Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Pfffffffffffff... (o Game of Thrones, ep 3x10)

 

chała i tyle!

 

Z zegarkiem w ręku siedziałem i liczyłem: "jeszcze się zmieszczą, jeszcze zdążą, jeszcze się da upchnąć resztę historii... jesz... kuuuuuuuuur*aaaaaa!".

 

Zakończenie serii to penis:

 

You may hate me now.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ktoś polecił "the good wife", całkiem niezły z gatunku "political drama"

 

final game of thrones słaby, przedostatni odcinek powinien być finałem

po czymś takim ciężko o mocną końcówkę

Edytowane przez aerial
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rectify" - coś kompletnie innego. Jeśli masz dość schematów, klasycznych rozwiązań i nie przeraża cię melancholia, smutek, zaduma - spróbuj. 1 sezon to 6 odcinków. 

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego sezonu i trudno będzie mi teraz dogodzić. Takiego czegoś było mi potrzeba.

Serial opowiada o mężczyźnie, który za młodu został oskarżony o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny. Odsiadywał wyrok czekając na śmierć. Nagle pojawiają się dowody, które anulują wyrok. Daniel wraca do świata żywych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revenge - kończę 2 sezon. Pierwszy tak jak pisałem naprawdę super. W 2 sezonie poziom poleciał na mordę.

 

Gra o tron sie zakończyła więc zasiadam po zakończeniu revenge. Następnie Vikings.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House Of Lies - bardzo fajny serial drama/ comedy (z anstawieniem na to drugie). Utarty schemat: Mamy tu geniusza danej profesji (tym razem konsultant) który ma swój zespół. Razem rozwiązują ciekawe przypadki a główny bohater ma wiele rozterek rodzinnych. Brzmi cholernie znajomo prawda? House, Mentalista, itd, itd, itd. ale to się sprawdza. + naprawde kilka ładnych pań. Na razie kończę pierwszy sezon i jest naprawdę dobrze. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 4 odcinkach The Americans, i moge z czystym sumieniem polecic.

Tematyka szpiegowska, polskie watki. (solidarnosc itp.)

Bez relewacji, ale mocne 7/10 bym dał.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądam Fringe (kiedyś przestałem po paru odcinkach pierwszego sezonu, nie wiem czemu), i co mnie lekko zbiło z tropu.

Postać agenta Francisa, który ginie, występuje wcześniej w całym pierwszym sezonie. Gdzieś w połowie drugiego sezonu, normalnie pojawia się w jednym z odcinków, tak jak gdyby nigdy nie zginął.. WTF? 

Jak sobie wygooglowałem, okazuje się, że był to epizod z pierwszego sezonu, którego nie dali rady wyemitować, to postanowili puścić to gdzieś w środku sezonu drugiego, ignorując jak to wygląda w całej fabule.

Pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem w serialu. Dobrze że jest google, bo bym się pewnie zastanawiał jeszcze długo "co przegapiłem" :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fringe. Uczucia mieszane, dość nierówny serial. Dobry sezon 3, mieli chyba największy budżet na pościgi i fajne efekty, jednocześnie akcja w 2 różnych rzeczywistościach itp.

W sezonie 4, strasznie słaby pierwszy epizod, kilka kolejnych też nie powalało. Do tego stopnia, że premiera 4 sezonu, zebrała tragicznie niski rating, dużo ludzi przestało po tym oglądać serial. Reszta sezonu ok, szczególnie od drugiej połowy. Ale jak to mówią "damage was done".

Na sezon 5 już dostali jakiś okrojony budżet, połowa mniej odcinków, mniej na efekty, dużo scen w pomieszczeniach, albo w.. lesie Dołączona grafika Przypominają się stare sezony stargate. Jeżeli w serialu sci-fi kręcą odcinki w lesie - wiedz że nie jest najlepiej z budżetem Dołączona grafika

Zakończenie całkiem nieźle pomyślane. Ogólnie serial jako całość dość dobrze się zamyka w jakąś logiczną opowieść, co jest rzadkością w przypadku takich seriali, gdzie albo zostają skasowane za wcześnie, i fabuła się urywa/kończy na siłę, albo "doją" tytuł w nieskończoność i robi się taki tasiemiec, że nikt nie wie na końcu o co chodziło. Cały serial to 5 sezonów, po 20-22 epizody, 4 sezony, piąty połowa tego. Razem równe 100.

Dałbym z 7/10.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie sezonu 8 dextera:

 

Dołączona grafika

 

Akurat to mozna dwojako rozumiec... ;) Ja sie tylko zastanawiam gdzie sie podzial genialny klimat starego dobrego dextera. W nowym sezonie nawet dialogi sa jakies jalowe i bez polotu, mimo ze sporo sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downtown abbey - zna ktoś? Oglądał ktoś? Warto?

Żona mnie zmusiła hehe ;) Ogólnie z oporem podchodziłem, a po zakończeniu trzeciego sezonu chciałem więcej. Serial dość ciekawie pokazujący życie i zasady panujące w dwudziestowiecznej Anglii (początek wieku), oczywiście na nie wiadomo jaką akcję nie ma co liczyć, ale można się wciągnąć :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z dziewczyną Downton Abbey i jest była prze-szczęśliwa. Dla mnie na początku super ale drugi sezon mnie już nudził a w połowie trzeciego odpadłem i nawet nie chce mi się już tego kończyć. Dla mnie to nic więcej niż porządniej nakręcona telenowela. Wykonanie conajmniej 5 poziomów wyżej od naszej szmiry, ale tak samo jak w M jak miłość  w kółko dzieje się to samo, te same postacie ciągle mają podobne problemy akcja w 90% to wiecznie spanikowane rozmowy na temat jakiejś ciężkiej sytuacji w rodzinie, toczące sie przez 3 sezony praktycznie tylko w którymś z pomieszczeń tego samego domu. Dobrze pokazuje Angielską arystokrację i Wielką Brytanię w tych czasach, ale tylko tyle można dobrego powiedzieć. Typowo babski serial, nie oglądać bo wam wacek zwiędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...