetne, odpada.

 

Co ja widziałem, lepiej szybciej zerknąć tu: http://www.filmweb.pl/user/sysak/serials/seen

 

Raczej przepadam za serialami nie-osadzonymi w fikcyjnej rzeczywistości, ale jakby co to dam się chętnie pozytywnie zaskoczyć.

 

Pozdr. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrow- jestem po 8 odcinkach i...coś nie moge się do tego przekonać. Na razie odstawiam szkoda czasu (może kiedyś nadrobię). Tym bardziej, że w kolejce czekają : Revenge, Vikings, House of Lies, Community.

 

Skończyłem też ostatni sezon jednego z najlepszych i najdłuższych seriali. Survivors. Mimo upływu lat ten reality nadal trzyma poziom, trochę mieszają z konwencją, wracają uczestnicy poprzednich edycji ale jest nieźle. W lutym kolejny 26 sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś do gustu przypadła Gra o Tron, to polecam Tudorów - nie ten poziom, ale ogląda się świetnie, a całość jest zamknięta w 4 sezonach. Oczywiście historycznych baboli i bzdurek jest pełno więc należy podchodzić do tego jak do serialu rozrywkowego a nie filmu dokumentalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mieliśmy Sherlock'a, który mnie się średnio spodobał a jej bardzo i Luther'a który dla niej był za mroczny, ale za to dla mnie wpytę. Oba się fajnie ogląda, bo akcja dzieje się w Londynie, gdzie mieszkam, więc co chwilę widać znane miejsca. House of cards też obejrzeliśmy i na bank zobaczymy więcej. Ogólnie nawet nie wiedziałem jak dużo możliwości mamy także dzięki.

 

Glinę też mi się super oglądało,  a na wakacje, gdzie dziewczyny nie trzeba będzie uszczęśliwiać mam już Deadwood i Sons of Anarchy. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Boss'a, świetny polityczny serial, imo nawet lepszy od House of cards:)

Szkoda tylko, że po dwóch sezonach Boss został anulowany, ale tak to już jest gdy produkcja jest zbyt ambitna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woho... wiedziałem że będzie ostro, ale poszli po całości. Dołączona grafika

Rozwalili mnie totalnie. Razem z żoną mieliśmy szczękopad na długo po emisji odcinka. Końcowe napisy bez muzyki i jakichkolwiek dźwięków dobrze oddały atmosferę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kopara opadła Dołączona grafika

oraz ogarnął lekki smutek bo lubiłem tych bohaterów. Robb Stark to najlepszy strateg wojenny, lecz niestety jak każdy Stark za bardzo honorowy i nie potrafiący "bawić" się w gierki polityczne. To jest gwóźdź do trumny całej rodziny Starków.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ciekawego nowego ogladaliscie? (nowe w sensie mialo premiere nie wczesniej niz we wrzesniu 2012)

last resort i americans - zatrzymalem sie na drugim i piatym odcinku. mozecie cos powiedziec czy warto dalej ogladac?

banshee, orphan black, bates motel. da vinci's demons, rectify, legit, hemlock grove, mr. selfridge - z tego akurat nic nie widzialem i moze cos warto? i jesli ktos poleci bates motel to czy ogladal psychoze? bo chcialbym ogladnac ten film w blizej nieokreslonej przyszlosci i czy jakos go sobie nie zaspoileruje ogladając ten serial? bo to jakis prequel z tego co czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee - pisałem tutaj i zachwalełem serial. Spodobał mi się

Orphan Black mam w planach.

Ponadto mogę polecić Revenge- jestem gdzies na 7 odcinku i gdybym miał czas to wciągnąłbym za jednym razem.

Polecany jest również Scandal- czeka u mnie na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, na tweeterach pełno oburzenia i rage quit. Gdzieś na sieci widziałem posta z mocno ogólnikową listą pozytywnych zdarzeń, które mają dalej nastąpić - dla tych co wpadli w depresję i niby nie chcą dalej oglądać. Fakt, że było ostro, czegoś takiego nie widzi się w serialach. Ja się cieszę, że jeszcze nie czytałem i nie wiedziałem co nastąpi.

 

@dzej

Orphan Black polecam, również Hemlock Grove mi się podobał ale dużo mieszanych opinii na necie, gdzie by nie zajrzeć, każdy miał jakieś wąty także powiedzmy, że zdania są podzielone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...